نحوه راه اندازی یک کسب و کار در 5 مرحله آسان در بوت استرپ

نحوه راه اندازی یک کسب و کار در بوت استرپ

در اقتصاد کمتر از حد عالی، تامین مالی راه اندازی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید دشوار است. راه های زیادی برای افزایش سرمایه وجود دارد؛ سرمایه گذاران ، سرمایه داران سرمایه گذاری، دوستان و خانواده ها، تامین مالی بدهی ها، و در نهایت(بوت استرپینگ) bootstrapping.

بوت استرپینگ “یک فرایند خودمختاری که بدون کمک خارجی به کار می رود”. هنگامی که یک کارآفرین از این تاکتیک برای بالا بردن سرمایه شروع به کار استفاده می کند، او خود را با بوت استرپ خود می کشد، به منابع مالی شخصی اش می کوبد و از حساب پس اندازش برای راه اندازی یک کسب و کار استفاده می کند.

در اینجا پنج مرحله آسان است که هر کارآفرین می تواند برای موفقیت بوت استرپ یک کسب و کار جدید استفاده کند.

1. مشتریان را به سمت جلو سوق دهید

کلید بقای کسب و کار، جریان نقدی، نه رشد است. بنابراین، مشتریان خود را برای محصول و یا خدماتی که کسب و کارتان را فراهم می کند، پرداخت کنید. وقت خود را برای ایجاد یک سیاست پرداخت صورتحساب که در واقع برای شما و برای کسب و کار شما کار می کند، به خودتان اجازه دهید.

ایجاد یک برنامه که حاوی مرزهای زمان، پول، نیروی کار و یکی است که یک پیام کلیدی را فراهم می کند تا مشتریان حتی در یک اقتصاد کمتری پول پرداخت کنند. 

2. فرآیندهای خود را دریابید

اگر کسب و کار شما نیاز به یک توسعه دهنده وب داشته باشد، نویسنده، طراح … سعی کنید یک مترجم آزاد و برخی از وظایف خود را در خارج از کشور پیدا کنید – و ما به یک کشور دیگر اهمیت نمی دهیم.

پیدا کردن مترجمان آزاد و یا ناظم در ناحیه محلی شما که می توانند وظایف خود را انجام دهند و خدمات مهم خود را برای شما فراهم کنند. Offshoring زمان شما را صرفه جویی خواهد کرد، و زمان پول است.

از دست دادن کارکنان تمام وقت و حتی نیمه وقت تا زمانی که کسب و کار شما موفقیت آمیز باشد، بسیار دشوار می شود تا از هزینه های سربار و هزینه های سربسته و حقوق و دستمزد سرچشمه سود ببرید. به جای آن هنگام بوت استرپینگ از فارغ التحصیلان استفاده کنید. 

3. نگران نباشید کمک بخواهید

راهاندازهای موفقیت آمیز درخواست کمک برای زمانی که بیشتر به آن نیاز دارند. بوت استرپ اغلب به معنای استفاده از مشاوران کسب و کار کوچک، گروه های شبکه، مربیان و دیگر کارآفرینان به عنوان هیئت های مشاوره غیر رسمی است.

علاوه بر این، بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی وجود دارند که با کمک مالی، آمادگی فاجعه، کمک های آزاد را ارائه می دهند.

4. از رسانه های اجتماعی استفاده کنید

رسانه های اجتماعی طول می کشد، اما این نیز یک استراتژی بازاریابی / تبلیغات است که کاملا رایگان است – و اگر شما بوت استرپ، رایگان در بودجه شما است. سعی کنید از راه های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، LinkedIn و توییتر استفاده کنید، به شرط اینکه کسب و کار شما کاملا به آن بستگی دارد.

هنگامی که شما شروع به استفاده از آن در این راه، شما buzz بیشتر و در نهایت مشتریان بیشتر، بدون صرف هر گونه پول.

5. یاد بگیرید که مذاکره کنید

بوت استرپ های موفقیت آمیز باید بدانند که چگونه باید مذاکره شوند – با فروشندگان، مشتریان، تامین کنندگان، فارغ التحصیلان، با همه. مذاکره به همان اندازه که می توانید انجام دهید.

هنگامی که مردم می دانند که شما راه اندازی یک راه اندازی را آغاز می کنید، ممکن است از آنچه که آنها ارائه می دهید شگفت زده شوید. بدترین اتفاق ممکن است این باشد که کسی «نه» می گوید، پس چه چیزی باید از دست بدهی؟

نگران نباشید کسب و کار خود را بوت استرپ کنید. فقط این مراحل 5 گام را در هنگام انجام این کار انجام دهید و شانس بیشتری برای موفقیت خواهید داشت. موفق باشید، bootstrap!   

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!