خطای 404 و نحوه کسب درآمد 404 خطا چیست؟

خطای 404 و نحوه کسب درآمد 404 خطا چیست؟

خطا 404 باعث می شود 404 صفحات خطا نمایش داده شود زمانی که بازدید کنندگان وب سایت شما درخواست یک صفحه یا صفحاتی را که وجود ندارد یا وب سایت شما لینک های خراب داشته باشد.

استاندارد “Error 404 – File not found” یا یک پیام مشابه نمایش داده می شود. این پیام غم انگیز وب سایت شما یک تصویر خوب را به شما نمی دهد و به بازدید کننده توصیه نمی کند که به چه چیزی اشتباه کرده است.

در نتیجه، پس از دیدن این پیام خطا، یک بازدید کننده بی صبر ممکن مرورگر را بسته و احتمالا یک مشتری بالقوه را برای همیشه از دست می دهد. علاوه بر این، این بازدیدکنندگان میتوانند نظرات خود را در یک انجمن یا وبلاگ بفرستند و به مردم توصیه کنند که از وبسایت شما بازدید نکنند زیرا ممکن است آسیب جدی باشد.

پس چگونه این خطا 404 را از بین ببریم؟ گزینه های معمولی شما عبارتند از:

1. شما می توانید به صورت دستی همه لینک های وب سایت خود را با کلیک بر روی آنها و دیدن آنها را به جایی که شما می خواهید آنها را به لینک.

2. شما می توانید از نرم افزار استفاده کنید که تمامی لینک های شما را بررسی می کند و لینک های شکسته را گزارش می دهند. جستجوی ساده Google به شما نرم افزار موجود در بازار را نشان می دهد.

با این وجود گزینه دیگری است که به شما وقت صرفه جویی می کند، تمام خطاهای 404 فعلی و آینده خود را حل می کند و به طور خودکار بازدیدکنندگان خود را در سایت خود نگه می دارد.

این کار با هدایت بازدیدکنندگان شما به صفحه تعیین شده به جای نشان دادن صفحه استاندارد 404 خطا است. به این ترتیب شما می توانید بازدید کنندگان خود را به:

1. صفحه اصلی شما. برای انجام این کار، کد “ErrorDocument 404 / index.html” را بدون نقل قول در فایل htaccess خود وارد کنید. به این ترتیب آنها می توانند جستجوی سایت شما را ادامه دهند.

2. یک صفحه خطای سفارشی در این مورد کد “ErrorDocument 404 /page.html” را وارد کنید، جایی که صفحه نام صفحه خطای شما است. در اینجا آنها باید بگویند که آنها به یک صفحه خطا وارد شده اند.

دستورالعملهایی که به آنها اطلاع میدهند چه کاری باید انجام دهند تا در وبسایت خود بمانند، مانند کلیک کردن بر روی یک لینک برای بازگشت به صفحه اصلی باید به وضوح نمایش داده شود.

شما باید عذرخواهی کنید و همچنین یک فهرست ناوبری یا یک پیوند به صفحه اصلی خود داشته باشید. شما همچنین می توانید بازدید کننده را دعوت کنید که لینک شکسته را به وب مستر ارسال کنید.

شما همچنین می توانید با کسب درآمد از صفحات خطا 404 سفارشی خود، سعی کنید درآمد بیشتری کسب کنید. در اینجا چند راه وجود دارد:

1. یک محصول وابسته یا محصول خود را در صفحه خطا قرار دهید.

2. هدایت بازدیدکنندگان را به یک صفحه ارزان قیمت یکبار ارائه دهید.

3. تغییر مسیر بازدیدکنندگان به محصول وابسته به قیمت پایین.

4. تغییر مسیر بازدیدکنندگان به صفحه محصول شما.

5. تغییر مسیر بازدیدکنندگان به یک صفحه فشار دادن به طوری که شما می توانید آدرس ایمیل خود را به دست آورید. اگر چه این امر نمی تواند به فروش فوری منجر شود، اما در آینده می تواند به فروش منجر شود.اهمیت ایجاد صفحات خطای 404 سفارشی را نمی توان دست کم گرفت.

بدست آوردن آنها از طریق کسب درآمد بدان معنی نیست که شما در فضای مجازی زیادی پول می گیرید!

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!