عدم موفقیت طراحی سایت

عدم موفقیت طراحی سایت

در این مقاله از سایت کیان ارت به مشکلاتی که باعث عدم موفقیت طراحی سایت می پردازیم. در بسیاری از مقاله های سایت کیان ارت به اهمیت سئو سایت برای کارای بهتر سایت گفته شده است. حتما برای شما هم پیش امده است که در زمان وبگردی های کاری یا برای سرگرمی، به سایتهایی برخورده باشید که خیلی درهم و ریخته پاشیده­اند. در اکثر موارد هم مدیر سایت نیت خوبی داشته اما تو اجرا نتونسته موفق باشه. در این مقاله به موارد ونکاتی که باعث احیای سایت می شود بررسی می کنیم و به این سوال که چه مواردی باعث پایین آمدن سایت می شود نیز پاسخ می دهیم.

در ادامه به نکاتی که باعث عدم موفقیت طراحی وب می پردازیم.

مشکل فونت

مهم ترین مشکل یک سایت که باعث عدم موفقیت طراحی سایت این است که کاربر برای خواندن محتوا به مشکل برخوردکند و نتواند محتوای سایت را بخواند. مشکل فونت زمانی پیش می آید که تعداد فونت ها در سایت زیاد باشد و مطالب با فونتی ناخوانا باشند. توجه داشته باشید در هنگام انتخاب فونت نکات بسیاری از قبیل اندازه صفحه نمایشگر های مختلف را درنظر بگیرید. پیشنهاد می شود برای صفحه اصلی سایت از یک فونت ساده استفاده کنید و برای تیتر ها نیز از فونت های بلد در اندازه بزرگ استفاده کنید با انجام اینکار یکنواختی شیکی بر روی سایت شما برقرار می شود و محتوای سایت شما برای کاربر جذاب تر و خوانا تر می شود.

چپاندن کلیدواژه

 

همانطور که می دانید یکی از راه های اینکه سایت شما در موتور جست و جو رتبه ی خوبی داشته باشد و یا سئو آن بالا باشد استفاده از کلید واژه ی متناسب با آن متن است ازاین رو یکی از مشکلات محتوا ها و یا یکی از دلایل عدم موفقیت سایت استفاده بیش از حد کلیدواژه هاست باعث می شود بازدیدکننده و یا کاربر را خسته کند همچنین گوگل نیز برای استفاده بیش از حد شما را جریمه می کند.

 

گزینه های بیش از حد

متناسب با کاربری سایت خود صفحات را طراحی کنید به این منظور که اگر هدف از طراحی سایت جذب بازدیدکننده افزایش فروش، عضویت یا ارتباط گرفتن کاربرها با شما باشد، اون بخش رو در صفحه برجسته تر کنید. اگه بخواهید یه عالمه دکمه، فرم و درخواست برای اقدام روی صفحه بذارید، ممکنه کاربر سایت خود را سردرگم کنید.

اجرای خودکار فیلم و موسیقی

استفاده از فیلم و موسیقی با کیفیت بالا در طراحی سایت ممکن است در وهله اول حرفه ای به نظر برسد و یا باعث جذاب تر شدن سایت شما شود اما در اصل استفاده از آنها یکی از دلایل عدم موفقیت طراحی سایت است زیرا برای کاربر اذیت کننده است و این امکان وجود دارد که فیلم انتخابی شما برای سایت بر روی بعضی از دستگاه ها درست نمایش داده نشود و همین باعث ریزش کاربر برای سایت شما می شود.اگر تمایل به اپلود فیلم و یا موسیقی بر روی سایت خود دارید این امکان را به کاربر بدهید که خود در صورت نیاز آن را پلی کند و در زمان دلخواه خود بتواند آن را متوقف کند.

مشکلات تصاویر

در مقاله های قبلی سایت کیان ارت درباره اهمیت وجود تصاویر متناسب با موضوع و هدف سایت اشاره کردیم اما استفاده نادرست از تصاویر نتیجه عکس بر روی سایت ما دارد. توجه داشته باشید که به یاد ماندنی ترین بخش سایت تصاویر آن است از این رو از استفاده از تصاویر سایت های دیگر با کادربندی  و عکس های بی کیفیت جدا بپرهیزید. سعی کنید کاری کنید که تصاویر سایت برجسته باشند. در صورت امکان خود برای گرفتن عکس های یونیک اقدام کنید. نکته مهم در استفاده از تصاویر کاهش حجم تصاویر است.پیشنهاد کیان ارت به شما استفاده از سایت freepick است. درسته که هر کسی میتواند خودش سایت راه بندازه و مدیریتش کنه، اما صاحبان صنایع و مدیران شرکتها باید حرفه ای تر عمل کنند.

 

شرکت کیان تجارت فاوا با سالها سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت در کرج و همچنین طراحی اپلیکیشن موبایل با همکاری گروهی از متخصصین در این زمینه و همچنین در زمینه تجارت الکترونیک آماده پذیرش سفارش شما از طریق سایت کیان ارت و یا تماس با شرکت کیان تجارت فاوا است.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!