چگونگی بهبود بخشیدن رتبه الکسا

بهبود بخشیدن رتبه الکسا

هر کسب و کار مایل است رتبه الکسا خود را افزایش دهد. اساسا، این یک سیستم رتبه بندی وب سایت است که در آن رتبه بندی بر اساس تراکم ترافیک در یک نقطه خاص زمان انجام می شود.

قابل اعتماد و محبوب است. همه شما باید انجام دهید این است که نوار ابزار آن را نصب کنید. رتبه الکسا می تواند شما را به مزایای مختلف پولی نیز ارائه دهد؛ زیرا تبلیغ کنندگان این رتبه را برای تصمیم گیری در مورد هزینه های تبلیغاتی که در وب سایت یا وبلاگ شما قرار می گیرند، جستجو می کنند.

رتبه بالاتر شما، پول بیشتری را به شما می دهد.

مزایای مختلفی را دریافت کنید

مزایای مختلفی از رتبه بالا وجود دارد. این یک برآورد واقع گرایانه از تراکم ترافیک می دهد. به این ترتیب می توانید بدانید که سایت شما در واقع چیست. اگر می خواهید کسب و کار خود را از طریق وبلاگ ها و وب سایت ها تبلیغ کنید، همیشه می توانید افراد با رتبه بندی بالا را انتخاب کنید.

همچنین اگر میخواهید خرید آنلاین انجام دهید، آن دسته از بازرگانانی را که رتبه خوبی دارند انتخاب کنید. اگر صاحب یک فروشگاه آنلاین هستید، باید رتبه الکسا خود را برای دریافت بیشتر مشتری ها افزایش دهید.

شما می توانید سطح رقابت را در زمینه کسب و کار خود را با تجزیه و تحلیل رتبه بندی Alexa از دیگر بازیکنان. به همین دلیل مهم است که رتبه الکسا شما افزایش یابد.

در مقایسه با سایر سیستم های رتبه بندی، رتبه پایین تر بهتر است. هنگامی که رتبه بندی الکسا را ​​افزایش می دهید، در واقع برای تعداد کمتری تلاش می کنید. نه تنها وب سایت ها، وبلاگ ها و صفحات وب شخصی نیز در نظر گرفته می شود.

دو دسته آخر نیز یک علامت متمایز را دریافت می کنند. اگر رتبه بندی الکسا خود را بهبود ببخشید، می توانید بهینه سازی موتورهای جستجو را بهینه کنید. این رتبه بندی در SEO بسیار کمک می کند.

نکات مشترک برای پیگیری

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید رتبه الکسا خود را افزایش دهید. بعضی از روش های معمول دنبال شده و بسیار موثر در زیر آمده است:

* دریافت نوار ابزار الکسا: مهم است نوار ابزار نصب شده برای استفاده از Apolexa مهم است. اگر شما بیش از یک کامپیوتر دارید، می توانید در تمام سیستم ها نصب کنید تا اثر را افزایش دهید و نتایج خوبی داشته باشید.

* ویجت الکسا: شما باید ویجت را در وبلاگ یا وب سایت خود قرار دهید. این به شما کمک می کند که در رتبه بالا قرار بگیرید. این ویجت به راحتی در دسترس است و می تواند به راحتی نصب شود.

* پست ها: نوشتن همیشه کمک می کند. شما می توانید در مورد الکسا پست کنید و به این ترتیب شما می توانید مردم بیشتری در مورد الکسا بگویید که باعث افزایش فعالیت ترافیک در سایت شما می شود.

سیستم رتبه بندی

رتبه الکسا با محاسبه میانگین هندسی داده های ترافیکی تاریخی و بازدید های صفحه ای که طی یک دوره سه ماهه گرفته شده محاسبه می شود. به این ترتیب، رتبه بندی ترافیک کاربر و تعدادی از صفحات وب را که توسط آنها بازدید می شود، نشان می دهد. اگر می خواهید رتبه الکسا خود را افزایش دهید، باید نوار ابزار آن را دانلود کنید زیرا این سیستم فقط می تواند از طریق نوار ابزار کار کند.

شما با مقایسه رتبه خود با سایر رقبا می توانید به راحتی در مورد سلامت کسب و کار خود بدانید. اگر خوب نیست، اقدامات لازم را برای افزایش رتبه الکسا خود انجام دهید. رتبه اول یکی است رتبه بالاتر، ترافیک را پایین می آورد. شما باید برای رتبه پایینتر تلاش کنید. بیایید فرض کنیم که رتبه وب سایت شما از وبلاگ یا صفحه وب 524895 است.

این رتبهی خوبی نیست، به این معنی است که ترافیک به سایت شما بسیار کم است و در پارامتر بازدیدهای مشتری 524894 سایت پیش از شما وجود دارد. شما همیشه باید تلاش کنید رتبه بندی الکسا خود را ارتقا دهید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!