افزونه ساخت کوپن تخفیف وردپرس

افزونه ساخت کوپن تخفیف وردپرس

افزونه ساخت کوپن تخفیف وردپرس یکی از افزونه های مهم در وردپرس است.بسیاری از صاحبان کسب و کار برای راه اندازی و پیاده سازی سایت خود پلت فرم وردپرس را انتخاب می کنند. افزونه های بسیاری در وردپرس برای راه اندازی یک فروشگاه به شما کمک می کنند ازجمله مهم ترین آن ووکامرس است که به طور مفصل به ان در مقاله های سایت کیان ارت به ان پرداختیم در این نوشته قصد داریم به شما طریقه ساخت کوپن تخقیق را یاددهیم.

تخفیف بر روی اجناس و محصولات بشدت برروی جذب مخاطب بسیار تاثیر دارد افزونه های بسیاری در این راه به شما کمک می کنند.افزونه های ساخت کوپن تخفیف، بهترین راه برای جذب مشتریان جدید و کسب مشتریان وفادار، برای خرید محصولات بیشتر است. همچنین باعث کاهش ترک سبد خرید و درنتیجه فروش بیشتر می‌شود.
درحالیکه ووکامرس همراه با ویژگی کوپن ساخته‌شده است، اما شما واقعاً نیاز به نصب پلاگین‌‌های شخص ثالث برای استفاده از ویژگی‌های کوپن پیشرفته مانند تخفیف‌های گروهی، اضافه کردن ویژگی کارت هدیه، نمایش کوپن در پاپ‌آپ‌ها و… دارید.

افزونه ساخت کوپن

افزونه ساخت کوپن تخفیف وردپرس یکی از موارد مهمی که صاحبان فروشگاه انلاین که با وردپرس پیاده سازی شده اند برای جذب مشتری به آن بسیار نیاز دارند.

Coupon Creator

افزونه ساخت کوپن تخفیف وردپرس

 یکی از بهترین پلاگین های ساخت کوپن تخفیف وردپرس است که گزینه‌های پیکربندی متعددی دارد. این افزونه شما را قادر می‌سازد به‌راحتی کوپن‌ها را ایجاد و آن‌ها را به فروشگاه آنلاین خود اضافه کنید. می‌توانید کوپن‌های تخفیف را در نوشته‌ها و صفحات خود اضافه کنید. همچنین Coupon Creator، گزینه تاریخ انقضا دارد که به شما اجازه می‌دهد تاریخ پایان کوپن را تعیین کنید. این افزونه بسیار محبوب امکانات متعددی را به شما برای تخفیف بر روی محصولات می دهد.

Smart Coupons for WooCommerce

کی دیگر از پلاگین‌های کوپن تخفیف، پلاگین Smart Coupon for WooCommerce است که به شما اجازه ساخت کوپن‌های تخفیف متنوعی را می‌دهد. با استفاده از این افزونه می‌توانید برای قیمت‌های خاصی یک کد تخفیف در نظر بگیرید. این افزونه بسیار کاربردی به شما این امکان را می دهد تا برای هر محصول تخفیف جداگانه داشته باشید.

Code Shop for WordPress

یکی از بهترین پلاگین‌های ساخت کوپن تخفیف در وردپرس، پلاگین Code Shop for WordPress است که به شما اجازه می‌دهد تا کوپن‌های تخفیف، لایسنس‌ها و… را ایجاد کنید و آن را مستقیماً به درگاه بانکی متصل کنید. با استفاده از این افزونه شما می‌توانید کمپین‌های نامحدودی را ایجاد کنید و در آن‌ها کوپن‌های تخفیف خودتان را قرار دهید. شما می‌توانید شورتکدهای ایجادشده با این افزونه را در هرجایی از سایتتان قرار دهید.

WP Coupons and Deals

اگر شما به دنبال یک افزونه کوپن تخفیف با رابط کاربری جذاب و آسان هستید، بهترین گزینه برای شما افزونه WP Coupons and Deals است. این افزونه کاملاً واکنشگراست و در هر دستگاهی قابل‌نمایش است. این افزونه دارای سرعت بسیار بالایی است و کدهای تخفیف به‌سرعت نمایش داده می‌شوند. همچنین می‌توانید برای کوپن‌های خود تایمر معکوس قرار دهید تا به جذابیت کار شما بیشتر کمک کند.

شزکت کیان تجارت فاوا متخصص در زمینه تجارت الکترونیک به شما در راه اندازی سایت فروشگاهی انلاین کمک شایانی می کند.

پست مرتبط
بهترین پلاگین های ووکامرس
بهترین پلاگین های ووکامرس ۲

در مقاله بهترین پلاگین های ووکامرس ۱ در سایت کیان تجارت فاوا به لیستی از افرونه های مربوط به ووکامرس پرداختیم. و شروع به بررسی هرکدام و نام بردن ویژگی های آنان کردیم. در این مقاله سعی داریم به ادامهمعرفی این افزونه ها و ویژگی و کاربردهای آنان بپردازیم.  پلاگین WooCommerce Direct Checkout حتما شما […]

ادامه مطلب
پلاگین های ووکامرس
بهترین پلاگین های ووکامرس ۱

درباره ووکامرس به طور مفصل در مقاله های قبلی سایت کیان ارا صحبت کردیم و آن را بررسی کردیم حال در این مقاله به معرفی چند افزونه مهم و وابسته به ووکامرس، پلاگین های ووکامرس می پردازیم.ووکامرس یک سیستم فروشگاه ساز بر پایه وردپرس است و افراد زیادی در سراسر دنیا از ووکامرس برای ساخت کسب و […]

ادامه مطلب
وبلاگ وردپرس
وبلاگ وردپرس

وبلاگ و وبلاگ نویسی در وردپرس موضوع بررسی شده در این مقاله است. در همین ابتدای امر بگوییم که وبلاگ و وبسایت تفاوت آشکاری ندارند و هرکدام برای کارهایی ازجمله مقاله نویسی بکار گرفته می شوند. وبلاگ وردپرسی وبلاگ نیز نوعی سایت است که رد آن مقالات و مطالب بترتیب زمان آپلود آن ارائه و […]

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید