نکات مهم در سفارش طراحی سايت

نکات مهم در سفارش طراحی سايت

اگر قصد ايجاد يک سايت را داريد و مهارت طراحي سايت را نداريد در اين مقاله به شما کمک مي کنيم تا نکات مهم در سفارش طراحي سايت را بياموزيد تا بتوانيد بهترين نتيجه را بدست آوريد و کلاه سرتان نرود.در سفارش طراحی سایت وقتی میخواهید یک سایت برای خود سفارش دهید پیش از ورود به بازار اینترنت ، طراحی گرفیکی آن و تصوری کلی از مدل آن را در ذهن خود مجسم می کنید. برای مثال تصمیم میگیرید یک سایت با طراحی های مختلف خریداری کنید و به همین منظور ویترین مغازه ها را دنبال می کنید. برای سفارش طراحی سایت نیز شما باید یکسری سوالات را برای خود مشخص کرده باشید و تصویری از خدمات و رنگ پس زمینه را برای سایت خود در نظر بگیرید.  کارشناسان ما  در شرکت پیام آوا  در ادامه این مطلب سعی می کنند موارد مهمی که در هنگام سفارش طراحی سایت باید به آن توجه کنید را برای شما شرح دهند. در ادامه نکات مهم سفارش طراحی سایت را با هم می خوانیم.

اگر تمایل دارید که یک سایت فروشگاهی یا سایت شرکتی داشته باشید تا محصولات یا خدمات خود را در سایت معرفی کرده و به فروش برسانید، فقط به وردپرس فکر کنید. زیرا که امنیت وردپرس کامل است و سرعت آن عالی است. در واقع می توان گفت که وردپرس نقصی ندارد. ممکن است دیگران موارد دیگری را به شما پیشنهاد کنند اما توصیه ما به شما وردپرس است. اکیدا توصیه می کنیم برای فروشگاه اینترنتی یا سایت شرکتی که محصولات و خدمات را معرفی می کند و امکان خرید آن ها را به کاربران می دهد حتما از وردپرس استفاده کنید.

به چه کسانی سفارش طراحی سایت بدهیم؟

اگر برای سفارش طراحی سایت به شرکت های بزرگ که سفارش های زیادی دارند مراجعه کنید، به احتمال قوی بدقولی خواهند کرد و سایت را به موقع به شما تحویل نخواهند داد. همچنین ممکن است تمامی مواردی را که خواسته بودید، انجام ندهند. برای یافتن طراح سایت صرفا به جستجو در گوگل اکتفا نکنید و از دیگران مشورت بخواهید. از کسانی که قبلا سفارش طراحی سایت داده­اند، سوال کنید. به شرکت هایی سفارش طراحی سایت  خود را بدهید که دیگران قبلا با آن ها کار کرده­اند و از نتیجه راضی بوده­اند.

 اگر تمایل دارید سفارش طراحی سایت را به یک شخص بدهید که کار را به صورت دورکاری یا فریلنس انجام بدهد، بسیار دقت کنید. چون افراد در ابتدا ممکن است به شما وعده های بسیاری بدهند اما بعد از این که مبلغی را از شما گرفتند و متوجه شدند که ادامه کار برایشان مشکل است، دیگر حتی جواب تلفن شما را نخواهند داد.

 حتما از طرف مقابل نمونه کار بخواهید. فرقی نمی کند که قصد دارید با یک شرکت یا یک فریلنسر قرارداد ببندید، حداقل ۵ نمونه کار بخواهید. پیشنهاد می کنیم با کارفرماهای قبلی تماس بگیرید و ببینید که آیا واقعا از نتیجه کار رضایت داشته اند یا خیر. به خاطر داشته باشید که نمونه کار به تنهایی مهم نیست و رضایت کارفرما است که اهمیت دارد.

رعایت نکات سئو از موارد بسیار مهم در طراحی سایت است. طراح سایت شما باید در حوزه سئو متخصص باشد. سایت باید از همان ابتدا به صورت سئو شده در دسترس همگان قرار بگیرد. محصولات، خدمات و دسته بندی ها باید از اول به صورت سئو شده در سایت قرار بگیرند و تمامی موارد مربوط به سئو رعایت شود.

طراحی سایت چقدر زمان می برد؟

نکته مهم در سفارش طراحي سايت هزينه است که باز هم بستگی به امکانات پروژه دارد. معمولا می توان طراحی سایت با وردپرس را در حدود 2 هفته انجام داد. اما اگر امکانات پیچیده تری نیاز داشته باشید یا سی ام اس اختصاصی بخواهید، این مدت میتواند بیش از یک ماه باشد.

هزینه طراحی سایت

تنها در صورتی که نیاز به یک مارکت پلیس (Marketplace ) مانند دیجی کالا یا یک پلتفرم مثل دیوار دارید، نیاز به کد نویسی دارید. هزینه طراحی سایت با وردپرس از ۴ تا ۵ میلیون تومان به بالا است. هزینه کد زدن برای مارکت پلیس و پلتفرم از ۱۵ میلیون تومان به بالا است. اگر نیاز به یک فروشگاه اینترنتی یا سایت شرکتی دارید، وردپرس را به شما پیشنهاد می کنیم و کد زدن به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

 

طراحی سایت

شرکت کيان تجارت فاوا داراي سابقه درخشان در زمينه طراحي سايت در کرج است اين شرکت با همکاري گروهي از متخصصين مجرب سعي در انجام پروژه هاي متقاضيان در معتبر ترين و کم هزينه ترين حالت ممکن هستند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!