طراحی-اپلیکیشن

در دنیای رقابتی کسب و کارهای اینترنتی اگر در پی ارتباط بیشتر و منسجم تر با مشتریان و مخاطبان خود هستید، طراحی اپلیکیشن موبایل راهبردی موثر و موفق است.کافی است تا با  توجه به نوع کسب و کارتان، و پتانسیل نهفته در آن، برای ارتباطی خوب بین خودتان و مشتری هایتان دست به کار شوید.

اما برای قدم گذاشتن در این مسیر، مشکلاتی مانند پیدا کردن یک تیم متخصص و دلسوز که به مسلط به کار باشند، هزینه های غیر شفاف، و نهایتا نرسیدن به نتیجه دلخواهتان ممکن است شما را برای شروع مسیر دلسرد کند.

ما در کیان آرت با کسب تجربه و دانش در این زمینه همراه شما هستیم، تا به جز طراحی سایت وردپرس، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios  را هم برای شما اجرا کنیم. و این اطمینان را به شما میدهیم که با پرداخت مناسب ترین هزینه طراحی به دلخواه ترین نتیجه ممکن برسید.

در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا از طراحی اپلیکیشن اختصاصی و سفارشی، و تفاوت آنها برایتان بگوییم.

خدمات طراحی اپلیکیشن

خدمات ما در این زمینه به یک یا چند کسب و کار محدود نمیشود، و ما در هر حوزه و کسب و کاری، این امکان را فراهم کرده ایم.

حوزه هایی که ما در کیان آرت پروژه های طراحی اپلیکشن را راه اندازی میکنیم شامل موارد زیر است:

 • اپلیکیشن فروشگاهی
 • اپلیکیشن خدماتی
 • اپلیکیشن رستوران
 • اپلیکیشن پزشکی
 • اپلیکیشن کتاب
 • اپلیکیشن املاک
 • اپلیکیشن مشابه (دیوار، دیجی کالا،…)
 • اپلیکیشن گردشگری

و … بسیاری موارد دیگر

طراحی اپلیکیشن اختصاصی و مزایای آن

در زمان های نه چندان دور زمانیکه افراد میخواستند موضوعی را بررسی کنند، باید به سراغ منابعی مانند کتاب یا کامپیوتر میرفتند. اما امروزه موبایل به ابزاری همه گیر تبدیل شده است، که افراد ساعت های زیادی را در روز با آن سپری میکنند.

پس بدون تردید، برای دیده شدن، جلب توجه مشتری و کسب موفقیت باید جایی باشید که مردم در آن جا حضور دارند. طراحی اپلیکیشن اختصاصی موبایل یکی از بهترین راه ها برای دیده شدن کسب و کار و خدمات شماست.

اگر این طراحی اصولی و قدرتمند و زیبا انجام شود، باعث جذب بیشتر مشتری، و در نتیجه فروش بیشتر و تعامل بیشتر بین شما و مخاطبانتان میشود.

مزایای طراحی اپلیکیشن اختصاصی :

 • ارتباط بیشتر و آسان تر با مخاطب
 • دیده شدن و شناخته شدن برند شما
 • افزایش درآمد و در نتیجه افزایش بهره وری کسب و کار شما

طراحی رابط کاربری اختصاصی اپلیکیشن

رابط کاربری در یک سایت یا اپلیکیشن میگوید کوچکترین اجزا با قرار گرفتن در چه جایی باعث میشوند تا کاربر بیشتر جذب سایت یا اپلیکیشن شود. رابط کاربری  هر ساله با بررسی گرایش ها و تمایلات جدید تلاش میکند تا ارتباط بین مشتری و سایت، یا مشتری و اپلیکیشن را بیشتر کند.

ما در کیان آرت با تحلیل رفتارها و ویژگی های مخاطب شما (پرسونا)، و بررسی ترندهای روز تلاش میکنیم تا بهترین طراحی اپلیکیشن اختصاصی را به شما تقدیم کنیم.

طراحی اپلیکیشن سفارشی و مراحل آن

اگر شما یک کسب و کار کوچک دارید که اما میخواهید با هزینه کمی اپلیکیشنی برای آن طراحی کنید. در این شرایط ما به شما پیشنهاد میکنیم که از گزینه طراحی اپلیکشین سفارشی استفاده کنید.

این نوع از طراحی برای شرکت های استارتاپی، مغازه ها، رستوران ها و کافی شاپ ها، آرایشگاه ها و …. بسیار مناسب است؛ و بدون شک کسب موفقیت در مسیر را ممکن و آسان میکند.

مراحل طراحی اپلیکیشن سفارشی  

برای داشتن طراحی اپلیکیشن سفارشی میتوانید با متخصصین ما تماس بگیرید، و پس از  دریافت مشاوره رایگان تصمیم بگیرید.

در مرحله بعد، یک جلسه حضوری فنی بین کارفرما و کیان آرت برقرار میشود. در این جلسه خواسته های شما به صورت ریزتر بررسی میشود؛ و سپس هزینه های کلی به شما اعلام میشود. پس از طی شدن مراحل قبل کار تیم حرفه ای ما آغاز میشود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!