6 دلیل برای استفاده از CSS در وب سایت شما

6 دلیل برای استفاده از CSS

این یک صفحه جداگانه به وب سایت اصلی شما است و هیچکس جز شما و طراح شما آن را نخواهد دید.هدف سی اس اس ها این است که وب سایت ها را سریعتر بسازند و متن، جداول، فرم ها، رنگ ها و خیلی چیزهای دیگر سفارشی شوند. استفاده از سی اس اس شایع ترین سبک امروز است.

 

من در زیر ساختن وب سایت 5 دلایل دلخواه برای استفاده از سی اس اس را ذکر کردم:

 

1. محتوای وب سایت شما – محتوای شما توسط صفحه سبک کنترل می شود. هنگامی که شما نیاز به تغییر رنگ و یا سبک فونت، آن را به طور خودکار از طریق وب سایت خود را تغییر دهید.

 

2. بار بار کمتر است – از آنجا که ورق های سبک در واقع یک وب سایت در HTML نیستند، آن چیزی است که سبک وزن نامیده می شود. این باعث می شود که وب سایت شما خیلی سریعتر، تا 5 تا 10 برابر سریعتر است که برای بازدیدکنندگان شما مناسب است.

 

3. صرفه جویی در پهنای باند شما – از آنجا که ورق های سبک به فضای زیادی نیاز ندارد و یا آپلود، سرور شما را در پهنای باند ذخیره می کند.

 

4. نتایج بهتر موتور جستجو – با استفاده از سی اس اس شما توانایی قرار دادن مطالب خود را برای اولین بار در سی اس اس ، بنابراین موتورهای جستجو اول آن را عنکبوتی. CSS همچنین وب سایت شما را بسیار تمیز و پاکیزه می سازد، به این ترتیب موتورهای جستجو می توانند کد ناخواسته را از محتوای واقعی خود که شما می خواهید spiderd را جدا کنید.

 

5. صفحات سبک بیشتر با مرورگرها سازگاری دارند – از آنجا که مرورگرهای بیشتری و بیشتر در اینترنت ظاهر می شوند، مهم است که مطمئن شوید وب سایت شما سازگار با همه آنها است. با استفاده از سی اس اس این باعث می شود که همه مرورگرها محتوای خود را بخوانند.

 

6. وب سایت شما را می توان با اکثر فرمت های رسانه ای مشاهده کرد – امروزه انواع مختلفی از رسانه ها برای دیدن صفحات وب استفاده می شود؛ مهم این است که می توان تمام آنها را حداقل حداقل آن ها را در نظر گرفت.

 

از آنجا که شما می توانید بیش از یک نوع شیوه نامه در وب سایت خود استفاده کنید. شما می توانید هر ورق سبک را به صورت سازگار با انواع مختلف رسانه پیکربندی کنید.

 

شما باید از سی اس اس خود در وب سایت خود استفاده کنید تا زندگی شما را ساده تر کند و بازدیدکنندگان شما خوشحال شوند. استفاده از آنها به سایت شما کمک می کند سریعتر بارگذاری شود و همچنین باعث می شود که وب سایت خود را ویرایش و یا به روزتر کنید. آنها همچنین پهنای باند و فضای خود را بر روی سرور خود ذخیره می کنند.

 

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!