طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی

یکی از حرفه ای ترین سایت ها به شمار می آید و این کار برای شرکت هایی که کار طراحی سایت حرفه ای انجام می دهند کار بسیار دشواری نبوده و به راحتی می توانند به شما کمک کنند.

طراحی سایت ورزشی حوزه های بسیار زیادی را تحت سلطه خود قرار میدهد به همین دلیل شما اول باید حوزه فعالیت خود را به درستی مشخص کنید و بدانید که شما میخواهید چه کاری را دقیقا انجام دهید؟ مثلا طراحی سایت ورزشی خدمات ورزشی یا اخبار ورزشی نیاز دارید و یا شاد هم ترکیبی از هردو مد نظر است.

طراحی سایت جدایی از جنبه داخلی(قسمت) کد سایت که بسیارمهم است باید ب ظاهر سایت هم توجه ویژه ای شود. برای مثال طراحی سایت ورزشی بیشتر برای مخاطبان آقا (معمولا در فوتبال) طراحی می شوند و این تناسب حدود دو سوم برای آقایون و یک  سوم برای خانم ها و این در حالی است که بازدید کنندگان خانم رو به افزایش است و به همین دلیل باید تناسب بستن در سایت شما کاملا کنترل شده باشد.

نکته بسیار مهم در طراحی سایت ورزشی طراحی ریسپانسیو یا همان واکنش گرای سایت است و این به دلیل بازدید های زیادی است که توسط گوشی های موبایل به سمت شما روانی می شوند.

سبک طراحی سایت ورزشی

سایت های ورزشی بیشتر ساده و دارای اطلاعات زیادی هستند که به مخاطب ارائه می دهند و این ظاهر ساده ولی زیبا به کاربر کمک می کند تا رابطه بهتری با سایت شما برقرار کند و پس از دیدن سرفصل خبرها سایت شما را به سرعت ترک نکند.

رابط کاربری در طراحی سایت ورزشی

مخاطبان شما از هر قشری هستند، به همین دلیل شما باید کاملا رابط کاربری سایت را ساده طراحی کنید تا هم افراد خبره و هم افرادی که از دانش کمی برخوردار هستند بتوانند با شما کار کنند.

سعی کنید از فونت هایی مانند فونت 14 استفاده کنید که نه قالب شما به هم بریزد و هم چشم کاربر خسته نشود! از طرفی فضای خالی اطراف نوشته ها در طراحی سایت ورزشی بسیار مهم هستند  چرا که این فضا ها امکان استراحت چشم کاربران را فراهم می کند و اگر زیادی شاوغ باشد کاربران به سرعت سایت شما را ترک خواهند کرد.

نمایش اطلاعات مسابقات

در طراحی سایت ورزشی خود باید جایی رو به نمایش اطلاعات ورزشی قرار دهید تا کاربران بتوانند از این قسمت اطلاعات مربوطه را دربافت کنند.

در این قسمت باید نام تیم و زمام دقیق برگزاری مسابقات دقیقا ذکر شود تا بتوانید مخاطبین ثابت داشته باشید.

از جمله مواردی که در این قسمت از طراحی سایت ورزشی باید توجه کنید، ثبت اخبار، نقل و انتقالات، خلاصه بازی ها، ویدئو و تصویر بازی ها و سایر موارد پر بازدبد باید لحاظ شود.

پروفایل های شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی بسیار مهم هستند و می توانند پشتوانه بسیار محکمی برای جذب بازدید کننده برای شما به حساب بیایند، به همین دلیل نباید این حوزه را از دست بدهید.

 

طراحی ساست ورزشی یکی از حرفه ای ترین طراحی سایت ها است که تعامل بسیار زیادی با کاربران دارد و نقص کوچکی در آن بسیار بزرگ دیده خواهد شد به همین دلیل طراحی سایت ورزشی شما باید کاملا حرفه ای انجام شود.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!