منوهای CSS - عناصر کلیدی

منوهای CSS – عناصر کلیدی

منوهای CSS طیف گسترده ای از گزینه های خلاق را برای طراحان سایت ارائه می دهند. اما مزایای استفاده از منوهای CSS فقط با انعطاف پذیری طراحی گسترده تر آغاز می شود.

مزایای متعدد دیگری برای استفاده از Navigation براساس منوی CSS وجود دارد – مزایایی که باعث صرفه جویی در زمان و پول در توسعه و مدیریت تمام سایت های مشتری شما می شود.

 

5 عناصر برای یک منو CSS ایده آل

از آنجا که طراحی CSS عناصر طراحی را از متن سایت تفکیک می کند، تغییرات به ظاهر یک سایت را می توان با تغییر قالب یک قالب CSS بدون تغییر متن تغییر داد. علاوه بر این:

  1. منوهای CSS بهتر قابل بازیافت هستند. یک منوی سی اس اس  یک قالب است. پس از ایجاد آن می توانید بیش از حد استفاده کنید، هزینه های توسعه را با هر سایت طراحی و ساخت کنید.

با یک پوشه فایل پر از قالب های سی اس اس، شما می توانید عناصر طراحی موجود را تطبیق دهید، به آنها نگاه متفاوتی بدهید و آنها را در یک سایت دیگر بدون هیچ کدگذاری مجدد استفاده کنید. در نظر بگیرید که چقدر زمان و هزینه توسعه سایت را کاهش خواهد داد.

  1. منوهای سی اس اس  باید به راحتی قابل برنامه ریزی باشند. انتخاب و کلیک کنید موجب صرفه جویی در وقت گرید دست دادن برنامه نویسی می شود. مشتری درخواست بازده را می توان در عرض چند دقیقه به جای ساعت ها تکمیل کرد.

رنگ پس زمینه را تغییر دهید، فونت نوع را تغییر دهید، اندازه هر کدام از درخواست، اصلاح سریع با استفاده از منوهای سی اس اس .

و، همانطور که شما پایه مشتری خود را ایجاد می کنید، انتظار می رود مشتریان رضایت بخش برای به روز رسانی و ارتقاء به سایت های خود بازگردند. این به روز رسانی ها ساده و مقرون به صرفه هستند. آنها همچنین حاشیه های زیادی را در کار برای استخدام استخدام می کنند.

  1. منوهای سی اس اس  باید 100٪ SEO سازگار باشد. این باعث می شود ناوبری سایت به عنوان خوانده شده به ربات ها و متن منو در الگوریتم های موتور جستجو اهمیت بالایی داشته باشد. هنگامی که تکنولوژی منوی شکایت CSS گسترش یافته است، سایتها سریعتر در شاخص های SE نشان می دهند.
  2. منوهای CSS باید بخش 508 مطابق باشد. بخش 508 قانون توانبخشی 1973 نیاز به دسترسی برابر به همه اطلاعات غیر طبقه بندی شده دارد. همچنین مقررات دولتی که توسط مدارس، موسسات عمومی، شرکت ها، حتی رستوران ها و سینما ها استفاده می شود وجود دارد.
  3. فونت های سی اس اس  افقی و CSS و منو های کشویی باید به راحتی قابل تغییر برای کسانی که با دید کم، افزایش اندازه فونت و حتی رنگ پس زمینه برای دسترسی آسان تر است. منوهای CSS به شدت توسط W3C در رده بندی مربوط به سایت خود حمایت شده است.

یک نقطه دیگر جامعه پشتیبان فعال و قوی برای طراحی و توسعه منو CSS وجود دارد. این بدان معنی است که دسترسی به اطلاعات خوب و قابل اطمینان از حرفه ایانی که در حال حاضر مزایای صرفه جویی در پول را از ماژول های منوی CSS کشف کرده اند، دسترسی فراوان دارد.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!