افزايش بازديد سايت

افزايش بازديد سايت

در اين مقاله از سايت کيان ارت به افزايش بازديد سايت مي پردازيم و شما را در اين راه همراهي مي کنيم. با توجه به این که الگوریتم های گوگل همواره در حال پیچیده شدن هستند، برای بهبود بازدید وب سایت ها نیاز است که فاکتورهای بیشتری را در نظر بگیریم. امروز برخی از مهمترین مواردی که وب سایت معتبر MOZ برای بهبود وضعیت سئو بیان کرده را در اختیارتان قرار می دهیم. اگر هنوز از ارزش محتوا در وب سایت خبر ندارید و یا نمی دانید باید چه مواردی را در وب سایت خود اصلاح کنید.

توضیحات متا تگ ها

در صفحات متنی وب سایت شما بخشی به عنوان توضیحات متا یا سئو وجود دارد و این توضیحات توسط ربات های گوگل چک می شود، مطمئن شوید که از این بخش بهترین استفاده را می کنید و خالی رها نمی شود. توجه داشته باشید بهینه سازی متا تگ های وب سایت یکی از فاکتور های مهم سئو بوده و هست.

آدرس صفحات در وب سایت

مطمئن شوید که URL ها در سایت مپ که شامل تمامی آدرس صفحات سایت می باشد، وجود دارند و اگر این موضوع را تا به حال در نظر نداشتید، هرچه سریع تر برای اصلاح آنها قدم بردارید زیرا آدرس ها نقش مهمی در بهینه سازی وب سایت ها دارند.

انکور تکست

برای بهبود کارایی بازدیدکنندگانتان و در نهایت افزايش بازديد سايت، باید از انکور تکست ها استفاده کنید و این انکور تکست ها باید کاملا نرمال بوده و با وب سایت شما همخوانی داشته باشند. انکور تکست ها دکمه هایی هستند که مخاطب را به هدفش می رسانند؛ برای مثال تنها کافیست که روی دکمه بنویسید “برای خرید محصول اینجا کلیک کن”. به طور کلی وجود دکمه call to action اهمیت زیادی دارد. یکی از مهمترین کارهای کپی رایترها تعیین دقیق دکمه های انکور است؛ آنها باید بدانند که در چه جایی از وب سایت باید دکمه تدبیر شود و آن دکمه مخاطب را به کدام صفحه ببرد.

اهمیت محتوا در سئو

همچنان وجود محتوای خوب در وب سایت تاثیر زیادی  در افزايش بازديد سايت دارد که ما برخی نکته های مفید را برای بهتر شدن محتوا،  شاید شما هم زیاد شنیده باشید که محتوا پادشاه است و مهمترین نقش را در هر وب سایت ایفا می کند اما بد نیست بدانید که از نظر ما برقراری روابط خوب توسط محتوای حرفه ای و بهینه سازی شده پادشاه است زیرا در تمامی مراحل هر کسب و کاری مشتری مداری و کسب رضایت مهمترین نکته خواهد بود و محتوای درست بهترین راه برای نزدیک شده به رضایت مشتری است.

ریسپانسیو بودن وب سایت در موبایل

همواره ریسپانسیو وب سایت خود را در موبایل و تبلت در هنگام طراحی سایت در نظر داشته باشید زیرا این موضوع بسیار بسیار مهم است و در صورت مشکل، شما مخاطبانی که از موبایل به وب سایت‌تان می‌آیند را از دست می دهید. برای دوستانی که با این مفهوم آشنایی ندارند باید بگویم که منظور از ریسپانسیو بودن این است که وب سایت شما در تمامی دستگاه ها از جمله کامپیوتر، موبایل و… به درستی و به بهترین شکل ممکن نمایش داده شود.

استفاده از محتوای مختلف

شما از انواع محتوا برای بهبود وبسایت خود استفاده می کنید؟ برای مثال در سایت شما ویدئو وجود دارد؟ اگر تا حالا به این موضوع توجه نکردید فرصت را غنیمت شمارید و از همین حالا به فکر باشید. امروزه دیگر محتوا فقط به شکل نوشتاری و متنی گفته نمی شود بلکه ویدئو و میکرو تکست ها نیز از جمله برخی محتواها هستند و شما باید بتوانید بر اساس نوع بیزینس و اهداف کسب و کار خود از تمامی یا بخشی از این انواع محتوا استفاده نمایید؛ توصیه می کنیم که تولید محتوای وب سایت خود را از ابتدا به افراد متخصص در این زمینه بسپارید تا بعد از مدتی با مشکلاتی چون محتوای دارای غلط نگارشی، محتوای بهینه نشده یا محتوای نامربوط و… رو به رو نباشید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!