ساخت وبسایت تجاری وردپرسی

ساخت وبسایت تجاری وردپرسی

ساخت وبسایت تجاری وردپرسی موردتوجه بسیاری از مشتاقان قرارگرفته است. سایت های تجاری مانند فروشگاهی بسیار در بین مردم رواج داشته و بیشتر صاحبان کسب و کار این شیوه را برای عرضه محصولات خود به مشتریان انتخاب می کنند.همانطور که می دانید ایجاد سایت های تجاری به سادگی نیست و لازم به یادگیری دانش و اطلاعات خاصی است تا نتیجه مطلوب را بدست اورید.

عوامل مهم در ساخت سایت تجاری وردپرسی

عوامل بسیاری موجب موفقیت یک سایت تجاری وردپرسی می شود که در این مقاله بطور مفصل به انها می پردازیم.

اولین مورد در ساخت سایت تجاری که باید مورد توجه قرار گیرد اکانت مالی است. در وبسایت های تجاری خرید و فروش انجام می گیرد بنابراین حتما نیاز به درگاه های پرداخت هست باید همین‌ ابتدای کار تصمیم خود را بگیرید. آیا می‌خواهید از درگاه‌های مستقیم بانک‌ها استفاده کنید یا درگاه واسطه. برای استفاده از درگاه مستقیم باید مرچنت بانک مربوطه را از بانک دریافت کرده و افزونه مربوط به درگاه را در وبسایت خود نصب کنید. اما چنانچه می‌خواهید از درگاه‌های واسطه استفاده کنید می‌توانید در وبسایت آن‌ها مانند زرین پال ثبت نام کرده و مرچنت مربوطه را دریافت کنید.

انتخاب قالب

برای ساخت یک وبسایت تجاری وردپرسی اولین قدم انتخاب قالب درست و کاربردی متناسب با کاربرد سایت است در سایت کیان آرت به طور مفصل و پیشرفته راهنمایی هایی در جهت انتخای قالب و تشخیص قالب مناسب مقاله هایی وجود دارد. برای انتخاب قالب درست  باید اطلاعات کاملی درباره نوع فعالیت داشته باشید و سپس انتخاب کنید.

انتخاب هاست مناسب برای وبسایت تجاری

یکی دیگر از مواردی که باید در ساخت وبسایت تجاری وردپرس رعایت شود، انتخاب هاست مناسب است. اگر کارتان جدی است پس لطفا شما هم جدی باشید. انتخاب هاستی که قدرت مناسبی ندارد به هیچ درد شما نمی‌خورد و از طرفی مشتریان را نیز فراری می‌دهد. پس لطفا در اینجا دقت خود را به کار بگیرید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

افزونه های مورد نیاز

در وبسایت های تجاری وردپرس اولین افزونه مهم و موردنیاز ووکمرس است که بسیار واجب است برای راه اندازی فروشگاه های انلاین افزونه های بسیار حموا ان وجو دارد که شما را در ساخت یک فروشگاه انلاین خوب همراهی می کند. برای مثال افزونه ساخت کوپن و…. علاوه بر افزونه های مورد نیاز برای خرید و فروش آنلاین برای زیبایی و جذابیت سایت که نقش موثری در جذب مخاطب دارد افزونه های بسیاری وجود دارد برای مثال افزونه های ساخت اسلایدر.

ساخت لیست ایمیلی

باور کنید یا نه ساخت لیست ایمیلی و ارسال خبرنامه همچنان قدرتمندترین ابزار بازاریابی است. پس حتما از یک افزونه برای اتصال به خبرنامه مانند Mailchimp در ساخت وبسایت تجاری وردپرس استفاده کنید. فرم عضویت در خبرنامه را نیز در وبسایت خود قرار دهید تا کاربران ایمیل خود را وارد کنند تا یک لیست ایمیلی داشته باشید و برای ارسال ایمیل از آن استفاده کنید.

کیان تجارت فاوا با سال ها تجربه در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن در کرج با همکاری متخصصان خبره در این زمینه اماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!