آخرین فن آوری جاوا

آخرین فن آوری جاوا

اجکس

اجکس دارای جاوا اسکریپت و XML است. این یک تکنولوژی جدید برای توسعه برنامه های کاربردی وب است. این در سال 2005 برای بارگیری محتوای صفحه وب اختراع شد. این برای فعال کردن برنامه های وب برای استخراج داده ها در سرور استفاده می شود.

برنامه های کاربردی وب داده ها را به صورت ناهمزمان استخراج می کنند. اجکس از تمام مرورگرهای وب پشتیبانی می کند، زیرا برنامه های اجکس وابسته به پلتفرم نیستند.

در این تکنولوژی داده ها با استفاده از شی XML درخواست HTTP استخراج می شوند. این برای تبادل اطلاعات از سرور به مشتری استفاده می شود. دو راه برای استخراج داده ها از سرور وجود دارد که یک فرم HTML ایجاد می کنند

برای استخراج داده ها از پست استفاده کنیدAJAX بر اساس استانداردهای وب زیر که HTML هستند

XHTML
JavaScript
XML
CSS

در AJAX، جاوا اسکریپت از درخواست HTTP برای برقراری ارتباط با سرور استفاده می کند. از درخواست HTTP، درخواست وب سایت و دریافت پاسخ از سرور استفاده می کند. برچسب اجکس یک پروژه منبع باز است.

برچسب AJAX یک تگ JSP است که در صفحات سرور جاوا اسکریپت استفاده می شود. برچسب AJAX ترکیبی از کلاسهای جاوا و فایلهای منبع اسکریپت جاوا است. توابع برچسب های اجکس خودکار کامل هستند.

تماس بگیرید

رها کردن

تغییر وضعیت

زمینه به روز رسانی

ابزار کنترل AJAX

این یک پروژه منبع باز است.

این یک ترکیبی از ASP.NET، مایکروسافت است و برای ارسال اکسپرت های قابل استفاده مجدد و توسعه دهنده ASP.NET فراهم می کند. این شامل بیش از 30 کنترل است که برای ایجاد صفحات وب غنی استفاده می شود.

ابزار AJAX دریا اژدها برای ساختن یک تصویر تمام صفحه استفاده می شود و آن را قادر می سازد برای پان، زوم و آن را قادر می سازد برای آپلود فایل بدون انجام یک پست به عقب.

خدمات وب AJAX

این برای دسترسی به خدمات وب از صفحات وب سایت کلاینت استفاده می شود. صفحات وب سایت اسکریپت مشتری با استفاده از لایه ارتباطی با سرور ارتباط برقرار می کنند و برای برقراری تماس های اینترنتی استفاده می شود. تماس های اینترنتی با استفاده از کلاس های پروکسی انجام می شود.

کلاس های پروکسی یک اسکریپت هستند که توسط سرور تولید می شوند. کلاس پروکسی روش کلاینت وب سرویس را نشان می دهد. لایه ارتباط حاوی اطلاعاتی درباره انواع اسکریپت های مشتری است. این نرم افزار پیچیدگی بین سرویس گیرنده و سرور را پشتیبانی می کند.

معماری سرور شامل لایه ارتباطی سرور با پردازنده HTTP، سرویس های سفارشی و روش های صفحه می باشد.

مزایا

این یک راه برای کاربر برای ارتباط برقرار کردن با یک وب سایت بدون طراوت فراهم می کند. در این تکنولوژی، سرور تنها اطلاعات مورد نیاز مشتری را فراهم می کند و پهنای باند را نیز ذخیره می کند. قابلیت استفاده، استفاده از پهنای باند را کاهش می دهد.

 

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!