website design without coding

website design without coding


در گذشته های نه چندان دور، طراحی سایت تنها با برنامه نویسی و کدنویسی های پیچیده امکان پذیر بود. اما این روزها تقاضا برای طراحی سایت بدون کدنویسی به دلیل مراحل آسان و هزینه های کمتری که دارد، بسیار رو به افزایش است. حال سوال این است که، واقعا امکان راه اندازی یک وب سایت خوب و کاربرپسند بدون کدنویسی وجود دارد؟

پاسخ به این سوال مثبت است؛ چراکه در حال حاضر طرح ها و قالب هایی به صورت آماده وجود دارند؛ که میتوانیم از آنها در راه اندازی وب سایت ها استفاده کنیم؛ و فقط با اعمال تغییراتی کوچک آن قالب ها را به دلخواه خودمان تبدیل کنیم تا به اصطلاح نوعی شخصی سازی را پیش گرفته باشیم.

شرکت کیان آرت با داشتن تیمی خلاق و ایده پرداز همراه شماست تا بتوانید وب سایت سفارشی و اختصاصی خود را بدون نیاز به کدنویسی های زمان بر و هزینه بر راه اندازی کنید.

اگر میخواهید بدانید واقعا امکان داشتن سایت منحصر به فرد بدون برنامه نویسی امکان پذیر است یا خیر، این مطلب را از دست ندهید.

آیا طراحی سایت بدون کدنویسی ممکن است؟

سیستم های مدیریت محتوا که به آنها CMS  هم میگوییم، انواع و اقسام گوناگونی دارند. از معروف ترین سیستم های مدیریت محتوا میتوانیم به وردپرس، جوملا، دروپال و … اشاره کنیم.

اتفاقی که می افتد این است که در واقع سیستم های مدیریت محتوا، هسته مدیریت وب سایت را آماده میکنند، و برای ادامه مراحل راه اندازی سایت به کدنویسی احتیاج داریم.

در بین این سیستم های مدیریت محتوا وردپرس از محبوب ترین و پرطرفدارترین آنها است؛ چرا که هم قالب های آماده (نمای کلی و ظاهری وب سایت) و افزونه های رایگان ارائه میدهد، و هم کارکردن با آن ساده است؛ ضمن اینکه منابع زیادی هم برای یادگیریش در دسترس است.

کافی است تا آموزش های لازم را برای یادگیری وردپرس را طی کنید. آن وقت است که میتوانید طراحی سایت بدون کدنویسی را به آسانی هرچه تمام تر انجام بدهید.

چگونه طراحی سایت بدون کدنویسی انجام دهیم؟

همانطور که گفتیم وردپرس یکی از بهترینCMS ها برای طراحی سایت بدون کدنویسی است. در وردپرس کدها از قبل توسط برنامه نویسان این شرکت نوشته شده و شما به راحتی میتوانید از این کدها با تهیه قالب های آماده و افزونه های موجود در بازار استفاده کنید.

برای شروع کار با وردپرس، در مرحله اول (بعد از خرید هاست و دامنه) باید وردپرس را نصب کنیم. برای انجام این کار فیلم های آموزشی زیادی وجود دارند.

بعد از نصب قالب حالا سایت وردپرسی شما آماده است؛ و کافی است تا با یادگیری پنل وردپرس محتواهای تولید شده و افزونه های دلخواه و مناسب را بارگزاری کنیم.

در حقیقت در حال حاضر، بهترین روش برای طراحی سایت بدون کدنویسی و برنامه نویسی یادگیری وردپرس است.

مزایای وردپرس

وردپرس یکی از سیستم های مدیریت محتواست که به زبان برنامه نویسی PHP روانه بازار شده است. بسیاری از سایت های مطرح دنیا از طریق وردپرس طراحی و راه اندازی شده اند.

به طور کلی وردپرس دارای مزایای زیادی است که در زیر به اختصار به آنها اشرا میکنیم:

  • افزونه های رایگان متنوع
  • قالب های رایگان برای راه اندازی سایت های فروشگاهی، خبری، شرکتی و …
  • امکان طراحی سایت وردپرسی به صورت سفارشی و اختصاصی
  • باز بودن هسته وردپرس و امکان ایجاد تغییراتی توسط برنامه نویسان در جهت سفارشی کردن سایت
  • ارتقا قابلیت های سایت بدون کدنویسی و فقط با نصب افزونه ها
  • آموزش آسان و دردسترس وردپرس

نتیجه گیری

درست است که کارکردن با وردپرس بسیار آسان است، اما پس از راه اندازی سایت به کمک وردپرس، سایت وردپرسی موجود هم مانند بسیاری از سیستم های مدیریت محتوای دیگر نیاز به تغییراتی به جهت بهینه سازی برای موتورهای جستجو( سئو) دارد.

پس اگر در این مسیر به کارشناسان متخصص و دلسوز نیاز دارید، حتما به ما در کیان آرت سری بزنید؛ و از تجربیات و دانش تیم ما در مسیر طراحی وب سایت بدون کدنویسی بهره ببرید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!