آموزش بوت استرپ

الزامات

دانش اساسی از HTML و CSS مفید خواهد بود ما از ویرایشگر Atom استفاده خواهیم کرد، اما می توانید از مورد علاقه خود استفاده کنیدراه اندازی بوت استرپ در فیلم ها پوشیده شده است

شرح

برای تکمیل آموزش بوت استرپ 4 با 3 پروژه خوش آمدید

بوت استرپ چیست؟

هنگام نوشتن کد برای یک صفحه وب، ما می خواهیم کد ما پاسخگو باشد. در دنیای تلفن همراه، اکثر افراد به وب سایت ها در دستگاه های کوچک دسترسی دارند. برای انجام این کار، باید CSS زیادی بنویسیم. نه فقط وانیل CSS، CSS است که پاسخگو است.

می دانم، این درد است. حالا تصور کنید اگر بتوانید CSS را که توسط شخص دیگری نوشته شده است استفاده کنید، این کاملا پاسخگو است. انواع CSS های معمولی مانند طراحی دکمه، طراحی ساختار صفحه یا لغزنده ها، برای شما آماده شده است. ظاهرا غیر واقعی است؟

این همان چیزی است که بوت استرپ است.

قبل از یادگیری بوت استرپ 4، چه دانش لازم است؟

اول از همه، این یک دوره صوتی است و به هیچ نسخه قبلی بوت استرپ وابسته نیست. اگر چه، مقدار کمی از HTML و CSS است که شما با آن نیاز دارید. ما در مورد چیزهایی مانند آنچه که برچسب بدن انجام می دهد بحث نمی شود و یا چگونه شما می توانید پاراگراف را با کلاس خاص در CSS انتخاب کنید.

این یک نوع از دوره ای است که پس از پایان آموزش با HTML و CSS پایه شما کامل می شود.چه چیزی را در این دوره پوشش خواهید داد؟ این دوره شامل 3 چیز اصلی است.

بوت استرپ 4 در عمق پیاده روی برای ایجاد پروژه ها از ابتداتوانایی خواندن اسناد این 3 امتیاز ممکن است واقعا ساده باشد ولی اینها بنیان های اصلی شروع کار به عنوان یک توسعه دهنده وب هستند. هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم که نحو بوت استرپ 4 را درک می کنید.

علاوه بر این، ما پروژه ها را به طوری که شما می توانید کل گردش کار ایجاد صفحات و صفحات وب را درک کنید. علاوه بر این، ما نیز در جستجوی چیزهای مناسب از حفاری به اسناد بوت استرپ خواهیم بود.

همچنین عناصر جدید مانند کارتها و پرس و جوهای رسانه ای پوشش داده می شود. در این جا یادگیری زیادی وجود دارد، در داخل این درس را بگیرم

مطالب مشابه:

https://bit.ly/2NLs1w3

https://bit.ly/2NKnUAB

https://bit.ly/2OoYaXF

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!