"ابزار وب مستر" و "نرم افزار وب مستر" چیست؟

ابزار وب مستر و نرم افزار وب مستر چیست؟

همانطور که با تلاش برای پیدا کردن یک تعریف برای یک وب مستر، ممکن است در غیر اینصورت تعریفی برای ابزارهای وب یا ابزارهای وبسایت پیدا شود، به این دلیل که انواع مختلفی وجود دارد که همه چیز برای مدیر وب انجام می شود.

اساسا هر دو به سادگی قطعاتی از نرم افزار هستند که یک تابع را که وب مستر می خواهد آنها را به انجام برساند، انجام می دهد: آیا می توان آن را برای کاربران سایت اضافه کرد یا زندگی ساده تر را برای وب مستر برای کنترل بخش هایی از وب سایت انجام داد.

تعدادی از انواع ابزار وب مستر و نرم افزار وب مستر وجود دارد که باید با آن آشنا شوید.

ابزار Webmaster تحلیلی

این مجموعه ابزارها نرم افزاری هستند که به پیگیری بازدیدکنندگان و اقدامات مختلف در سایت کمک می کند. آنها می توانند به شکل اسکریپت ها، نرم افزار، ابزار پلاگین یا تقریبا هر چیزی که شما می توانید تصور کنید.

اما ایده این است که شما قادر به تجزیه و تحلیل اینکه بازدید کنندگان به سایت شما چه می گذارند و آنچه در آنها وجود دارد، اجازه می دهد تا بهتر تصمیم بگیرید که چه کار می کند و چه چیزی نمی کند و چطور کارها را انجام دهید.

محتویات ابزار وب مستر

مقدار زیادی از انواع مختلف نرم افزار وب مستر وجود دارد که می تواند برای محتوا وب سایت ها مورد استفاده قرار گیرد.

آنها می توانند از ابزارهای مختلف برای اضافه کردن فیلم ها به وب سایت به ابزارهای مختلف برای آوردن خوراک RSS به طور مداوم و به طور خودکار محتوای شما را به روز رسانی کنند.

ایده پشت چنین ابزارها این است که محتوای را آسانتر برای مدیریت و ارائه در شیوه جذاب و به حداکثر رساندن خودکار.

ابزار وب مستر تعاملی

این ابزارها به منظور اجازه دادن به وب مسترها اجازه می دهد که بازدیدکنندگان با سایت ارتباط برقرار کنند – برای انتقال آن از یک سایت غیرفعال به یک وب سایت اجتماعی یا وب 2.0. این به طور چشمگیری می تواند تجربه کاربر، چسبندگی و بازدیدکنندگان سایت را تکرار کند.

چنین ابزارهایی شامل آنهایی هستند که توانایی اضافه کردن نظر به صفحات وب را اضافه می کنند، ابزار ارزشمند است که به کاربران اجازه می دهد تا بخشی از گفتگو را احساس کنند، نه به سادگی دیکته شده اند.

SEO Webmaster Tools

این نرم افزار طراحی شده برای کمک به افزایش جستجوگرها (بهینه سازی موتور جستجوگر) از سایت شما است تا اطمینان حاصل شود که وبسایت شما همیشه در صفحات نتایج جستجو موتور جستجوگر (SERPs) برای کلیدواژه هایی که شما هدف قرار می دهد، بالا می رود.

مهم این است که بدیهی است که بالاتر یا سایت در موتورهای جستجو رتبه بندی می شود، ترافیک جستجوی ارگانی بیشتر از سایت بازدید خواهد کرد.

ابزارهایی برای بهبود SEO عبارتند از اسکریپت هایی مانند توانایی اضافه کردن یک ابر برچسب به سایت – افزایش رابط و اشباع کلمه کلیدی سایت شما، بدست آوردن موقعیت بالاتر در موتورهای جستجو.

مهم این است که شما از وبسایت خود چیزی را که میخواهید به دست آورید تا بتوانید بدانید که چه ابزار وب مستر شما نیاز دارید. اما اکنون که شما درک می کنید که چه ابزار وب مستر و نرم افزار وب مستر – و می تواند برای شما انجام دهد، شما نیمی از راه وجود دارد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!