تعداد استاندارد افزونه ها در وردپرس

تعداد استاندارد افزونه ها در وردپرس

سوال مهمی که برای بیشتر کاربران وردپرس مطرح است تعداد استاندارد افزونه در وردپرس است.یا چه افزونه هایی اضافی بشمار می روند. تصورات نادرستی در بین طراحان درباره ی تاثیرات تعداد افزونه ها بر روی سرعت سایت وردپرسی و امنیت آن و همچنین عملکرد سایت وجود دارد. در این مقاله به بررسی آن می پردازیم.

افزونه های وردپرس

نحوه عملکرد افرونه ها در سایت وردپرسی مانند اپلیکیشن های موبایل هستند افزونه ها امکانات بسیاری مانند امکان وجود فروشگاه آنلاین،امنیت بالا، افزودن فرم تماس، اسلایدر و… را به سایت شما می دهد.

این افزونه های وردپرسی مانند وردپرس با زبان برنامه نویسی PHP نوشته شده اند. کدهای PHP بر روی هاست وبسایت راه‌اندازی می‌شوند و از منابع آن استفاده می‌کنند. به همین جهت است که باید یک کمپانی خوب هاست وردپرس را انتخاب کنید تا به شما ابزاری آسان برای مدیریت آن منابع را ارائه دهد و به صورت موثر وبسایت شما را راه‌اندازی کند.

از انتشار نسخه‌ی 1.2 وردپرس تاکنون، افزونه‌ها برای کاربران برای استفاده درست از سایت بسیار مهم و حیاتی تلقی می شوند.در واقه یکی از مهم ترین مسائلی که سبب شده وردپرس به یکی از محبوب ترین ها تبدیل شود وجود افزونه های مختلف است. تعداد افزونه ها وردپرس هرروز در حال افزایش است که این موضوع بسیار خوش آیندی برای کاربران وردپرس است که روز به روز می توانند امکان جدیدی را به سایت وردپرسی خود با نصب افزونه ها اضافه کنند.

افزونه های رایگان که به اسانی در دسترس شما قرار دارد اما افزونه هایی که به واسطه‌ی کمپانی‌ها و توسعه‌دهندگان شخص ثالث به فروش می‌رسد شامل هزینه هستند. که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را داشته و امکانات بیشتری را از آن کاربران خود می‌کنند.
افزونه‌ها می‌توانند به شما کمک کنند تا سئو را ارتقا دهید، امنیت را افزایش دهید، کاربران را مدیریت کنید و هزاران فعالیت دیگر را به ثمر رسانید. توسعه دادن کسب و کارتان بدون استفاده از افزونه‌های وردپرس در وبسایت، کاری بسیار دشوار خواهد بود.

تعداد افزونه ها در وردپرس

بسیاری از متخصصان بر این باور اند که تعداد استاندارد افزونه ها در وردپرس  مهم نیست بلکه کیفیت انها مهم است. به این معنی که افزونه هایی که کدنویسی ضعیفی ارند و یا استاندارد نیستند می توانند هم بروی سرعت سایت و هم بر روی عملکرد ان تاثیر بگذارند.

شما برای سایت وردپرسی خود می توانید دها افزونه نصب و استفاده کنید اما به کیفیت آنها توجه داشته باشید تا در حین استفاده از وبسایت به مشکل جدی برخورد نکنید. با بروز مشکل در کاربا سایت وردپرسی برای رفع اشکال درخواست کمک می‌کنید، پشتیبان هاست یا یک توسعه دهنده‌ شما را بابت تعداد افزونه‌ها سرزنش می‌کنند و مطمئنا به شما اینگونه می‌گوید که باید به نصب افزونه کاربردی در وردپرس بپردازید.

این منطقی است چون رفع اشکال سایتی که دارای ۵ افزونه است، آسان‌تر از سایتی است که 30 افزونه دارد. تعداد افزونه‌ها کار این افراد را سخت‌تر می‌کند.

انواع بسیار متفاوتی از افزونه‌های وردپرس وجود دارند و هرکدام عملکرد وبسایت شما را به شکل متفاوتی تحت تاثیر قرار می‌دهند. برخی از افزونه‌ها هستند که به طور عمده بخشی از سایت را که مستقیما در دید کاربر قرار دارد، تحت تاثیر قرار می‌دهند. برای مثال افزونه‌های ساخت صفحه، فرم‌های تماس، گالری، اسلایدرها و … .
همچنین افزونه‌هایی هستند که در تمامی حوزه‌ها همچون حوزه‌ی مربوط به ادمین و بخش‌های مربوط به کاربران فعالیت می‌کنند. برای مثال افزونه‌های سئو، افزونه‌های فایروال وردپرس و افزونه‌های دیگر.

تاثیر افزونه ها بر سایت

افزونه‌ی وردپرس بسته به اینکه در کدام بخش بارگذاری شده باشد، بر روی سرعت و عملکرد وبسایت اثرگذار است. برای مثال افزونه‌هایی که تنها در زمان فعالیت شما به عنوان ادمین، در زمان انجام فعالیت‌هایی خاص بارگذاری می‌شوند، معمولا بر عملکرد وبسایت شما اثر نمی‌گذارند. از سوی دیگر افزونه‌هایی که در بخشی که کاربران به صورت مستقیم با آن‌ها سر و کار دارند، بارگذاری می‌شوند، اغلب نقش بیشتری در عملکرد و سرعت سایت دارند.

کیان تجارت فاوا با سابقه درخشان در زمینه طراحی سایت در کرج و همچنین طراحی اپلیکیشن موبایل اماده پذیرش سفارش شماست.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!