قالب HTML به جوملا

HTML به جوملا

هر بار که یک کاربر در اینترنت مرور می کند، ممکن است تعدادی از صفحات وب HTML را به زیبایی ایجاد کند که اکثر آنها هزینه ای نیستند. پس چرا کسی فکر می کند که هزینه هایی را برای تبدیل وب سایت به جوملا در نظر بگیرد؟

آیا پول و تلاش ارزش دارد؟ بله، یکی به راحتی می تواند به جوملا تغییر کند و سود سهامی را به دست آورد.

چرا HTML به جوملا؟

قبل از ادامه دادن به HTML برای جابجایی در جوملا، ما باید در مورد نیاز به چنین تبدیل، در وهله اول روشن کنیم.

با کمک ماژول های تعاملی کاربر، فرم های ورود و بازخورد، محتویات و گالری های تصویری و بسیاری موارد دیگر می توانید از نگاه استاتیک صفحات وب HTML خلاص شوید.

با داشتن یک میلیون وب سایت از طریق اینترنت، برای داشتن مزیت رقابتی نسبت به دیگران، طراحی مداوم وب سایت ضروری است. این یک وظیفه شلوغ است که وب سایت مربوطه یک HTML است.

وب سایت های HTML نیاز به تخصص زیادی برای ایجاد و نگهداری آن دارند. یک کاربر غیر فنی همیشه در جستجوی یک حرفه ای است که اصلاحات کوچک را در پست وب انجام می دهد.

این وابستگی بیش از حد نه تنها به کاربر هزینه می بخشد، بلکه با حریم خصوصی وبسایت سازش می کند.

مزایای وب سایت جوملا

اگر یکی به خوبی تجزیه و تحلیل مزایای جوملا بیش از HTML، او نمی خواهد فکر دوم در مورد پرس و جو در مورد روند تبدیل. در اینجا چند مورد از مزایای عمده انتظار می رود که از وب سایت های جوملایی لذت ببرید:

به راحتی تغییر ظاهر وب سایت در عرض چند دقیقه، به سادگی تغییر تم های متعدد موجود است. هیچ کدام از برنامه های اضافی برای این منظور لازم نیست. این یک مزیت عمده برای کاربران غیر فنی است.

اضافه کردن صفحات جدید، منو، تصاویر، ویرایش موجود و به روز رسانی آنها بسیار آسان است. هر کس می تواند آن را به تنهایی انجام دهد و بنابراین نیاز به کمک حرفه ای رد می شود.

این همچنین کنترل بیشتر وب سایت را در مقایسه با وب سایت های HTML تضمین می کند.

برای استفاده و نگهداری وب سایت های جوملا بسیار رایگان است. اما هنگامی که برای تبدیل یک وب سایت HTML به جوملا می آید، باید احتیاط شود. این به این دلیل است که بدون تخصص قبلی و از طریق دانش در مورد تبدیل، شانس از دست دادن محتویات وب سایت موجود HTML وجود دارد.

بنابراین، انگیزه اصلی در طول مهاجرت باید ایمن بودن محتوای وب سایت و تهیه نسخه پشتیبان مناسب آن باشد.

اگر با تبدیل شدن به هر مشکلی مواجه هستید یا به اندازه کافی اعتماد به نفس نداشته باشید تا بتوانید این کار را موفقیت آمیز انجام دهید، می توانید برای هر یک از ارائه دهندگان خدمات از طریق اینترنت درخواست کمک کنید، که قطعا وظیفه ی خود را به دست می دهد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!