مدیریت-پیج-اینستاگرام

اینستاگرام یکی از برنامه های محبوب و جذاب در بین کاربران در دنیا است. این روزها اینستاگرام به ابزاری برای درآمدزایی در کسب و کارهای خرد و بزرگ تبدیل شده است. بسیاری از کسب و کارها  فقط با راه اندازی یک صفحه در اینستاگرام و مدیریت صحیح آن توانسته اند به رشد اقتصادی مطلوبشان برسند.

در اینجا ممکن است این سوالات برایتان پیش بیاید که :

چگونه من نتوانسته ام از پیج خود درآمدزایی کنم؟ آیا راه اندازی یک پیج و گذاشتن چندین عکس از محصولم مسیر موفقیت را برایم هموار میکند؟ اصلا چگونه میتوانم به بهترین شکل مدیریت پیج اینستاگرام خود را انجام دهم؟

در پاسخ به سوالات بالا باید بگوییم که در  حقیقت موفقیت واقعی و رشد اقتصادی از آن افرادی است که مدیریت پیج اینستاگرام خود را به یک تیم باتجربه میسپارند. تیمی که از دانش، خلاقیت و مهارتش میتوان در جهت تولید محتوای صحیح و اصولی استفاده کرد.

ما در کیان آرت با یک تیم خلاق، ایده پرداز و مجرب آماده ایم، تا برای مدیریت پیج اینستاگرام کسب و کار شما، و رسیدن به اهدافتان از این فضای مجازی در کنارتان باشیم.

همچنین اگر در مراحل بعدی، خواستید تا برای طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن قدم بردارید، همچنان میتوانید به ما تکیه کنید.

اگر میخواهید بدانید که اصولا منظور از مدیریت پیج اینستاگرام چیست، و چه مهارت هایی برای آن لازم است، این مطلب را از دست ندهید.

مدیریت پیج اینستاگرام چیست؟

به هر فرد یا شرکتی که مسوولیت قراردادن پست ها و استورهای در صفحه، پاسخگویی به سوالات و نظرات مخاطبان در کامنت و دایرکت اینستاگرام را برعهده دارد، ادمین یا همان مدیر پیج اینستاگرام میگوییم. همچنین ادمین همزمان با تولید محتوا، به تحلیل و آنالیز روزانه پیج هم میپردازد.

البته بهتر است بدانیم که وظایف یک ادمین به همین جا ختم نمیشود. او باید بتواند در شروع مسیر با توجه به هدف شما یک استراتژی دقیق (نقشه راه) را در کمترین زمان ممکن ارائه دهد .

مهارت های لازم برای مدیریت پیج اینستاگرام

اگر قصد دارید تا پیجتان را به یک ادمین حرفه ای به جهت مدیریت پیج اینستاگرام بسپارید، باید با مهارت هایی که برای این مهم ضروری هستند آشنایی داشته باشید.

  • تسلط و آشنایی با نرم افزارهای حرفه ای مربوط به ادیت عکس و فیلم (فتوشاپ، …)
  • امکان پاسخگویی در هر ساعت از روز به مشتریان و مخاطبان
  • داشتن یک نقشه راه(استراتژی) برای رسیدن به هدف مورد نظر شما
  • توانایی راه اندازی کمپین های تبلیغاتی و بررسی آنها
  • توانایی تجزیه و تحلیل پیج به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه( با استفاده از آمار پیج و ابزارهای جانبی دیگر)
  • آشنایی با اصول فروش و بازاریابی برای جذب مشتریان
  • خلاق و ایده پرداز بودن
  • منظم و وقت شناس بودن
  • آشنایی با اینفلوئنسر مارکتینگ به جهت تبلیغات
  • آشنایی با مفهوم پرسونا (مخاطبین هدف)

تولید محتوا در اینستاگرام

وقتی میگوییم که مدیریت پیج اینستاگرام به روش اصولی و حرفه ای انجام شده است که تولید محتوای اصولی و حرفه ای برای آن پیج صورت بگیرد.

تولید محتوای جذاب، و پست های کاربردی میتواند باعث جذب فالوور و افزایش فروش شود. از طرف دیگر تولید محتوای نامناسب و بی کیفیت هم میتواند باعث ریزش مخاطبان و عدم محبوبیت پیج شود.

برای طراحی پست ها و استوری ها چندین فاکتور مهم را باید در نظر بگیریم. در ادامه میخواهیم به تشریح این فاکتورهای مهم در تولید محتوا اینستاگرام بپردازیم.

فاکتورهای موثر برای تولید محتوا در اینستاگرام

1/ شناخت مخاطب هدف :

یکی از مهمترین و ابتدایی ترین موضوعات در مدیریت پیج اینستاگرام این است که مخاطبانی که برای آن ها در حال تولید محتوا هستیم چه کسانی هستند؟چه ویژگی هایی دارند؟ آیا موضوعی که ما برای آن قصد تولید محتوا داریم دغدغه آنها هست یا خیر؟

اگر بتوانیم قبل از تولید هر پست یا استوری به سوالات بالا پاسخ دهیم، نخستین گام در تولید محتوای صحیح را برداشته ایم.

2/ بررسی کیفیت محتوا :

یکی از شاخص های مهم در مدیریت پیج اینستاگرام بررسی کیفیت پست و استوری تولید شده بعد از انتشار آنها در فضای مجازی است.

آیا ظاهر پست ما به قدری جذابیت دارد که مخاطب آن را با دوستانش به اشتراک بگذارد؟ آیا کپشنی که نوشته ایم، آنقدر در شروع جذاب بوده است که کاربر را تا انتهای کپشن نگه دارد؟ آیا از هشتگ های مناسب با پست و مناسب با پیج استفاده کرده ایم؟ و مهم تر از همه پست ما چندین بار لایک و ذخیره شده است؟

چرا کیان آرت را برای مدیریت پیج اینستاگرام انتخاب کنیم؟

ما در کیان آرت، برای مدیریت پیج اینستاگرام تمام مراحل را از تولید محتوا، تا انتشار و تحلیل آن با دقت و توجه به تمام جزییات انجام میدهیم.

انتشار منظم و دقیق محتوای جذاب که تنها با بهره مندی از یک تیم گرافیست حرفه ای، ادمین پیج، و تولید کننده خلاق محتوا امکان پذیر است، در برنامه کاری ما قرار دارد.

همچنین پشتیبانی ما به شما حتی در روزهای تعطیل هم برقرار است؛ چرا که رضایت مندی شما هدف نهایی ما در کیان آرت است.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!