نرم افزار های طراحی سايت

نرم افزار های طراحی سايت

در اين مقاله از سايت کيان آرت به معرفي کامل نرم افزار هاي طراحي سايت و نرم افزار هاي مورد نياز براي طراحي سايت حرفه اي مي پردازيم.جهت طراحی وب سایت بسته به میزانی که میخواهید در این رشته پیشرفت کنید لازم است از زبان برنامه نویسی و نرم افزارهای خاصی استفاده نمایید. به صورت کل برای طراحی سایت آشنایی با زبان های نشان گذاری زیر ضروری است  html/css/javascript

طراحی سايت و نرم افزار های طراحی سايت

هنگام طراحی وب سایت بسته به نوع آن، از نرم افزارهای زیادی می توان استفاده نمود در این قسمت برخی از نرم افزارهایی اصلی و محبوب طراحان وب سایت را معرفی می نماییم و لازم به ذکر است يادگيري هرکدام ازاين نرم افزار ها کمک بسياري به حرفه اي و مطلوب بودن سايت مورد نظر شما مي کند.

طراحي گرافيکي

بدون شک فتوشاپ یکی از محبوب ترین نرم افزارهای ویرایش عکس و کار با تصویر است که نه تنها برای طراحی وب سایت بلکه جهت بسیاری از کارهای دیگر مربوط به طراحی و گرافیک به میزان زیادی مورد استفاده قرار می گیرد.نرم افزار فوتوشاپ داری ابزارهای زیادی است که بنا به نیاز خود می توانید آن ها رابرای ویرایش یا طراحی تصاویر بکار بگیرید.چنانچه شما با طراحی گرافیکي آشنایی مختصری داشته باشید حتما برخی از اسمها نظیر Photoshop، CorelDraw، Adobe Illustrator، PaintShop Pro، FireWorks و غیره، برایتان آشنا می باشند. اینها برخی از نرم افزارها و مهمترین نرم افزارهایی می باشند که در طراحی فایلهای گرافیکی در یک وب سایت، مورد استفاده قرار می گیرند. توجه به این نکته داشته باشید که لزوما دلیلی وجود ندارد تا یک طراح، بر تمامی این نرم افزارها تسلط داشته باشد و یا آنکه تمامی این نرم افزارها در طراحی یک وب سایت، می بایست مورد استفاده قرار گیرند. بلکه استفاده از یکی از آنها، معمولا می تواند کار را به سرانجام برساند.

نرم افزارهای مورد نیاز دربرنامه نويسي

وقتی صحبت از برنامه نویسی می شود، تجربه نشان داده است که معمولا مردم نه تنها رغبت زیادی از خود نشان نمی دهند، بلکه حتی از آن گریزان هستند. عموما برنامه نویسان حرفه ای، مادر زادی و ژنتیکی برنامه نویس هستند. آنها طرز تفکری دارند که بسیار شبیه به منطق کامپیوتری و کدهای برنامه نویسی می باشد و این مهارت و علاقه، چیزی نیست که اکتسابی بدست آمده باشد بلکه در ذات یک برنامه نویس حرفه ای ار بطن تولد قرار داشته است – همانند نقاشی که با دانشگاه رفتن، نمی تواند هنر کسب کند. هنر ذاتی است و کلاسهای دانشگاهی، تنها یک تقویت کننده برای استعدادهای یک هنرمند می باشد.

در هرحال، به بحث اصلی باز می گردیم. نرم افزارهای مورد نیاز برای برنامه نویسی کدهای مورد نیاز در یک طراحی وب سایت شامل موارد زیر می باشد:

DreamWeaver

FrontPage

VisualStudio

اینها مهمترین نرم افزارهای مورد نیاز در کد نویسی برای طراحی وب سایت هستند. در مجموع، شاید بتوان گفت که نرم افزارهای بسیار دیگری نیز وجود دارند که در امر کد نویسی سایت کمک بزرگی برای یک طراح می باشند ولی سعی ما بر آن بود تا مهمترین و مرسوم ترین آنها را لیست نماییم.نرم افزار های طراحی سايت

معرفي چند نرم افزار

bluefish

از این نرم افزار بیشتر جهت بازنویسی و طراحی مجدد وب سایت های استفاده می شود.

CoffeeCup HTML Editor

این نرم افزار طراحی سایت در واقع نسخه جذابتر و ساده ترdreamviewer است.که محیط گرافیکی زیبایی دارد و کار با آن ساده است

adobe firework

این نرم افزار نیز می تواند جایگزین بسیار خوبی برای فتوشاپ محسوب شود.با این نرم افزار می تواند وکتورهای زیبا و تصاویر کم حجم و با کیفیتی را خلق نمود.

 امروزه تاثير بسيار ديجيتال مارکتينگ بر همه مشخص است ازاين رو شرکت کيان تجارت فاوا با سالها سابقه در زمينه طراحي سايت در کرج و همچنين طراحي اپليکيشن موبايل و خدمات سئو با همکاري متخصصان مجرب در اين زمينه آماده پذيرش سفارشات شما در زمينه طراحي سايت است .

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!