آموزش جی کوئری

آموزش جی کوئری

جی کوئری

جی کوئری یک کتابخانه جاوا اسکریپت است که به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، زیرا طراحی یک وب سایت را آسان می کند. همیشه سرگرم طراحی یک وب سایت با رنگ های جذاب و قالب است.

جی کوئری بیش از جاوا اسکریپت توسط توسعه دهندگان ترجیح داده شده است، زیرا دارای بسیاری از ویژگی های پیشرفته است و صفحات وب یا برنامه های کاربردی با استفاده از جی کوئری بسیار آسان است.

کد گذاری در جی کوئری

تعداد کدگذاری هایی که در جی کوئری استفاده می شود بسیار کمتر نسبت به جاوا اسکریپت است. کارشناسان احساس می کنند که نتیجه ای که می تواند در جی کوئری با یک خط حاصل شود.

ممکن است ۲۰ بار در Javascript نیاز باشد.از jQuery می توان برای انتخاب عناصر در یک صفحه استفاده کرد، مجموعهای از عناصر پیچیده را ایجاد می کند، مجموعه ای از عناصر پیچیده را با تغییر ظاهر، سبک، دید، متن و حتی HTML خود تغییر می دهد.

jQuery در اندازه بزرگ نیست و زمان بسیار کمتری برای اجرای نتیجه می گیرد. همچنین برای جدا کردن اسکریپت های سمت سرویس گیرنده از نشانه های HTML استفاده می شود. برخلاف سایر کتابخانه های جاوا اسکریپت، jQuery شامل توابع متعددی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

چند منظوره یکی از ویژگی های دلپذیر جی کوئری است؛ زیرا می توان آن را در مرورگرهای مختلف مانند اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس یا سافاری استفاده کرد. همانطور که همه این مرورگرها به همان شیوه کار نمی کنند، گاهی اوقات مجبوریم برای هر یک از کدها جداگانه بنویسیم.

jQuery مشکل تکرار وظایف را حذف می کند. همچنین می توانید برای رسیدگی به رویدادها، انجام انیمیشن و اضافه کردن پشتیبانی Ajax به برنامه های وب بدون هیچ گونه عوارضی استفاده کنید. همچنین اثراتی که می توانند با استفاده از jQuery تولید شوند برجسته هستند.

می توان از عوارض جانبی، ضرب و شتم، از طریق کد های بسیار ساده استفاده کرد.یادگیری جی کوئری سرگرم کننده و آسان است به عنوان اسکریپت برای درک ساده است. به ویژه کسی که جاوا اسکریپت را می داند جی کوئری یادگیری پیاده روی کیک را پیدا خواهد کرد.

برای یادگیری جی کوئری، آموزش های بی شماری در دسترس آنلاین وجود دارد. تعداد سایت ها آموزش جی کوئری را در قالب کاربر پسند ارائه می دهد که می تواند با مثال آموخته شود.

آنها نحوه ای برای هر ویژگی، عملکرد و غیره را به طور مرتب تحت تقسیمات مختلف دسته بندی می کنند که کاربر را قادر می سازد اسکریپت را به زودی درک کند. چندین آموزش وجود دارد که گزینه “سعی کنید” نیز وجود دارد که علاوه بر فهمیدن با نمونه ها، کاربر را قادر می سازد تا اثر و نتیجه را بررسی کند.

 

پست مرتبط
jQuery | طراحی سایت در کرج | طراحی وب سایت در کرج | هلدینگ کیان تجارت فاوا
تفاوت های بین JQuery و جاوا اسکریپت

تفاوت های بین JQuery و جاوا اسکریپت به عنوان یک زبان اسکریپت بسیار محبوب در سمت سرویس گیرنده، جاوا اسکریپت نیازی به معرفی ندارد. علاوه بر اینکه به عنوان بخشی از مرورگرهای وب نیز استفاده می شود، جاوا اسکریپت همچنین مرورگرهای وب را کنترل می کند، تعامل کاربر را برقرار می کند، ارتباطات ناهمزمان را […]

ادامه مطلب
جاوا اسکریپت | طراحی سایت در کرج | طراحی وب سایت در کرج | هلدینگ کیان تجارت فاوا
جعبه های انتخاب شده را با جی کوئری انتخاب و تنظیم کنید

جعبه های انتخاب شده را با جی کوئری انتخاب و تنظیم کنید در موارد متعددی، ما برای استفاده از گزینه چک باکس مبتنی بر شبکه استفاده کرده ایم. ما مطمئن هستیم که همه آنها را دیده اید، کادر انتخاب را در بالای شبکه انتخاب می کنید، و کادرهای همه بچه ها یا بسته به وضعیت […]

ادامه مطلب
SEO – فلش، جی کوئری و فریم ها، مشکل چیست؟

SEO – فلش، جی کوئری و فریم ها، مشکل چیست؟ فلش برای بهینه سازی موتورهای جستجو نامی بد است. مطمئنا، بسیاری از وبسایت هایی وجود دارند که با فلش ساخته شده اند و رتبه خوبی دارند. مشکل اینجاست که شما اغلب مجبورید کار را دو بار انجام دهید – یک بار در فلش، و سپس […]

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید