قالب های غیراستاندار در وردپرس

قالب های غیراستاندار در وردپرس

قالب های غیراستاندار در وردپرس موضوع اصلی این مقاله است.وردپرس پلتفرمی محبوب در بین طراحان سایت از مبتدی تا حرفه ای است هنگام نصب وردپرس ممکن از بدون آگاهی قبلی از قالب هاب موجود بر روی وردپرس استفاده کنید و دلیل شما این باشد که فعلا کمی با سایتم کار کنم و راه بیفتد بعد به سراغ قالب‌های بهتری می‌روم. ولی متاسفانه ماه‌ها و بلکه سال‌ها با همان یک قالب کار می‌کنید غافل از اینکه چه جور قالبی است. قالب‌های غیر استاندارد در وردپرس همانند هر سیستم دیگری موجود است. از این رو باید از همان ابتدا درست انتخاب کنید. این انتخاب درست به مرجعی که از آن قالب دریافت می‌کنید، نظرات کاربران، تست قالب و… بستگی دارد.

قالب های غیراستاندارد در وردپرس چه مشکلاتی بوجود می آورند؟

مشکلات بسیاری در پی نصب قالب های غیراستاندارد وردپرسی برای سایت شما بوجود می آید که در این مقاله به مهم ترین انها می پردازیم.توجه کنید که یک قالب غیراستاندارد را جایگزین قالب نامناسب قبلی نکنید مشکلات چندبرابر می شود. برای انتخاب قالب وقت بگزارید و بهترین و مناسب ترین را از نظر کاربردی انتخاب کنید.

محدودیت نصب افزونه

با نصب قالب های غیراستاندارد امکان نصب هر افزونه ای را ندارید در واقع با محدودیت جدی برای نصب افزونه دلخواه خود  و یا نصب افزونه های مهم وردپرس برای کار شما در سایت،مواجه می شوید. همانطور که میدانید محبوبیت اصلی وردپرس برای وجود افزونه های متنوع آن است پس باید بستر مورد نیاز را برای آن محیا کنیم. یکی از این موارد همین ماجرای انتخاب قالب مناسب است.

نمایش فهرست‌ها

زمانی که کاربران وبسایت شما را باز می‌کنند، اولین چیزی که به چشمشان می‌خورد فهرست‌هاست. پس رنگ و زیبایی که برای فهرست‌ها در نظر می‌گیرید بسیار مهم است. در قالب های غیراستاندار در وردپرس معمولا یک طرح خاص برایتان در نظر گرفته شده که نمی‌توانید تغییری در آن ایجاد کنید. یعنی شما را محدود به سلایق طراح می‌کنند و این اصلا جالب نیست.

باگ های بی جواب

در همه سیستم و با وجود هر قالبی امکان وجود باگ است اما تفاوت آن این است که در تمام سیستم‌ها، قالب‌ها و افزونه‌های حرفه‌ای هم باگ و اشکال یافت می‌شود اما خوبی کار اینجاست که با بروزرسانی‌های بعدی این خطاها رفع می‌شوند. از طرفی پشتیبانی برای اعلام مشکل وجود دارد. ولی وقتی از قالب‌های غیر استاندارد در وردپرس استفاده می‌کنید نه بروزرسانی منظمی در کار است و نه پشتیبانی موثقی که بتوان مشکلات را رفع کرد. خودتان هم هر چقدر توانمند باشید باز هم نمی‌توانید تمامی مشکلات را حل نمایید.

 سرعت بارگذاری سایت

یکی از مضرترین ویژگی های سایت که می تواند به پایین آمدن امتیاز شما در گوگل منجر شود و کاربران را از سایت شما ناراضی باشند سرعت پایین سایت شما است ، با استفاده از قالب های غیراستاندار در وردپرس سرعت بارگزاری سایت بسیار پاییت می آید. حتی اگر در هنگام انتخاب وضعیت خوبی داشته باشد مطمئن باشید به مرور بعد از چند روز یا چند ماه دچار این مشکل شده و راهی هم برای بهبود آن پیدا نمی‌شود.

هک شدن سایت

مطمئن باشید اگر کدنویسی های یک قالب درست و اصولی نباشد امنیت آن نیز دچار مشکل خواهد بود و هک کردن آن برای هکرها چندان کار دشواری نیست

اما برای تهیه یک قالب استاندار چه باید کرد؟

قالب نماد پوشش برای وبسایت شماست اما قرار نیست از روی تنبلی و بی توجهی آن را انتخاب کنید. همان‌طور که در هنگام خرید لباس تمام دقت خود را به کار می‌برید و ساعت‌ها فروشگاه‌های لوکس را برای انتخاب یک لباس سپری می‌کنید، برای قالب سایت خود نیز باید چنین کاری کنید. انتخاب قالب‌های غیر استاندارد در وردپرس تمام زحمات شما را بر باد می‌دهد.

برای انتخاب قالب استاندار در درجه اول به سایت و منبع معتبری مراجعه کنید. و ویزگی های هر قالب را بخوبی مطالعه کنید ما در مقاله های قبل  بطور مفصل به موضوعاتی مانند انتخاب قالب وردپرس ، مارکت های قالب وردپرس و..  پرداخته ایم.

شرکن کیان تجارت فاوا با سابقه بسیار در زمینه طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل با همکاری متخصصین در این حوزه آماده ارائه دمات به شما عزیزان است.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!