طراحی سایت کارخانه

طراحی سایت کارخانه

پس از انقلاب صنعتی مهمترین تحولی که در جهان رخ داد تشکیل بازارهای بسیار قدرت مند مجازی است که ما امروزه در آن دوران زندگی می کنیم. جهان مجازی و بازار های آن خود مانند دنیای واقعی دارای قوانین مخصوص به خود است و به همین دلیل است که بسیاری از افراد اقدام به طراحی سایت می کنند.

طراحی سایت به منزله ایجاد شعبه ای از واحد صنفی خود در فضای مجازی است و طبعا برای داشتن مغازه یا کارخانه ای بزرگتر باید هزینه بیشتری را هم در نظر بگیرید.

طراحی سایت کارخانه برای شرکت های کوچک و بزرگی که می خواهند در جهان مجازی نیز نقشی داشته باشند طراحی می شود و در این سایت ها، کار خانه ها به معرفی محصولات خود و بعضا به فروش برخی از کالای خود اقدام می کنند.

مزایای یک طراحی سایت کارخانه

شما با طراحی سایت کارخانه ای که انجام می دهید می توانید خود را وارد بارزار بزرگتری نمایید و در این فضا به دهکده جهانی هم نامیده می شود شما می توانید با رقیبان بزرگتری رقابت کنید و وارد بازار عرضه و تقاضایی با وسعت بسیار بیشتری وارد شوید.

طراحی سایت کارخانه نه تنها به عنوان یک سایت برای معرفی و فروش محصولات شما بلکه نشاندهنده پرستیژ شغل شما نیز است.

نیازمندی های طراحی سایت کارخانه

طراحی سایت کارخانه نیز مانند هر سایت دیگری نیاز به برخی موارد دارد که تماما بعد از جلسات متعددی که با صاحبان کارخانه ها و صنایع برگزار می شود کنجانده می شوند.

هر صنعتی جدایی از وسعت فعالیت خود (منظور کارخانه کوچک یا بزرگ بودن آنها) در طراحی سایت کارخانه خود نیاز به مواردی دارند که در زیر به تفصیل به آنها خواهیم پرداخت:

طراحی سایت شما باید از نظرگرافیکی کاملا اختصاصی باشد و در غیر این صورت به اعتبار شما لطمه خواهد زد.

برای داشتن سایتی مفید و دیده شدن در رتبه ای برتر گوگل شما باید مواردی را در سایت خود لحاظ کنید تا بتوانید امتیاز های خود را جمع آوری کنید. از جمله این موارد رعایت قوانین گوگل در طراحی سایت کارخانه خود و همچنین دادن قابلیت ریسپانسیو به آن است.

در طراحی سایت کارخانه خود باید صفحه ای برای معرفی خود و هیئت مدیره داشته باشید.

طراحی سایت شما همچنین باید دارای امکاناتی نظیر معرفی کالا، مشخصات کامل کالا، گالری تصاویر، محصولات مرتبط، کاتالوگ محصولات و کارخانه باشد که همه این موارد بسته به نیاز صاحبان مشاغل است.

شما برای دریافت بازخوردی حرفه ای از طراحی سایت کارخانه خود در بازار جهانی باید سایتی چند زبانه به همراه فرم نظر سنجی باشید تا هم بازار های منطقه را از دست ندهید و هم بتوانید از نظرات مشتریان به خوبی آگاهی پیدا کنید

 

این موارد و بسیاری از موارد دیگر هستند که باید در طراحی سایت کارخانه لحاظ شوند و کم و زیاد شدن این قابلیت ها ارتباط مستقیمی با نوع فعالیت و گستردگی فعالیت شما دارد، به همین دلیل اگر شما هم قصد راه اندازی سایت در این ابعاد هستید به شما پیشنهاد می کنیم از مشاوره رایگان ما برای روشن تر شدن مسیر خود استفاده کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!