امنیت رمز عبور وردپرس

امنیت رمز عبور وردپرس با چند نکته ای که باید آن ها را بدانید

امنیت رمز عبور وردپرس

 

در این مقاله از وردپرس قصد داریم که به شما المان ها و آیتم هایی را معرفی کنیم که باعث می شود امنیت رمز عبور وردپرس شما بالا رود.

امنیت رمز عبور وردپرس را دست کم نگیرید که یکی از ارکان امنیت سایت می باشد. کلمه ی عبور و رمز عبور یک سایت یکی از حیاتی ترین بخش های سایت شما که باید به ان اهمیت بدهید و یک رمز عبور بسیار خوب را انتخاب کنید تا بتوانید در زمینه ی امنیت سایت خوب عمل کنید.

 

برای اینکه بتوانید یک رمز عبور خوب در وردپرس اینجاد کنید به این نکات توجه نمایید:

 

۱- امنیت رمز عبور با اطاعت کردن از وردپرس !

وردپرس به شما یک پیشنهادی را ارئه می دهد که یک رمز عبور پیچیده را ایجاد کنید به نظر ما وردپرس از یک سلسله سنن و نوامیسی استفاده می کند برای ایجاد رمز عبور قوی پس سعی کنید رمز عبوری که خود وردپرس ایجاد می کند را برای رمز عبور پیشخوان مدیریت سایتتان استفاده کنید.

 

۲- استفاده از یک رمز عبور طولانی

وردپرس توصیه می کند که شما یک رمز عبور پیش از شش کارکتر را استفاده کنید اما ما به شما توصیه می کنیم اگر می خواهید رمز عبوری را تولید کنید که تشخیص ان سخت باشد ما به شما توصیه می کنیم رمز عبوری بین ۱۰ تا ۵۰ کارکتر را تولید کنید که هر کسی نتواند آن را حدس بزند.

 

۳- از همه چیز در رمز عبور استفاده کنید!

شاید شما فکر کنید که یک رمز عبور ی که ترکیبی از حروف و اعداد است بسیار قدی است اما ما به شما جواب منفی می دهیم رمز عبوری که ترکیبی از حروف و اعداد باشد نه تنها امن نیست بلکه امنیت سایت را نیز به خطر می اندازد پس سعی کنید رمز عبوری را انتخاب کنید که ترکیبی از حروف کوچک و حروف بزرگ و اعداد و نماد ها باشد این بهترین رمز عبور می باشد وتشخیص آن بسیار سخت است.

 

۴ – رمز عبور را در دوره های کوتاه تغییر دهید

سعی کنید هنگامی که رمز عبوری را ایجاد می کنید در دوره های کوتاه ان را تغییر دهید تا امنیت سایت را هم تامین کنید شاید شاید شما فکر کنید که یک رمز عبور قوی کافی است اما سخت در اشتباهید شما باید یک رمز عبوری را ایجاد کنید که تشخیص ان برای هر کسی آسان نباشد.

 

۵ – رمز عبور های قدیمی را رد  کنید

کاربران عزیز تکنولوژی در حال ارتقا هست و همانقدر که ویژگی های خوب در این زمینه در حال ارتقا است ویژگی های بد این تکنولوژی نیز در حال ارتقا است پس اگر شما یک رمز عبور قدیمی را به یاد دارید بر حسب زمان های گذشته بوده است سعی کنید از رمز عبور های قدیمی استفاده نکنید و رمز عبور های جدید را امتحان کنید و از تمام ویژگی هایی که در بالا ذکر شد نیز استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

 

۶ – نسخه ی وردپرس خود را مخفی کنید

یکی از راه هایی که باعث می شود که هکر ها بتوانند سایت شما را هک کند این است که نسخه ی وردپرس سایت شما را بدانند شما باید نسخه ی وردپرس خودتان را از دید هکر های مخفی کنید تا ان ها نتوانند به سایت شما حمله کنند.

 

تست رمز عبور

شما می توانید رمز عبرو خود را تست کنید ما یک سایتی را به شما معرفی می کنیم که با استفاده از آن می توانید رمز عبور سایت خودتان را تست کنید و متوجه شوید که رمز عبور شما چقدر قدرتمند است نام این سایت HOW SECURE IS MY PASSWORD می باشد.

 

 

 

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!