آموزش دوره های آنلاین وردپرس 2

آموزش دوره های آنلاین وردپرس

در مقاله قبل به آموزش دوره های آنلاین وردپرس پرداختیم در این مقاله می خواهیم به ادامه مباحث قبل بپردازیم و این مقاله را به اتمام برسانیم

  1. وردپرس 101

همانطور که عنوان نشان می دهد، این اولین دوره برای مبتدیان کامل به پلت فرم وردپرس در نظر گرفته شده است. وردپرس 101 تنها 90 دقیقه طول می کشد تا تکمیل شود و به عنوان یک سری از فیلم ها تنظیم شده است.

با معرفی اصول اولیه، مانند داشبورد، تفاوت بین پست ها و صفحات، و نحوه شروع به ایجاد محتوا، شروع می شود. مباحث بعدي شامل سفارشی کردن موضوع شما، استفاده از ویجت ها و نصب افزونه ها می باشد.

برای درک اینکه چه وردپرس 101 مانند است، شما می توانید سه فیلم اول در سری را به صورت رایگان تماشا کنید. سپس شما می توانید بقیه دوره را برای 24 دلار خریداری کنید. به همین ترتیب، برای 45 دلار می توانید به تمام دوره های وب سایت WP101 دسترسی پیدا کنید.

اگر شما به وردپرس جدید هستید و می خواهید یک مرور کلی از اصول اولیه، این درس بسیار توصیه می شود.

  1. دوره ی وردپرس Essentials

شبیه به وردپرس 101، WP Apprentice وردپرس Essentials Course، از طریق ایجاد وبسایت خود، مبتدی ها را فرا می گیرد. در طول دوره – که حاوی بیش از 50 دستورالعمل فیلم – شما یاد می گیرید که چگونه برای ایجاد محتوا، سفارشی سایت خود، نیشگون گرفتن و کشیدن تنظیمات وردپرس و بیشتر.

تمایز اصلی این دوره این است که فوق العاده جامع است. برای مبتدیان وردپرس که می خواهند به سمت پلتفرم به درستی بروند و همه چیز مورد نیاز برای ساخت یک وب سایت موفق را یاد بگیرند، این یک جای عالی برای شروع است.

شما می توانید این دوره را برای 47 دلار خریداری کنید که شامل دسترسی به یک انجمن اختصاصی می شود. اگر فقط می خواهید آن را امتحان کنید، یک دوره رایگان شروع وردپرس رایگان نیز وجود دارد که شامل ده فیلم مهم است.

  1. مبانی وردپرس در Treehouse

اکنون، اجازه دهید توجه ما به Treehouse را جلب کنیم. آموزش های این سایت بر روی یک مخاطب تمرکز دارد که کمی پیچیده تر از تکنولوژی است و علاقمند به درک عمیق تر در WordPress است.

Treehouse ارائه می دهد مجموعه ای از دوره های وردپرس، اعم از سطح مبتدی تا پیشرفته تر. اگر شما فقط شروع به کار، دوره مبانی وردپرس همه چیز را که باید بدانید، از ایجاد محتوا تا نصب پلاگین ها و تم ها را پوشش می دهد.

هنگامی که لازم است تسلط داشته باشید، می توانید شروع به گرفتن دوره های پیشرفته تر در همان سایت کنید. گزینه ها شامل نحوه ساخت یک سایت تجارت الکترونیک، درک PHP و حتی توسعه تم ها و پلاگین ها می باشد.

شما می توانید به تمام این آهنگ ها (مجموعه ای از دوره ها) برای 25 دلار در هر ماه دسترسی پیدا کنید.

  1.  وردپرس برای مبتدیان در Udemy

در نهایت، بگذارید درباره Udemy صحبت کنیم. این یکی دیگر از پورتال است که در آن شما می توانید درس وردپرس از تمام انواع و سطح دشواری، از انواع سازندگان پیدا کنید.

دوره های Udemy بسیار طولانی هستند – برخی از آنها تنها یک یا دو ساعت است، اما بسیاری از آنها بیش از ده روز طول می کشد. شما می توانید بررسی های کاربر را برای هر درس مشاهده کنید، که ارزشمند است زیرا کیفیت می تواند متفاوت باشد.

شما همچنین قادر به خرید دوره های فردی هستید که از 200 تا 200 دلار رایگان است.

وردپرس برای مبتدی ها دوره ای است که در سطح ابتدایی قرار دارد که همه اصول را آموزش می دهد. این شامل هشت ساعت ویدیو، همراه با تعدادی از مقالات و منابع مکمل. در انتهای دوره، شما می دانید که چگونه یک وب سایت کارکردی ایجاد کنید و آن را خودتان بسازید.

وقتی آماده یادگیری بیشتر باشید، تبدیل شدن به یک برنامه توسعه وردپرس به عنوان یک مقدمه جامع در مورد موضوعات سطح بالا عمل می کند.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!