مبلغ طراحی سایت

مبلغ طراحی سایت

موضوع مهم در بین بسیاری از درخواست کنندگان سایت هزینه است در این مقاله از سایت کیان ارت به مبلغ طراحی سایت می پردازیم.همانطور که در مقاله های قبلی کیان ارت گفته شد مبلغ طراحی یک سایت به فاکتور های بسیاری بستگی دارد هزینه طراحی سایت نسبت به شرکت و یا نوع سایت شما متفاوت است و وابسته به این ایتم ها قیمت بالا و پایین می شود.هر شخص یا شرکتی که طراحی سایت انجام می دهد، با توجه به ملاک های خود قیمت متفاوتی را برای طراحی سایت ارائه می دهد.

بررسی قیمت سایت

در ابتدا باید گفته شود که با دیدن قیمت پایین خوشحال نشوید اگر شرکت یا شخصی را یافتید که قیمت طراحی سایت را کمتر از 1.5 میلیون تومان اعلام کرد بدانید این شرکت یا شخص از تجربه طراحی سایت بسیار کمی برخودار بوده و به همان نسبت نیز مطمئن باشید وب سایتی با کیفیت بسیار پایین را برای شما طراحی خواهد کرد. پس بدانید که هم قیمت پیشنهادی پایین و هم قیمت بالا بیش از حد، هر دو به یک اندازه جالب نخواهند بود.

همچنین شرکت هایی وجود دارد که با قیمت های بسیار بالا خدمات و طراحی بسیار معمولی را انجام می دهند برای قیمت گذاری و یا انتخاب شرکت و یا فرد مناسب برای کار طراحی سایت حرفه ای به فاکتور هایی مانند:

کلمات کلیدی

تحویل بموقعه

پشتیبانی 24 ساعته

طراحی با کیفیت

توجه ویژه ای داشته باشید.

بنابر گفته های بالا مبلغ طراحی سایت به نوع سایت درخواستی بسیار وابسته است. دسته بندی سایت ها بسیار متنوع و گسترده است که سایت های فروشگاهی، شرکتی،بازی آنلاین، پزشکی و.. در بین این دسته بندی ها قرار دارند و قابل ذکر است که هر کدام استراتژی منحصربفرد خود را دارند.

مرحله ی بعدی در قیمت گذاری استاندارهای عمومی مانند UI/UX ، هماهنگی با طیف گسترده ای از مرورگر ها ، نمایش استاندار در موبایل و تبلت و کد نویسی است.
تمام این موارد با توجه به زمان و انرژی که برای هر یک صرف می شود در هزینه طراحی سایت تاثیر خواهند گذاشت.
و اما مورد آخر که در قیمت نهایی طراحی سایت تاثیر گذار خواهد بود، تعداد نفرات و تخصص هایی که در طراحی سایت بکار گرفته می شود، می باشد. باید بررسی کنید که شرکت های طراحی وب سایت چه تعداد نیرو که دارای تخصص های متفاوت و با کیفیت هستند را برای طراحی وب سایت شما درگیر می کنند.
به مولفه های گفته شده می توان کیفیت طراحی ، جذابیت آن بهینه بودن الگوریتم ها و… اضافه کرد.

نکته بسیار مهم در این زمینه این است که  قیمت طراحی وب سایت با توجه با نوع برنامه نویسی متفاوت خواهد بود. دقت داشته باشید که هزینه باتوجه به نوع برنامه نویسی متغیر است به این معنی که هرچه پیچیده تر و تخصصی تر باشد مبلغ آن بیشتر است. قبل از مزاجعه به شرکت و یا قرارداد بستن با شخص طراح سایت حتما نوع برنامه نویسی و یا زبان برنامه نویسی مورد نظر خود را انتخاب کنید و بعد اقدام به بستن قرارداد کنید.

پیشنهاد ما به شما برای طراحی یک سایت با کیفیت و جذاب با کدنویسی حرفه ای با توجه به آخرین متدهای روز شرکت کیان تجارت فاوا است شرکت کیان تجارت فاوا با سالها سابقه درخشان و طراحی سایت های معتبر در سطح کشوری با همکاری گروهی بزرگ متشکل از متخصص های مجرب در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن و همچنین سئو در کرج آماده خدمت رسانی به شما عزیزان متقاضی در این زمینه است برای دیدن نمونه کارهای شرکت به سایت کیان آرت مراجعه کنید و یا به لینک بروید.

برای سفارش و مشاوره در زمینه طراحی سایت در تهران و کرج به ما تماس بگیرید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!