برچسب گذاری در وردپرس

برچسب گذاری در وردپرس

برچسب گذاری در وردپرس ساده تر از بقیه سایت ها در اختیار طراحان سایت قرار داده شده است.کمک می‌کند تا تعدادی برچسب در آن وارد کنید.برچسب‌ها باید کلماتی باشند که بهترین توصیف را از مقاله شما ارائه دهند. تعداد برچسب‌هایی که برای یک پست استفاده می‌کنید بهتر است حداکثر 5 عدد باشد. استفاده بیش از حد از برچسب‌ها بی‌فایده است. همچنین برچسب‌هایی که انتخاب می‌کنید باید مرتبط باشند و زمانی که روی آن‌ها کلیک می‌کنیم تمامی مطالب مرتبط را به ما نشان دهند.

برچسب‌ها در واقع جزئیاتی از مطلب و محتوای شما را شرح می‌دهند. برچسب‌ها را به عنوان کلمات موجود در فهرست سایت خود در نظر بگیرید. آن‌ها را می‌توان یک دسته‌بندی کوچک و داخلی در سایت در نظر گرفت که امکان سلسله مراتبی بودن ندارند.
برای اینکه در تفاوت دسته و برچسب در وردپرس ارائه بهتری داشته باشیم، نظر شما را به مثال در این زمینه جلب می‌کنیم.

شما به راحتی می‌توانید بیش از 100 برچسب داشته باشید و هیچ محدودیتی برایتان مشخص نشده. هر چند این را باید در نظر داشت که هدف برچسب‌ها برای مرتبط کردن مطالب به یکدیگر است و نیازی نیست برای هر نوشته تعداد غیراستاندارد برچسب را به کار ببرید. معمولا 4 الی 5 برچسب در هر نوشته میزان استانداردی است و کفایت می‌کند. حتی گاهی پیش می‌آید که مطالب شما فاقد برچسب است.

برچسب گذاری در پیشرفت سئو

سئو موضوع بسیار مهمی برای صاحبان تجارت الکترونیک و انلاین است از این رو می کوشند با تلاش بسیار سئو سایت خود را بالا ببرند در مقاله های قبلی کیان ارت مفصل به سپو سایت پرداختیم. بسیاری از افراد این را نمی‌دانند که با برچسب گذاری در سایت برای هر مقاله در نهایت یک صفحه مخصوص برچسب‌ها در وردپرس ایجاد می‌شود. در این صفحه تمامی برچسب‌هایی که تا به حال استفاده کرده‌اید موجود است و به مقاله مورد نظر لینک می‌شود.
صفحه برچسب‌ها روی سئوی وبسایت بسیار تاثیرگذار است زیرا رنک زیادی را در موتورهای جستجو به ارمغان می‌آورد. برچسب‌ها به ما کمک می‌کنند که راحت‌تر از کوه کلمات کلیدی بالا برویم و در موتورهای جستجو راحت‌تر به نتیجه درست درباره کلمات کلیدی برسیم.

فراموش نکنید که این کار بسیار در جذب مخاطب تاثیر دارد همان‌طور که روشن است، وظیفه برچسب‌ها کمک به مخاطبین سایت برای یافتن مطالب بیشتر و مرتبط در وبسایت است. همچنین برچسب گذاری در سایت شانس دیده شدن مطالب دیگر سایت را برای افراد تازه وارد، بیشتر می‌کند.

تفاوت کلمه کلیدی و برچسب

تفاوت خاصی بین کلمه کلیدی و برچسب نیست فقط تعداد برچسب می تواند بیشتر از یک و چندتا باشد تا به پیشرفت سایت شما کمک کند.

شرکت کیان تجارت فاوا با سابقه درخشان در طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل با همکاری گروهی از متخصصین آماده پذیرش سفارش شما عزیزان است.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!