برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت چه نکاتی را باید درنظر بگیریم؟

برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت چه نکاتی را باید درنظر بگیریم؟

در این مقاله از سایت کیان آرت قصد داریم تا شما را در انتخاب شرکت طراحی سایت معتبر همراهی کنیم. توجه داشته باشید که برای هرچه حرفه ای تر بودن وبسایت خود حتما در انتخاب شرکت طراحی سایت نیز دقت کنید و یک شرکت با سابقه خوب را انتخاب کنبد.

طراحی سایت

طراحی سایت یک امر تخصصی است و باید توسط متخصصان در این زمینه انجام گیرد. این امر به این دلیل است که این حرفه دارای اصول و تکنیک های تخصصی می باشد که باید توسط متخصصان انجام گیرد.به همین دلیل بسیاری از متقاضیان، برای راه اندازی وب سایت خود به شرکت های طراحی سایت مراجعه میکنند. از آنجا که امروزه شاهد صدها شرکت و برند در این زمینه در سراسر ایران هستیم تصمیم گیری برای انتخاب درست و صحیح شرکت طراحی سایت برای متقاضیان مشکل شده است.

پارامتر هایی که باید به انها توجه کنید:

مجوز طراحی وب سایت

این پارامتر از مهم ترین دلایل همکاری با یک شرکت طراحی سایت است. زمانی که سایت مجوزات لازم را از سازمان نظام صنفی رایانه ای و یا شورای عالی انفورماتیک اخذ نموده باشد، از اعتبار لازم برای فعالیت را برخوردار است. سازمان های مربوط به صدور مجوز، با بررسی شرایط و مدارک های لازم، اقدام به صدور مجوز مینمایند. به این معنا که هیچ شرکت سایتی نمی تواند بدون احراز شرایط لازم، مجوز دریافت نماید.

 تجربه شرکت

داشتن تجربه حرفه ای در زمینه طراحی سایت می تواند یک نکته مثبت در این زمینه باشد. داشتن سابقه به معنای تجارب بیشتر است. به همین دلیل زمانی که شرکت طراحی سایت سابقه فعالیت بیشتری داشته باشد، تجربه و میزان مهارت آن نیز در ارائه خدمات بیشتری است.

نمونه کار

بنابر سابقه هر شرکت طراحی سایت تعداد نمونه کارها می تواند متغیر باشد پیشنهاد کیان آرت به شما متقاضیان عزیز طراحی سایت حرفه ای این است که با بررسی نمونه کارهای شرکت مورد نظر، با نحوه کار شرکت و طراحان آن آشنا شوید. معمولا شرکت ها نمونه کارهای خود را بر روی  سایت خود بارگذاری می کنند تا شما به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید.

برای دیدن نمونه کارهای شرکت کیان تجارت فاوا به لینک موجود مراجعه کنید.

مراجعه حضوری به شرکت

با وجود سایت ها و شبکه های اجتماعی شرکت ها برای گرفتن اطلاعات دقیق از نحوه کار و بقیه اطلاعات لازم، پیشنهاد ما به شما مراجعه به شرکت موردنظرتان است در طی جلسه ای با مدیر شرکت طراحی سایت می توانید به طور دقیق تر عملکرد این شرکت را بررسی و سوالات احتمالی خود را بپرسید. برخی از پارامتر های مورد نیاز شما از طریق سایت قابل دسترسی نیستند برای مثال: تعداد کارکنان و پرسنل حاضر در شرکت، خوش خلقی مدیران در ارائه خدمات، گفتگو و مشاوره و … 

انعقاد قرار داد با شرکت و نه اشخاص

 

 

به این نکته مهم توجه داشته باشید که عقد قرار داد با یک شرکت مد نظر است و نه با شخص. حرفه ی عده ای طراحی سایت است و این کار را بصورت انفرادی انجام می دهند توجه کنید که طراحی سایت یک پروژه گسترده است که نیازمند کار گروهی است و نمی توان به صورت انفرادی آن را بر عهده گرفت. به همین دلیل نمی توان طراحی سایت خود را بر عهده یک نفر گذاشت. از سوی دیگر شرکت ها خود را برای پشتیبانی از سایت شما مسئول و موظف میدانند. این در حالی است که اشخاص بصورت سیار عمل میکنند و عهده دار برطرف نمودن معایب و مشکلات سایت نخواهند بود.

تقسیم بندی امور شرکت

نکته قابل توجه دیگر این است که یک شرکت طراحی سایت از افراد متخصص بسیاری تشکیل شده است که هرکدام دارای وظایفی هستند دقت داشته باشید که مجموعه موردنظر تقسیم بندی بیشتری برای کارها داشته باشد. به هر میزان که امورات شرکت تخصصی تر انجام شوند، کارکنان با مهارت بیشتری آن را بر عهده میگیرند و احساس مسئولیت بیشتری نیز خواهند داشت. 

 ‏هاستینگ ها

برای انتخاب شرکت مورد نظر، باید وضعیت هاستینگ آنها بررسی شود. پایداری و کیفیت هاستینگ ها به معنای توانایی شرکت میباشد.

پشتیبانی  شرکت

طراحی سایت فقط مرحله ی راه اندازی آن نیست یک سایت نیاز به پشتیبانی نیز دارد. بنابراین هنگام انتخاب به پشتیبانی و ارائه خدمات آنها نیز توجه داشته باشید. ازجمله معیار های مهم در زمینه پشتیبانی می توان از نحوه برخورد پرسنل، پاسخگویی به مشتری، رع مشکلات سایت و  مسئولیت پذیری آن مجموعه نام برد.

تحویل سورس پس از طرحی

اگر مجموعه موردنظر بعد از انجام کار سورس آن را نیز دراختیار شما قرار دهد مطمئنا در انتخاب  موفق عمل کردید. برخی از شرکت ها اقدام به ارائه سورس رایگان میکنند. این امر یک نقطه مثبت برای شرکت طراحی سایت محسوب میشود.

هزینه طراحی سایت

مهمترین معیار انتخاب شرکت مخصوصا برای کسب و کارهای تازه تاسیس هزینه طراحی سایت است. دقت داشته باشید که این مبلغ با توجه به سرعت طراحی ، کیفیت انجام کارف نحوه ارائه خدمات ممتفاوت است. برخی از شرکت ها به دلیل کیفیت بالای کار انجامی و سرعت طراحی  نسبت به بقیه شرکت ها مبغ بالاتری را از شما اخذ می کنند.بنابراین در زمان مقایسه بین چندین شرکت، باید به نحوه عملکرد و کیفیت کار آنها نیز توجه نمود.

شرکت کیان تجارت فاوا یکی از گزینه های مطلوب بای انجام سفارش طراحی سایت در کرج شما عزیزان با کیفیت عالی و با پشتیبانی یک ساله است برای دیدن نمونه کارهای شرکت کیان تجارت فاوا و همچنین ثبت سفارش خود به سایت مراجعه کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!