مجموعه مقالات بهینه سازی SEO ــ نکات ساده برای بهینه سازی تصاویر

مجموعه مقالات بهینه سازی SEO ــ نکات ساده برای بهینه سازی تصاویر

بهینه سازی SEO

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) فرایند بهینه سازی یک صفحه وب است تا آن را در موتورهای جستجو رتبه بندی کند. موتورهای جستجو زندگی به یک وب سایت است.

یک موقعیت برجسته در موتور جستجو به این معنی است که ترافیک بیشتر هدفمند است که به نوبه خود فروش بیشتر یا بینندگان بیشتری برای پیام شما است. به همین دلیل است که SEO برای وب سایت بسیار مهم است. SEO شامل بهینه سازی Onpage و بهینه سازی Offpage می باشد.

بهینه سازی Onpage شامل عواملی است که به طور مستقیم با محتوای صفحه مرتبط هستند در حالی که عوامل بهینه سازی Offpage عبارتند از لینک های خارجی که به یک صفحه وب اشاره دارند.

یکی از مهمترین عوامل بهینه سازی در صفحه، بهینه سازی تصویر است. تصاویر یک عنصر بصری قوی از یک صفحه وب است. بهینه سازی مناسب تصاویر می تواند تصاویر شما را موثرتر کند. تصاویر همچنین می توانند یک تقویت کننده ترافیک با ترافیک از Google Images و سایر موتورهای جستجوی تصویر باشند.

این تکنیک های ساده برای بهینه سازی تصاویر است که نه تنها برای جستجوگرها موثر است بلکه می توانند ترافیک شما را افزایش دهند.

نام فایل

نام فایل ها برای موتورهای جستجو بسیار مهم است که در مورد محتوای یک تصویر بدانند. به یاد داشته باشید بیشتر موتورهای جستجو متنی هستند بنابراین نمیتوانند تصاویر را بخوانند. نام فایلها یکی از منابع موتورهای جستجو هستند تا بدانند که چه چیزی تصویری است.

همچنین استفاده از تصاویر مربوط به متن شما مهم است. بنابراین، از استفاده از نام های پیشفرض دوربین برای تصاویر خود اجتناب کنید، زیرا اطلاعات زیادی در مورد تصویر ارائه نمی دهند. از نامهای فایل توصیفی با مهمترین کلمات کلیدی خود جدا شده با “-” (خطاهای) استفاده کنید.

حجم فایل

تصاویر را می توان سنگین ساخت صفحات شما به آرامی بارگیری. پس از آخرین به روز رسانی Google Panda، کل زمان بازدید، الگوریتم اصلی برای رتبه بندی جستجو تبدیل شده است. بنابراین مهم است که صفحات را سبک تر نگهدارید تا آنها سریعتر شوند تا از علاقه منصفان به محو شدن جلوگیری شود.

معمولا فرمت GIF برای صفحات وب به خاطر بایت های پایین آنها بهترین است.

Alt Tag

ALT مخالف است. متن در تگ alt نمایش داده می شود اگر صفحه شما برای بارگذاری بیش از حد طول بکشد. همچنین به موتورهای جستجو برای خواندن محتوای تصویر کمک می کند.

برچسب alt باید کوتاه باشد اما توصیفی باشد، سعی نکنید خود را در یک کلمه بیان کنید و حتی سعی نکنید یک داستان کامل بنویسید و اطلاعات دوستانه موتور جستجوگر را پر کنید.

پیوند تصویر

تصاویر می توانند توجه را جذب کنند تا محل خوبی برای پیوند دادن شما باشد. هر زمان که سعی می کنید تصاویر خود را پیوند دهید، آنها را مستقیما پیوند ندهید. در عوض از متن لنگر برای ارتباط استفاده کنید.

این نوک مخصوصا مفید است اگر شما برای لینک کردن به سایت خود برای بهینه سازی SEO بهینه سازی لینک می کنید.

میزبانی تصویر

الگوریتم هایی که برای انتخاب تصاویر برای جستجوی تصویر گوگل مورد استفاده قرار می گیرند در ایمن نگهداری می شوند، اما یکی از الگوریتم های اساسی و مهم، مربوط به میزبانی تصویر است.

تصاویر میزبانی شده در همان حوزه به عنوان متن مقدار بیشتر داده می شود. بنابراین همیشه تصاویر خود را به سرور اصلی خود بفرستید تا آنها را به سرویس رایگان مانند فلیکر آپلود کنید.

 

پست مرتبط
شرکت سئو در کرج
شرکت سئو در کرج

SEO مخفف “بهینه سازی موتور جستجو” است. این روند دریافت ترافیک از نتایج جستجوی “رایگان” ، “ارگانیک” و “طبیعی” در موتورهای جستجو است.(شرکت سئو در کرج) کلیه موتورهای جستجوگر اصلی مانند گوگل ، بینگ و یاهو نتایج جستجوی اولیه را دارند که در آن صفحات وب و سایر مطالب مانند فیلم ها یا لیست های […]

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید