خطای صفحه 404

خطای صفحه 404

هنگامی که اکثر افراد با یک صفحه 404 خطا روبرو می شوند یا صفحه را نمی توان پیدا کرد، آنها مرورگر وب خود را بسته و یا دکمه بازگشت خود را می بندند. سپس آنها را به موتور جستجو برمی گردانند و دوباره برای سایت خاصی که مورد هدف قرار می گیرند نگاه می کنند.

اگر شما صاحب وب سایت هستید که دارای یک سایت کسب و کار آنلاین است و کسی به صفحه خطای 404 شما دسترسی پیدا می کند، به طور موثر مشتری را از دست می دهید.

شانس این مشتری بالقوه که به سایت شما باز می گردد، می تواند باریک باشد. بنابراین، فقط صفحه 404 خطا چیست و چگونه می توان بر این مشکل غلبه کرد؟

‘صفحه را نمی توان پیدا کرد’، ‘آدرس درخواست شده در این سرور پیدا نشد’، معمولا به عنوان 404 خطاهای خطا اشاره می شود. یک صفحه 404 Error به جستجوگر می گوید که سرور نمی تواند فایل مورد نظر را پیدا کند.

اگر، مثلا، کلید های جستجوگر در وب سایت شما اشتباه آدرس داده شود، یک صفحه خطای 404 نمایش داده خواهد شد. همین مشکل رخ می دهد اگر شما لینک را تغییر دهید یا یک صفحه لینک را حذف کنید زیرا سرور قادر نخواهد بود لینک قدیمی را پیدا کند

حتی اگر شما مجبور به پذیرفتن این واقعیت باشید که گاهی اوقات مشتریان بالقوه هنگام بازدید از سایت شما 404 صفحه خطا را می گیرند، ممکن است در این صفحات سرمایه گذاری کنید.

شما می توانید یک صفحه فروش ایجاد کنید، به عنوان مثال، شبیه به صفحات فروش دیگر شما. با این وجود، فقط تعداد زیادی از پیوندها را در صفحه قرار دهید، زیرا این امر مشتریان بالقوه شما را از بین می برد.

هدر وب سایت خود را وارد کنید و صفحه را به عنوان صفحات دیگر خود جذاب کنید.برخی از ایده های استفاده شده در صفحه عبارتند از:

– پیشنهاد ویژه با قیمت تخفیف ویژه.

صفحه را به عنوان یک صفحه فشار دهید.

آن را یک صفحه AdSense ایجاد کنید.

– انتقال آن به یک محصول مرتبط وابسته.

– گزینه های مرورگر را پیشنهاد دهید، مانند پیوندهای به صفحات یا موضوعات مختلف.

اینها تنها چند روش مختلف برای سود از 404 صفحه خطا هستند..

همانطور که می بینید، اگر صفحات خود را سفارشی نکنید، می توانید پول را از دست بدهید. داشتن چیزی در این صفحات واقعا می تواند سودمند باشد.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!