مارکت های قالب وردپرس

مارکت های قالب وردپرس

در این مقاله با ما همراه باشید تا مارکت های قالب وردپرسی را باهم بررسی کنیم. به مرور زمان با پیشرفت و حرفه ای تر شدن وردپرس مارکت ها و فروشگاه های بسیاری با وردپرس پیاده سازی می شوند و امکانات بسیاری برای مشتری و صاحبان کسب و کار قرار می دهد.

باوجود قالب های بسیار و پیشرفته وردپرس راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی بسیار ساده است.با استفاده از یکی از این قالب‌ها و افزونه‌های کاربردی وردپرس، می‌توانید فروشگاهی بسازید که در آن فروشندگان و سازندگان می‌توانند ثبت نام کنند، محصولات خود را برای فروش لیست کرده و حساب‌های خود را مدیریت کنند. همگی این امکانات از درون وبسایت وردپرس شما امکان‌پذیر است. به این مدل سایت‌ها مارکت می‌گویند.

مارکت های وردپرسی

قالب هاب مارکتی وردپرس دارای فرم های فرانت اند الگوریتم های برای ثبت نام ،حساب کاربری و صفحات گزارش و همچنین به شما کمک می کند که تجارت خود را در حرفه ای ترین حالت ممکن مدیریت کنید.برای مدیریت و راه اندازی یک فروشگاه انلاین به المان های مشخصی از جمله امکان و بستر معتبری برای پرداخت انلاین انتخاب در ست محصول از طرف مشتری به عبارت دیگر معرفی کامل محصول (فیزیکی و یا دیجیتالی) امکان جمع مبالغ محصولات و… نیاز است. نکته قابل توجه در جذب مستری بیشتر برای فروشگاه خود انتخاب یک قلب حرفه ای و متناسب وردپرسی است تا بتوانید فروشگاه انلاین موفقی داشته باشید.

وردپرس بستر بسیاری مناسبی برای ایجاد فروشگاه انلاین شماست ستر وردپرس به لطف جامعه قدرتمند و رو به رشد آن، به ماشینی قدرتمند تبدیل شده است. جوامع محلی، WordCamps را برای کاربران در تمام سطوح مهارت سازماندهی می‌کنند. تاکنون 1.063 WordCamps در 76 شهر در سراسر جهان وجود دارد؛ بیشتر در ایالات متحده، کانادا، ایرلند، پرتغال، اسپانیا، اتریش، ایتالیا، مکزیک و آفریقای جنوبی. رشد سهم بازار وردپرس رو به افزایش است. از 58.8٪ در سال 2016، به 61.8٪ تا نوامبر 2019 رسیده است.

در این مقاله به معرفی چند سایت قالب فروشگاه موفق وردپرسی داخلی و خارجی خواهیم پرداخت.

راست چین

سایت راست چین یکی از معتبر ترین سایت ها و یا مارکت های قالب وردپرسی برای یافتن قالب وردپرسی موردنظر شماست. این سایت با دسته بندی درست موضوعات و انواع قالب ها کار را برای یافتن یک قالب ایده ال برای شما ساده تر می کند. امروزه این سایت دربین طراحان سایت وردپرسی محبوبیت خاصی دارد.

 

studio press

StudioPress یکی از شناخته‌شده‌ترین نام‌ها در صنعت قالب‌های وردپرس است. آن‌ها سازندگان چارچوب تم Genesis هستند که پایه‌ای محکم را برای توسعه تم‌های با کیفیت بالا در وردپرس فراهم می‌کنند.
StudioPress قالب‌های وردپرسی را ارائه می‌دهد که توسط توسعه‌دهندگان شخص ثالث تهیه شده‌اند. تمام قالب‌های موجود در مارکت آن‌ها قالب‌های زاده شده توسط Genesis هستند.

برخلاف بسیاری از فروشندگان قالب‌های پرمیوم، قالب‌های ارائه شده در StudioPress ویژگی‌های ساده‌تری  که در واقعیت به آن‌ها نیاز خواهید داشت و در وبسایت‌های خود استفاده می‌کنید را ارائه می‌دهند. تنظیم قالب ارائه شده توسط StudioPress معمولاً آسان‌تر از بسیاری دیگر از قالب‌های پرمیوم است.

سیاست قیمت‌گذاری آنها شامل پرداخت یک بار هزینه برای بروزرسانی‌ها و پشتیبانی نامحدود است. شما می‌توانید یک قالب یا برنامه عضویت آن‌ها را با قیمت 499.95 دلار خریداری کرده که این امکان را به شما می‌دهد تا به تمام قالب‌های مختص آن‌ها به علاوه همه‌ی قالب‌های ارائه شده توسط شخص ثالث دسترسی پیدا کنید.

MOJO

مارکت  وردپرسی MOJO بازار بزرگی برای تم‌ها، افزونه‌ها و خدمات وردپرس است. در زمان نوشتن این مقاله‌، بیش از 7900 محصول از جمله بیش از 900 تم با کیفیت برای فروش دارند. همچنین خدمات وردپرسی ارائه شده توسط شرکت‌های برتر میزبان وردپرس مانند Bluehost را خواهید یافت.
هر قالب و تم در MOJO  یک فرایند بررسی دستی را طی می‌کند. تیم بررسی آن‌ها، برای اطمینان از استانداردهای کدگذاری با کیفیت بالا، هر قالب را به دقت بررسی می‌کند.

قالب‌ها و افزونه‌های این مارکت را می‌توان با استفاده از جستجوی فیلتر دار در دسته بندی‌ها با ویژگی‌های مختلف تقسیم کرد. این ویژگی به شما امکان می‌دهد تا  قالب‌های طراحی شده برای صنعت یا ویژگی خاصی را به سرعت پیدا کنید.
پشتیبانی از کلیه قالب‌های شخص ثالث، توسط فروشندگان آنها ارائه می‌شود. هر مورد دارای انجمن پشتیبانی خاص خود است که می‌توانید موضوعات گذشته را مرور کرده یا از آنها درخواست پشتیبانی کنید.

 

طراحی سایت

شرکت کیان تجارت فاوا با انتخاب بهترین قالب برای سایت فروشگاهی شما که توسط وردپرس پیاده سازی می شود توسط متخصصان مجرب در این زمینه با شما همراه خواهد بود. برای راه اندازی فروشگاه انلاین خود با ما تماس بگیرید.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!