توسعه وب باAngular Javascript

توسعه وب باAngular Javascript

آنگولار یکی از تعدادی از چارچوب های جدید است که هدف آن ایجاد رابط کاربری جاوا اسکریپت آسان تر و سریع تر است. آنگولار به دلایل مختلفی که ما در این مقاله بررسی خواهیم کرد، یکی از این واقعیت هاست که گوگل به طور فعال از این پشتیبانی می کند .

 

در حال حاضر همه نوع چارچوب ها در همه زمان ها ظاهر می شود، با AngularJS در بین محبوب ترین ها، همراه با امثال امبر، Backbone، Require، Knockout و Cappuccino نشسته است.

هدف آنگولار این است که نشانه گذاری HTML را پویا و بنابراین برای توسعه دهندگان وب مفید باشد، در حالی که ساختار استاندارد را نیز فراهم می کند که می تواند بسیاری از اجزای آن را به سرعت و به آسانی ایجاد کند.

در حال حاضر توسعه دهندگان وب در حال گسترش بیشتر هستند و به دنبال راه هایی برای سرعت بخشیدن به رابط هستند، زمانی که برنامه های جاوا اسکریپت در غیر این صورت زمان زیادی را صرف کنند.

jQuery یک مثال از یک چارچوب مبتنی بر Javascript بومی است که واقعا کمک کرده است تا سرعت بخشیدن به توسعه وب را افزایش دهد. ویژگی های چندگانه، هنگامی که به کد استاندارد استاندارد HTML5 اضافه می شوند، می توانند به سرعت شروع به تولید نتایج زاویه ای شوند، در حالی که منحنی یادگیری در ابتدا نسبتا ساده است، با قابلیت های قدرتمند در دسترس است که با پیچیدگی بیشتر به عنوان نرم افزار ایجاد می شود.

جاوا اسکریپت برای استفاده بیشتر و بیشتر بخش های بسیاری از برنامه های کاربردی وب امروز مورد استفاده قرار می گیرد، که در ابتدا فقط برای عوارض جانبی اضافی مشتری مورد استفاده قرار گرفت که در ابتدا در وب سایت ها مورد استفاده قرار گرفت.

استفاده از چارچوب به معنای یکپارچگی و پایداری بیشتر در جاوا اسکریپت در وب است و اکنون می تواند در هر دو طرف مشتری و سرور دخیل باشد. کسانی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد AngularJS میباشند، باید آموزش های بسیاری و اسناد قابل توجهی را که در وب سایت رسمی موجود است را بررسی کنید.

همچنین بسیاری از آموزش های مفید دیگر در وب سایت های توسعه وب نیز وجود دارد. علاقمندی رو به رشد در این چارچوب به این معنی است که اطلاعات زیادی در سراسر وب در دسترس است و همچنین بسیاری از پلاگین ها برای استفاده در کنار AngularJS به عنوان راهی برای گسترش آن حتی بیشتر است.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!