افزایش ترافیک سایت با تبلیغات ویدیو

افزایش ترافیک سایت با تبلیغات ساده فروش ویدیو

برای افزایش ترافیک سایت با فیلم های تبلیغاتی تا دقیقه، بسیار آسان و بسیار موثر است.

تبلیغات ویدئویی ساده برای تبلیغ وب سایت ها، وبلاگ ها، صفحات فروش و یا حتی صفحات فشرده می تواند به عنوان یک شیوه بسیار موفق تبلیغ و بازاریابی رایگان باشد.این هر دو سریع و آسان است و کاملا رایگان است.

اما چقدر برای افزایش ترافیک سایت آسان است ؟این آسان است که با قرار دادن چند اسلاید و استفاده از آنها برای ایجاد یک ویدیو تبلیغاتی خود را شما می توانید از تصاویر و متن خود از وب سایت خود برای ایجاد پنج یا شش اسلایدها که شامل آدرس وب شما و تماس به عمل به عنوان اسلاید نهایی است، استفاده کنید.

هنگامی که به ویدئوی رندر می شود، می توانید یک پیوند زنده به توضیحات در سایت میزبان ویدئو اضافه کنید. این نه تنها به عنوان یک لینک backlink در ترافیک بالا دارای رتبه بندی بالا، بلکه یک منبع رایگان از ترافیک است.

هر کسی که علاقه مند به محتوای ویدیوی شماست، پیوند را به وب سایت شما خواهد پیوست.شما می توانید اسلایدها را با هر ویرایشگر گرافیکی ساده یا چیزی پیچیده تر مانند فتوشاپ ایجاد کنید. اسلایدها را 640 عددی با 480 عدد بزرگ و سپس تصاویر و متن را اضافه کنید.

هر بار که محتوای جدید را به سایت یا وبلاگ خود اضافه می کنید، یک ویدیو جدید ایجاد کنید.فقط باید یک طرح کلی از مقاله کامل، آموزش و یا آنچه که شما ایجاد کرده اید، به طوری که بینندگان احساس می کنند مجبور به بازدید از سایت خود برای یادگیری بیشتر هستید.

این یک تاکتیک فروش خوب و یک راه موثر برای افزایش ترافیک سایت بدون تلاش زیادی است.شما می توانید از محتویاتی که قبلا در جای دیگری ایجاد کرده اید استفاده کنید، بنابراین نیازی به ارائه چیزی جدید نیست. این فقط یک کپی و چسباندن ورزش است.

شما باید تعدادی تنظیمات را انجام دهید تا بهترین اسلایدها را برآورده سازید، اما چقدر سخت است؟پس از اتمام ویدیو، می توانید آن را به بسیاری از ترافیک بالا و محبوب سایت های میزبانی ویدئو ارسال کنید و سپس آن را به نشانه گذاری و سایت های اجتماعی ارسال کنید.

استفاده از ویدئو بسیار ماهرانه بسیار ویروسی است و اثر آن در هر کمپین برای افزایش ترافیک سایت نمی تواند نادیده گرفته شود.نکات اصلی که هنگام ساخت ویدیوهایتان باید به خاطر بسپارید این است که شما تبلیغ یک صفحه وب یا سایت دیگر می کنید.

آن را کوتاه نگه دارید اما به نقطه؛ شما می توانید آن را با استفاده از سرفصل ها و سرفصل های زیر با کمی پشتیبانی از متن به دست آورید. استفاده از تصاویر و همچنین متن برای ایجاد اسلایدهای شما جذاب تر است، این بسیار بهتر از یک فیلم پر از چیزی جز متن است.

نکته نهایی این است که به یاد داشته باشید که هدف شما افزایش ترافیک سایت است تا ویدیوی شما به عنوان یک ابزار فروش و تبلیغاتی ایجاد شود که مردم را تشویق به بازدید از سایت خود برای کسب اطلاعات بیشتر می کند.

این واقعا آسان است و پس از آن شما آن را امتحان کنید شما می توانید ضربه بزنید فیلم ها به سرعت و به آسانی و ارسال لینک در سراسر اینترنت. به علاوه هیچ قوانین هرزنامه یا قوانین محتوای تکراری با ویدیو وجود ندارد.

این بدان معنی است که وقتی از محتوایی که قبلا وجود داشت استفاده کنید، مجبور نیستید جریمه شود تا ترافیک سایت را افزایش دهد

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!