طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی معمولا به دلایل خاصی ایجاد می شود؛ برای مثال اگر شمامی خواهید یک صفحه اینترنتی داشته باشید می توانید از وبلاگ ها استفاده کنید تا کاملا برای شما رایگان باشد ولی آزادی عمل زیادی ندارید.

زمانی که شما در وبلاگ فعالیت می کنید، تمام سود شما به جیب صاحب وبلاگ مانند بلاگ فا و مانند آن می رود و از طرفی شما حق خرید و فروش و امثال این را نداشته و کاملا دستانتان بسته است.

وب سایت شخصی معمولا توسط سه دسته از افراد طراحی می شود.

رزومه آنلاین

هدف این گروه از طراحی سایت داشتن یک رزمه کامل و آنلاین اینترنتی است تا به عنوان یک رزمه آنلاین براشون باشه و بتوانند برای معرفی خود از آن استفاده کنند.

سلبریتی ها

این گروه از افراد نیز برای جمع آوری طرفدار و هرچه بیشتر مطرح کردن خود در فضای مجازی دست به طراحی سایت می زنند ولی بیشتر از طراحی سایت برای این افراد سئو سایتشون است که اهمیت دارد تا بتوانند خودشون رو معرفی کنند.

افرادی با تخصص های خاص

هدف طراحی سایت توسط ایت افراد صرفا کسب در آمد است و این افراد بجای کار کردن برای سایر افراد ترجیح می دهند اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند تا بتوانند به صورت مجازی برای خود کسب و کار ایجاد کنند.

 

افراد دیگری نیز اقدام به طراحی سایت می کنند ولی به گستردگی این فراد نیستند و از طرفی ظاهر سایت ما به تناسب شغل و کار شما باید طراحی شود.

اگر شما نیز قصد طراحی سایت داشتید می توانید از مشاوره رایگان ما برای طراحی سایت در تمامی زمینه ها استفاده کنید

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!