طراحی وب سایت در کرج
026-34204893
09101013858

HTML طراحی وب سایت

HTML طراحی وب سایت

HTML طراحی وب سایت

در این مقاله ما در مورد چگونگی استفاده از هر نرم افزار طراحی WYSIWYG یا ویرایشگر متن برای ایجاد اچ تی ام ال با سهولت یاد میگیریم. پیشنهاد میکنم ابتدا برنامه WYSIWYG را دانلود کنید تا بتوانید آنچه را که در این مقاله یاد میگیرید تمرین کنید.

اکثر ویراستاران تا حدودی مانند استفاده از یک پردازشگر کلمه هستند. شما باید چگونگی ایجاد یک فایل جدید، فایل خود را ذخیره کنید و فایل خود را در یک مرورگر مشاهده کنید. وقتی می توانید این کارها را انجام دهید، می توانید این کار را انجام دهید

دوستان خوب! نرم افزار طراحی خود را آتش بگذارید و شروع کنیم.یادداشتی برای کاربران ویرایشگرهای وب WYSIWYG مانند Dreamweaver:ویرایشگر شما هچ تی ام ال را برای شما ایجاد می کند و احتمالا به طور خودکار همه چیز را آموزش می دهد که من چگونه در این مقاله به صورت دستی انجام می دهم.

بنابراین شما می توانید همه چیز را در این مقاله در مورد اچ تی ام ال جست و خیز کنید. به همین دلیل است که شما یک ویرایشگر WYSIWYG دارید، درست است؟به عنوان یک طراح مناسب وب، به شما توصیه می کنم یاد بگیرید، حتی اگر ویرایشگر شما آن را به طور خودکار برای شما ایجاد کند.چرا؟

سه دلیل. یکی، اچ تی ام ال به صورت خودکار ایجاد می شود buggy یا clunky درست است. دو، خوب است بدانید چه چیزی ژنراتور کد خودکار خود را تولید می کند، در صورت نیاز به ویرایش هایی که ویرایشگر شما نمی تواند انجام دهد

(ویراستاران WYSIWYG نمی توانند همه چیز را انجام دهند، اگر چه Dreamweaver بسیار نزدیک است). سه، دانستن اچ تی ام ال برای اشکال زدایی موثر ضروری است.

تمپلیت

هر وبسایت از صفحات وب ساخته شده است و هر صفحه در ابتدا خالی است، بله؟

در ویرایشگر متن خود، زیر را تایپ کنید اگر شما از یک ویرایشگر WYSIWYG استفاده می کنید، احتمالا همه شما باید وارد آن شوید Hello، World. ویرایشگر متن این افراد این را تایپ می کنند:

<html>

<head>

<title>Example One</title>

</head>

<body>

Hello, Jersey City!

</body>

</html

هنگامی که شما این را در ویرایشگر خود تایپ کرده اید، آن را به عنوان یک فایل به نام hello.html ذخیره کنیداکنون این فایل را در مرورگر خود مشاهده کنید. اگر از نرم افزار استفاده می کنید که به شما اجازه می دهد کار خود را به صورت خودکار در یک مرورگر مشاهده کنید، این کار را از طریق نرم افزار انجام دهید.

در غیر این صورت، مرورگر خود را باز کرده و File را انتخاب کرده و سپس صفحه باز کنید. در اینترنت اکسپلورر، پس از آن بر روی Browse کلیک کنید تا فایل hello.html را پیدا کنید و در Netscape روی File Choose File کلیک کنید تا فایل hello.html را پیدا کنید.

شما باید یک صفحه کاملا خالی را در مرورگر خود با کلمات Hello، Jersey City ببینید! و نوار عنوان مرورگر باید یک مثال را بگوید. تبریک می گوییم، اولین گام کودک را برداشته اید.

تگ های HTML

کد های HTML یا برچسب ها توسط کمتر از (<) و بزرگتر از(>) نمادهای این اجازه می دهد که مرورگر بین کد های HTML و متن شما تفاوت کند. به عنوان مثال، توجه داشته باشید که در کد خود سلام، جرسی سیتی! با کمتر یا بیشتر از نماد ها محصور نمی شود.

 

پست مرتبط
css | طراحی سایت در کرج | طراحی وب سایت در کرج | کیان تجارت فاوا
۸ اسرار آموزش CSS سریع

ساده ترین کار در طراحی وب با CSS (Cascading Style Sheets) یک ظاهر طراحی شده است. هنگامی که شما شروع به یادگیری نحوه استفاده از CSS، شما ممکن است با مقدار مواد برای یادگیری غرق شوید. اگر نگاهی کلی به تصویر کلی داشته باشید، ممکن است بخواهید حرفه خود را تغییر دهید. اگر به CSS […]

ادامه مطلب
HTML | طراحی سایت در کرج | طراحی وب سایت در کرج | کیان تجارت فاوا
مزایای وب سایت های مبتنی بر HTML

مزایای وب سایت های مبتنی بر HTML HTML به عنوان بخشی از تاریخ در مقایسه با پیشرفته ترین سیستم مدیریت محتوا امروز توسط اکثر مردم در نظر گرفته شده است. با این حال، این ممکن است درست باشد تصمیم شما در مورد وب سایت شما باید توسط شما گرفته شود. از این رو، شما باید […]

ادامه مطلب
کاربرد و مزایای جی کوئری

کاربرد و مزایای جی کوئری jQuery یک کتابخانه جاوا اسکریپت است که اساسا بسته بندی را فراهم می کند. این اساسا API هایی را نشان می دهد که می توانند برای انجام وظایف باور نکردنی در UI فراخوانی شوند. با کمک jQuery، می توان موارد زیر را به صورت یکپارچه به دست آورد : دستکاری […]

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید