تبدیل PSD به HTML برای ایجاد وب سایت

تبدیل PSD به HTML

PSD سند طراحی شده در برنامه Adobe Photoshop ایجاد شده است. طراحان وب سایت از فتوشاپ برای تجسم و طراحی وب سایت استفاده می کنند.

شما نمیتوانید از طراحی گرافیکی فتوشاپ برای نمایش آن به عنوان صفحه وب استفاده کنید، زیرا لازم است آن را به صفحه HTML تبدیل کنید تا آن را در وب سایت فعال کنید.

برای ایجاد صفحات وب HTML، CSS، تصاویر و جاوا اسکریپت ها استفاده می شود. اگر شما قصد دارید وب سایت خود را از فایل PSD ایجاد کنید، باید تمام این فن آوری ها را بدانید. راه بهتر این است که استخدام یک کد کننده حرفه ای HTML برای گرفتن این کار را با روش بسیار حرفه ای انجام دهید.

همانطور که تبدیل یک PSD به HTML، بازی کودک نیست، زیرا نیاز به درک جامع از فن آوری های مختلف دارد. با توجه به پیچیدگی این فرآیند، بهتر است از خدمات حرفه ای با تخصص در این زمینه بهره مند شوید.

در واقع فایل های PSD در قالب فتوشاپ ساخته شده اند و از این رو تبدیل آن به HTML ضروری است تا آن را در اینترنت قابل دسترسی و قابل مشاهده باشد. یک صفحه PSD به CSS / HTML تبدیل دسترسی آسان به کاربران را فراهم می کند.

باید هنگام انجام کدگذاری HTML بسیار مراقب باشید. یک طراح وب ماهر میتواند وظیفه تبدیل PSD به CSS / HTML را با سرعت و دقت زیادی انجام دهد. در حالی که تبدیل یک PSD به HTML یک طراح وب با تجربه همیشه در ذهن کاربران که وب سایت را جستجو می کنند، آنها بر دوستی صفحه موتور متمرکز می شوند.

تبدیل PSD به HTML یک وب سایت کوچک و کاربر پسند را ایجاد می کند که ترافیک بیشتری را دریافت می کند. همچنین یک سازگاری مرورگر متقابل مرورگر را فراهم می کند و از طریق مرورگرهای مختلف مانند اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس، سافاری، اپرا، کروم و دیگران در دسترس است.

این تبدیل همچنین تضمین می کند که کد مربوط به معنی کلمه است و بدون هیچ گونه خطا است. PSD به HTML تبدیل نیز به خوبی برای تبدیل دقیق پیکسل شناخته شده است که وب سایت را یکنواخت در سراسر مرورگرهای مختلف را تضمین می کند.

اگر فردی به دنبال تبدیل PSD به HTML هستید، خدمات شرکتی را که دارای نشانه های معنایی دست نوشته شده است، استخدام کنید و از این طریق برای استفاده از نرم افزار خودکار استفاده نکنید. قبل از تصمیم گیری، باید رکورد ارائه کننده خدمات را نیز بررسی کنید.

PSD برای تبدیل باید حرفه ای باشد و هنگامی که صفحات ایجاد شده باید با استفاده از ابزار اعتبار سنجی W3C معتبر باشند. همچنین خوب است که صفحات را برای سازگاری مرورگر نیز بررسی کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!