اشتباهات بوت استرپ توییتر

اشتباهات بوت استرپ توییتر

چارچوب بوت استرپ توییتر را که توسط توسعه دهندگان بیشتر و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد را مشاهده می کنیم و هنوز در حال تلاش برای فهمیدن اینکه چگونه می توان آن را به عنوان یک راه حل کامل و قوی که می تواند به عنوان تولید آماده شود پذیرفته شود.

از یک مرور کلی، این یک چارچوب برای توسعه دهندگان است که نمیدانند چگونه یک راه حل مجهز به ماژولار، قابل استفاده مجدد و مقیاس پذیر ایجاد کنند، و از آن به عنوان یک راه آسان استفاده کنند.

به نظر می رسد یک راه خوب برای توسعه دهندگان عقب با دانش محدود دانش درونی برای ایجاد یک UI منطقی به نظر می رسد. برخی از عناصر مفید وجود دارد، اما از نظر من فقط برای MVP (حداقل محصول قابل اعتماد) کار می کند

به عنوان یک درجه خاص از هک در کار فریم مورد نیاز برای سفارشی کردن آن را برای یک هدف مورد نیاز است.در زیر برخی از مزایایی که توسعه دهندگان مفید می یابند عبارتند از:

  •  سریع طرح (ثابت، مایع و پاسخگو) ایجاد کنید
  • یک فرم را سریع ایجاد کنید
  •  همه چیز به سرعت در همان سبک است
  • سیستم شبکه کاری
  • جداول
  • دکمه هانگاهی به برخی از مشکلات در جزئیات کمی نگاه کنید.

این بهترین شیوه ها را دنبال نمی کند

یکی از مسائل مهم من با بوت استرپ توییتر این است که شما با بسیاری از عناصر DOM پر از کلاس های بی نیاز پایان دهید. این به این معنی است که ارائه دیگر جدا از محتوا نیست.

بسیاری از توسعه دهندگان جلوی این عصبانیت را پیدا می کنند، زیرا باعث می شود که مقیاس پذیری، قابلیت استفاده مجدد و نگهداری بیشتر از یک چالش باشد. بوت استرپ توییتر همچنین مشکلات افزایش پیشرفت را ایجاد می کند، زیرا ارائه و تعامل دیگر از محتوای مستقل نیست.

این با کد سایت موجود مواجه است

 

اگر شما به یک پروژه بزرگ پرتاب کرده اید و میخواهید مزایای «به اصطلاح» را که توییتر بوت استرپ فراهم می کند، پیاده سازی کنید، مشکلات زیادی وجود دارد. مناقشات با HTML، CSS و جاوا اسکریپت تولید شده، اولین چیزی است.

سپس منابع، اکنون باید از طریق آن هیولای بزرگ یک پروژه بروید و از اینکه کدام اسکریپت ها و سبک ها باید حذف یا جایگزین شوند، انجام دهید.

بوت استرپ توییتر به طور بالقوه می تواند کار اضافی را به عنوان شما را از طریق پیدا کردن پروژه و رفع اشکالات عجیب و غریب، که شما می توانید بحث بر انگیز است هدف از استفاده از آن در وهله اول شکست.

سنگین است

بطور مستقیم از جعبه، توییتر بوت استرپ شامل CSS با وزن 126kb و 29kb جاوا اسکریپت است. اگر میخواهید از تمام قابلیتهایی که توییتر بوت استرپ به ارمغان می آورد استفاده کنید، باید به فکر زمان بارگیری باشید.

توییتر بوت استرپ احتمالا می تواند به شما برای ایجاد یک وب سایت جذاب و پاسخگو کمک کند، اما برخی از کاربران تلفن همراه می تواند از زمان بارگذاری آهسته و اسکریپت تخلیه باتری ناامید شود.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!