قیمت سئو سایت

اگر قصد سئو سازی وب سایتتان را دارید، قیمت سئو سایت یا تعرفه سئو سایت برای شما همواره مطرح خواهد بود.

امروزه اهمیت سئو و بهبود رتبه سایت بر هیچ صاحب کسب و کاری پوشیده نیست. طبق آمار صورت گرفته بیش از 80 درصد افراد زمانیکه میخواهند خریدی انجام بدهند به جستجو در گوگل میپردازند. از طرفی طبق تجریه میدانیم که کاربران فقط بر روی 3 تا 5 لینک اول موتور جستجو کلیک میکنند. پس اگر کسب و کاری در این نتایج نباشد، شانس فروش خودش را به همین راحتی از دست میدهد.

اما قیمت سئو سایت یکی از دغدغه هایی است، که صاحبان مشاغل را از وارد شدن به این حوزه مردد میکند. چراکه در نرخ های متفاوتی توسط سئوکاران مطرح میشود.

ما در این مقاله از کیان آرت میخواهیم تا شما را با مفهوم دقیق قیمت سئو سایت آشنا کنیم. و به نحوه محاسبه هزینه سئو سایت بر اساس ساعتی، ماهانه، پروژه ای و کلمه کلیدی بپردازیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

قیمت سئو سایت(تعرفه سئو سایت) چیست؟

قیمت سئو سایت به مبلغی گفته میشود، که شما به منظور بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو به سئوکار میپردازید.

عوامل مختلفی بر تعرفه سئو سایت تاثیر دارند. مثلا اینکه شما به عنوان صاحب کسب و کار در چه کلمات کلیدی میخواهید دیده شوید؟ سختی آن کلمه کلیدی به چه میزان است؟ رتبه فعلی سایت چگونه است؟ رقبای شما چه کسانی هستند؟ در چه جایگاهی قرار دارند؟ و چه هدفی از بهینه سازی برای شما مهم است؟

از طرف دیگر این که تصمیم بگیرد از خدمات سئو به صورت ساعتی، ماهیانه یا پروژه ای استفاده کنید، نیز بر روی قیمت سئو سایت اثر بخش است.

قیمت سئو سایت به صورت ساعتی چگونه است؟

اگر شما صاحب کسب و کار کوچکی هستید؛ و از طرفی هم تا حدودی به اصول سئو و کدنویسی آشنایی دارید. در این صورت شما میتوانید با استفاده از خدمات مشاوره سئو سایت توسط شرکت های معتبر دیجیتال مارکتینگ کار خودتان را پیش ببرید.

قیمت سئو سایت بر اساس تعداد ساعاتی که شما به مشاوره نیاز دارید، و اینکه در زمینه سئو off page، به مشاوره نیاز دارید یا سئو on page، متغییر است.

اگر فردی که به شما مشاوره میدهد دانش کافی نداشته باشد، راهنمایی اشتباه او منجر به نابودی سایت شما میشود. در روش مشاوره برای وب سایت به صورت ساعتی، هزینه ها بسیار کمتر از سایر روش هاست. اما رسیدن به نتیجه مطلوب نیازمند حضور فردی است که به دانش برنامه نویسی و نحوه اجرای صحیح راهکارها مسلط باشد.

ما در کیان آرت با در اختیار داشتن سئوکاران باتجربه آماده هستیم تا مشاوره ای جامع و اصولی را به شما عزیزان ارائه بدهیم.

قیمت سئو سایت به صورت ماهیانه چگونه است؟

اگر شما کسب و کار بزرگی دارید، و در پی اهداف بلند مدت برای وب سایتتان هستید، قراردادهای ماهیانه برای شما انتخاب بهتری است. این قراردادها به صورت 3 ماهه بسته میشوند؛ و در صورت توافق طرفین بعد از 3 ماه مجددا تمدید میشود.

در پایان هر 3 ماه، بهبود رتبه سایت، میزان افزایش بازدید از وب سایت، میانگین نرخ ماندگاری کاربران در سایت، میانگین رتبه سایت در کلمات کلیدی و بسیاری از فاکتورهای دیگر مورد ارزیابی قرار میگیرند.

قیمت سئو سایت به صورت ماهیانه از 2 میلیون تومان در ماه شروع میشود. و به 10 میلیون تومان در ماه ختم میشود. آنچه این بازه قمیتی را به صورت دقیق تر مشخص میکند، فاکتورهایی است مانند : تعداد کلمات کلیدی، سختی کلمات کلیدی، میانگین جایگاه فعلی سایت در کلمات کلیدی، سطح انتظارات و توقعات کارفرما و ….

تیم کیان آرت، آماده است تا به صورت کامل شما را در جریان این برونسپاری حمایت و پشتیبانی کند. ما تلاش میکنیم تا با هزینه هایی شفاف و مناسب شما را در رسیدن به مطلوب ترین نتیجه در زمان مشخصه شده نزدیک کنیم.

قیمت سئو سایت به صورت پروژه ای چگونه است؟

در روش برونسپاری سئو سایت به صورت پروژه ای، بر خلاف دو روش قبلی اهداف به صورت واضح مشخص هستند. در این روش، پروژه تا رسیدن به اهداف تعیین شده ادامه دارد. البته سئوکار قبل از شروع کار با کمک تجربه و بررسی آنالیز دقیق سایت زمانی را به صورت حدودی مشخص میکند.

در سئو سایت به صورت پروژه ای هزینه توافق شده تا رسیدن به اهداف و بهبود پارامترهای مشخص شده از کارفرما به طور کامل دریافت نمیشود. قیمت سئو سایت در این روش نسبت به دو روش قبل بیشتر است. اما آنچه اهمیت دارد این است که در این روش نتایج سئو سایت ضمن ماندگاری، قابل اندازه گیری هم هستند.

بسیار مشاهده کرده ایم که سئوکاران در حین انجام پروژه به بهانه های مختلف مبلغ قرارداد را افزایش داده اند. کارفرما هم با توجه به طی شدن نیمی از پروژه مجبور به پذیرش آن مبالغ شده است. از این رو اهمیت انتخاب تیمی مطمعن در این روش با توجه به همکاری بلند مدت بسیار برجسته است.

قیمت سئو سایت بر اساس کلمات کلیدی چگونه است؟

در هر کسب و کاری کلمات کلیدی ای وجود دارد که برای کاربر و درنتیجه برای کارفرما مهم هستند. آنچه در بهینه کردن سایت در این روش به عنوان هدف شناخته میشود، دیده شدن در رتبه های اولیه سایت براساس کلمات کلیدی انتخابی کارفرما است. پس، اندازه گیری پارامترهای مانند کاهش نرخ پرش، افزایش نرخ کلیلک و … اهمیت چندانی ندارد.

قیمت سئو سایت بر اساس کلمات کلیدی، به فراخور سختی کلمه کلیدی متفاوت است. به طور مثال کلمه کلیدی “خرید بلیط ترکیه” کلمه سختی است که میزان رقابت آن در بین دفاتر هواپیمایی بسیار زیاد است. اما کلمه کلیدی ای مانند ” خرید محصولات ارگانیک” به واسطه رقابت کمتر در این زمینه کلمه آسان تری به نظر میرسد.

توجه کنید که منظور از هزینه سئو سایت بر مبنای کلمه کلیدی، به تعداد بخش های آن کلمه ربطی ندارد. به عبارت دیگر “خرید بلیط در ترکیه” یک کلمه کلیدی است نه چهار کلمه.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!