طراحی وب سایت در کرج
026-34204893
09101013858

Pro JavaScript – کتابخانه ها

جاوا اسکریپت در پنج سال گذشته محبوبیت زیادی را تجربه کرده است. چیزی که تقریبا در اوائل دهه ۲۰۰۰ تقریبا کسر شد، در حال حاضر یک مهارت گرم برای هر توسعه دهنده وب است.

چشم انداز بیش از آن سال تغییر کرده است، و توسعه دهندگان جاوا اسکریپت دارای تعدادی گزینه در اختیار آنها هستند تا توسعه بسیار آسان تر شود.

کتابخانه های محبوب

بیایید با آن روبرو شویم – نوشتن یک دسته از کد ها با استفاده از دست ها. وقت گیر است، خطا در معرض خطاست، و شما اغلب در تلاش برای کشف مشکلات اساسی و اطمینان از اینکه همه چیز در همه مرورگرهای اصلی یکسان است، گیر کرده است.

تعدادی از کتابخانه ها و چارچوب ها طی چند سال گذشته برای کمک به تسکین درد به کار گرفته شده اند و به شما اجازه می دهند تمرکز بیشتر بر روی منطق کسب و کار خود را به جای لوله کشی.

jQuery

jQuery یکی از محبوب ترین هاست، زیرا در نظر گرفته شده است که سبک و آسان و آسان به ادغام در پروژه های موجود است. اغلب فقط با چند خط از کد شما می توانید برخی از انیمیشن چشمگیر و اثرات محو شدن به دست آوردن – مناسب برای اضافه کردن که “وب ۲٫۰” لمس به وب سایت شما.

YUI

این ابزار از یاهو یکی دیگر از گزینه های محبوب برای توسعه دهندگان، به ویژه که وزن یاهو در پشت آن است این کدی است که در سایتهای خود استفاده می کند و آزمایش شده، آزمایش شده و آزمایش شده است تا اطمینان حاصل شود که تجربه خوبی در تمام مرورگرهای بزرگ وجود دارد.

اسناد آنها جامد است و جامعه قوی است، اگر چه نه به اندازه جی کوئری. بزرگترین ابهام به YUI ممکن است به وضوح آن باشد – اغلب ۳ یا ۴ خط کد برای انجام آنچه که jQuery می تواند در ۱ یا ۲ انجام دهد.

Dojo

Dojo یکی دیگر از شرکت های بزرگ است – IBM توسعه دهندگان کار بر روی و کمک به Dojo، و آنها از Dojo در برخی از محصولات وب خود استفاده می کنند. مانند YUI، این یک قربانی آزاده است، اما همچنین مانند YUI، اهداف Dojo بیشتر از جی کوئری است.

Dojo یکی از چندین ابزار مهم برای ارائه پشتیبانی بین المللی است. اگر شما یک پروژه بزرگ وب دارید، شما باید خودتان را در نظر داشته باشید که Dojo را در نظر بگیرید، اما آماده باشید برای یک منحنی شتابزده یادگیری.

Others

MooTools، Prototype، ExtJS، mochikit، ZK و دیگران همچنین نامزدها را در نظر می گیرند، هر چند که همه جوامع کوچکتر از سه اول در بالا ذکر شده اند. همانطور که نامزد های جدید فضاهای مختلفی را در فضای کتابخانه پر می کنند، بدون شک به یک بازار شلوغ تبدیل خواهد شد.

 

پست مرتبط
کاربرد و مزایای جی کوئری

کاربرد و مزایای جی کوئری jQuery یک کتابخانه جاوا اسکریپت است که اساسا بسته بندی را فراهم می کند. این اساسا API هایی را نشان می دهد که می توانند برای انجام وظایف باور نکردنی در UI فراخوانی شوند. با کمک jQuery، می توان موارد زیر را به صورت یکپارچه به دست آورد : دستکاری […]

ادامه مطلب
jQuery | طراحی سایت در کرج | طراحی وب سایت در کرج | کیان تجارت فاوا
صرفه جویی در وقت با پلاگین های JQuery

صرفه جویی در وقت با پلاگین های JQuery اکثر کسانی که تصمیم به ایجاد صفحه وب خود کرده اند، درباره پلاگین های jQuery شنیده اند. تعداد زیادی از افرادی هستند که تصمیم می گیرند این پلاگین ها را بررسی کنند، زیرا هزاران موجود هستند. شما احتمالا قبلا تصور می کنید مقدار زمان را که شما […]

ادامه مطلب
جاوا اسکریپت | طراحی سایت در کرج | طراحی وب سایت در کرج | کیان تجارت فاوا
چرا شما باید جاوا اسکریپت را یاد بگیرید؟

چرا شما باید جاوا اسکریپت را یاد بگیرید؟ از زمان آغاز وب، تکنیک های مختلف برای ساخت وب سایت ها متمرکز شده است. در ابتدا، تمرکز بسیاری بر روی مرورگرها و آنچه شما می توانید با نسخه های مختلف HTML پشتیبانی شده در آن مرورگرها دست یابد. همانطور که مرورگرها بهتر و بهتر بودند، همچنین […]

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید