طراحی سایت تهران

طراحی سایت تهران

طراحی سایت در تهران برای کلیه اصناف و فعالان در بخش های اقتصادی و اداری کشور بصورت حرفه ای انجام میپذیرد. شرکت کیان آرت با سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی تحت وب در تهران و کرج با گسترش فعالیت های خود با استخدام افراد خبره اکنون در زمینه تبلیغات و بازاریابی آنلاین نیز در خدمت همشهریان عزیز خود  میباشد.

استاندارد های طراحی سایت در تهران

طراحی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا (Responsive) : جدید ترین تکنولوژی های ابتدا در تهران به دست مردم میرسند. تلویزیون های هوشمندی که به اینترنت متصل میگردند. گوشی های فوق العاده کوچکی که وضوح تصویر بسیار بالای دارند. وجود این تکنولوژی ها طراحی ریسپانسیو در تهران  را به یک ضرورت تبدیل کرده است. کلیه سایت های طراحی شده توسط شرکت کیان آرت بصورت ریسپانسیو طراحی می گردند.

نقش گرافیک بر طراحی سایت

تنوع اصناف ، افراد، سلیقه ها بدلیل جمعیت بالای تهران باعث میشود که شرکت های فعال در زمینه طراحی سایت تهران ملزم به داشتن دانش گرافیکی از انواع طراحی های مدرن ، کلاسیک و آوانگارد باشند. شرکت کیان آرت با کمک گرافیست های برتر ایران اقدام به تولید گرافیک اختصاصی برای هر مشتری نموده است. به این ترتیب سایت هر مشتری بصورت کاملا خاص طراحی و اجرا می گردد. گرافیک سایت باید علاوه بر زیبایی و چشم نواز بودن، کاربر سایت را به قسمت های مختلف سایت هدایت کند. منطبق بودن گرافیک با تجربه  کاربری برای طراحان شرکت کیان آرت از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

سئو و تاثیر آن بر طراحی سایت

بالا بودن شدت رقابت در تهران سئو سایت های طراحی شده در تهران را به یک ضرورت تبدیل می کند. مسلما هدف هر مجموعه ای از طراحی سایت بیشتر دیده شده و تعامل بیشتر با مخاطب است . با سئو حرفه ای سایت های طراحی شده در تهران  در رتبه های نخست گوگل قرار میگیرند. شرکت کیان آرت برای رفاه حال همشهریان عزیز تهرانی بسته های سئو را تهیه کرده است که براساس بودجه مشتری در اختیار وی قرار می گیرند.

چرا کیان آرت را برای طراحی سایت انتخاب کنیم

  • شرکت کیان آرت یک شرکت برنامه نویسی حرفه ای با بیش از 10 سال سابقه است
  • رضایت 99 درصدی مشتریان ما از سایت های تحویل شده
  • بازاریابی آنلاین موفق برای صد ها شرکت و بنگاه اقتصادی در ایران
  • پلن مدیریت فارسی با امکان مدیریت تمام قسمتهای سایت و کاربری بسیار ساده
  • استفاده از نرم افزار مدیریت محتوای کاربر پسند با بیش از 30 میلیون کاربر در سراسر دنیا
  • برنامه نویسی و هماهنگی کامل پلن مدیریتی سایت با نیازهای کاربران ایرانی
  • تخصص در بازاریابی آنلاین برای تبدیل سایت به یک بنگاه تجاری واقعی

قیمت طراحی سایت چقدر است؟

قیمت طراحی سایت با توجه به نوع سایت تعیین میگردد. گاهی وب سایت های نیاز به نرم افزارهای تحت وب برای پردازش محاسبات مورد نیاز سفارش دهندگان میباشند و گاهی سایت ها تنها به تبلیغ یک شرکت در اینترنت اختصاص دارند.

قیمت طراحی سایت تهران با توجه به نوع سفارش سایت و تعداد کلمات مد نظر برای سئو سایت انجام میشود. برای دریافت قیمت با شرکت کیان آرت تماس بگیرید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!