طراحی سایت در شهریار

طراحی سایت شهریار

طراحی سایت در شهریار با توجه به حرکت این شهر به سمت تجاری شدن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شهرهای در حال توسعه مانند شهریار ارزش سرمایه گذاری بالایی دارند و صاحبان صنایع میتوانند با سرمایه گذاری در بخش طراحی سایت در شهریار ضمن شرکت در توسعه هرچه سریعتر این شهر از سود های بالا نیز بهرمند گردند. مهمترین فعالیت طراحی سایت در شهریار در حال حاضر طراحی فروشگاه اینترنتی در شهریار میباشد.

طراحی فروشگاه اینترنتی در شهریار

با توسعه روز افزون وب بین اقشار جامعه بخصوص اضافه شدن موبایل های هوشمند با قابلیت اتصال به اینترنت اغلب مردم بخصوص جوانان ترجیح میدهند که از سایت های اینترنتی معتبر خرید کنند. امروزه در فضای اینترنت شاهد گسترش فروشگاه های واسطه ای که خود مالک کالا و یا حتی انبار دار کالایی نیستند، هستیم. این امر موجب شده است که افرادی که توان بازاریابی بالایی دارند. بتوانند با طراحی فروشگاه اینترنتی سهم بالایی از بازار را کسب کنند. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در شهریار با توجه به تازه بودن این فناوری در این شهر میتواند بسیار موفق تر از نمونه های اجرا شده در شهر هایی مانند تهران باشد.

طراحی سایت در شهریار را به متخصصان بسپارید

شرکت کیان آرت با سالها تجربه در زمینه برنامه نویسی و طراحی سایت همواره تلاش نموده است. تا محصولات تولیدی این شرکت از رقبا برتر باشند. مزایای سایت های طراحی شده شرکت کیان آرت نسبت به رقبا برتری های گرافیکی کاملا محسوس،برنامه نویسی کاملا تخصصی  و حرفه ای، سئو و بازارایابی آنلاین، پشتیبانی مسئولانه میباشد. شرکت کیان آرت با تحلیل کامل کسب و کارهای موجود در شهریار نسبت به نیازسنجی سایتهای فروشگاهی، سایت های اداری، سایت های پزشکی و درمانی، سایت های خدماتی، سایت های آموزشی و دانشگاهی و غیره اقدام نموده است و صاحبان این اصناف میتوانند با سفارش طراحی سایت در شهریار از این پروپزال های آماده شده برای توسعه کسب و کار خود بهره مند شوند.

چرا شرکت کیان آرت را برای طراحی سایت شهریار انتخاب کنیم

شرکت کیان آرت با تکیه بر دانش برنامه نویسان نخبه این شرکت که جزء برترین برنامه نویسیان ایران میباشند. سایت هایی کاملا تخصصی با امکانات منحصر به فرد و کاربری بسیار ساده تولید کرده است.

به جرات میتوانیم بگوییم که، شرکت کیان آرت جزء معدود شرکت های طراحی سایت است که براساس استاندارد طراحی سایت بین المللی، کار طراحی سایت را انجام میدهد. این امر کار با سایت های طراحی شده توسط شرکت کیان آرت را ساده نموده است و کاربر هنگام شروع کار با پنل مدیریت احساس میکند.

تمام قسمت های نرم افزار برای او آشنا است. تکیه بر تجربه کاربر و زبان فارسی در طراحی تمام قسمت های سایت موجب شده است که مشتریان ما اغلب نیازی به آموزش کار با پنل نداشته باشند. مثالا اگر کاربر بخواهد متنی به سایت خود اضافه کند در پنل افزودن پست را انتخاب میکند و برای افزودن عکس کافیست روی گزینه افزودن عکس کلیک کند. در طراحی پنل تلاش شده است تا پنل کاملا برای کاربر آشنا باشد و با استاندارد های جهانی منطبق باشد. شرکت کیان آرت با سالها تجربه در برنامه نویسی و طراحی سایت، امکانات متنوعی را برای سایت های خود ایجاد کرده است، که هر کدام با توجه به نوع سایت درخواست داده شده توسط مشتری به سایت اضافه میشود. در زیر گزینه ای از این امکانات را مشاهده میکنید.

گزیده امکانات سایت های طراحی شده در شهریار

 • سیستم مدیریت کاملا حرفه ای، که تمام نیازهای کاربران مبتدی تا حرفه ای را برطرف می کند.
 • طراحی سیستم های اختصاصی فروشگاه آنلاین برای انواع فروشگاه های اینترنتی اعم از : فروشگاه های ارائه دهنده محصولات فیزیکی(خوراک، پوشاک، لوازم صنعتی، لوازم کشاورزی و…)، فروشگاه های عرضه محصولات آنلاین(موسیقی، فیلم، کارت شارژ، خدمات بانکی و مانند آن)، فروشگاه های واسطه ای (خرید و فروش محصول سایر تولید کنندگان در سایت)
 • در نظر گرفتن نکات تجربه کاربری توسط کارشناسان کیان آرت
 • طراحی اختصاصی برای هر کاربر و گرافیک منحصر به فرد
 • ماژول های افزایش مخاطب مانند نظر سنجی و کمپین ایمیلی
 • امکان افزودن رسانه مانند: بازی، ویدئو، صوت و غیره برای افزایش مخاطب
 • سرورهای قدرتمند اختصاصی با سرعت بارگذاری بالا و دیوار آتش غیر قابل نفوذ
 • طراحی ماژول های افزایش ماندگاری کاربر در سایت مانند جستجوی حرفه ای
 • ریسپانسیو بودن کلیه سایت های طراحی شده بر اساس کلیه گوشی ها،تبلت ها، Pc و تلویزیون های هوشمند
 • طراحی ماژول های ارتباط بیشتر میان مشتریان و سایت مانند، باشگاه مشتریان و غیره
 • قابلیت اتصال به کلیه سیستم های آمارگیری برای افزایش قابلیت مدیریت سایت
 • و بسیاری امکانات حرفه ای دیگر که در سایت های طراحی شده توسط شرکت کیان آرت موجود است.

طراحی سایت شهریار شامل چه سایتهایی می گردد

اصولا شرکت کیان آرت با توجه به تولید نرم افزار و سایت در تهران و کرج، برای صدها مجموعه موفق در طی بیش از 10 سال نمونه کارهای موفق فراوانی در همه اصناف دارد. بنابراین فعالان در کلیه بخش های اقتصادی، آموزشی، درمانی و… در شهریار میتوانند، سایت های خود را سفارش داده و محصولی با کیفیت دریافت کنند. در حال حاضر بیشتر سفارش های طراحی سایت در شهریار در شاخه های زیر میباشد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!