طراحی وب سایت در کرج
026-34204893
09101013858

اصول پایه CSS

اصول پایه CSS

اصول پایه CSS

CSS به طراح اجازه می دهد تا هنگام ارائه یک وب سایت، محتوای ارائه شده را از هم جدا کند. برای قرار دادن این در شرایط عمومی، HTML بسیار محدود است در آنچه که آن را به طور موثر می تواند بر روی مانیتور نمایش داده شود. این برای توصیف محتوا مانند متن بند است،

اما HTML شیک ترین ظاهر نیست. هنگام استفاده از HTML چندین بار وجود دارد که یک طراح نمیتواند راهی برای جذب محتوا در یک سایت پیدا کند.

CSS بهبود کارایی را با اجازه دادن به یک طراح محتوای جداگانه از سبک هایی که ظاهر آن را کنترل می کند. سبک های CSS را می توان در هدر یک صفحه وب توصیف کرد تا آنها از HTML سایت (و همچنین یک ورقه سبک جاسازی شده) نام برده شوند.

شما همچنین می توانید یک فایل جداگانه با تمام CSS خود ایجاد کنید و هر صفحه در سایت پیوند به آن فایل خاص (همچنین به عنوان یک ورق سبک خارجی شناخته می شود).

ورق های سبک نیز به طراح اجازه می دهد تا عناصر طراحی “آبشار” را در کل سایت ایجاد کند. این به این معنی است که تغییر در برگه سبک خود، سبک کل وب سایت را تنظیم می کند. این باعث صرفه جویی در زمان زیادی برای به روز رسانی و یا انجام چهره سازی در یک سایت که قبلا تاسیس شده است.

شما دیگر نیازی به مرتب کردن از طریق صدها یا هزاران خط کد نداشته باشید تا بتوانید یک عنصر خاص را که نیاز دارید تنظیم کنید پیدا کنید.

کمی پس زمینه در CSS

CSS یک فن آوری است که توسط W3C (کنسرسیوم جهانی وب) در سال ۱۹۹۶ توصیه شده است. روش آسان برای درک هدف CSS این است که آن را به عنوان یک افزودنی به HTML مشاهده کنید که به ساده سازی و بهبود طراحی صفحه وب کمک می کند.

حتی برخی از اثرات سی اس اس وجود دارد که تنها با HTML امکان پذیر نیست.

CSS به شما اجازه می دهد یک سبک یک بار مشخص کنید، اما مرورگر می تواند این سبک را چند بار در یک سند اعمال کند.

به عنوان مثال، اگر شما می خواهید برخی از تصاویر در وب سایت خود را به یک قاب نازک، قرمز در اطراف آنها، شما می توانید این قاب را به عنوان یک سبک در CSS خود را تعریف کنید.

سپس، به جای نیاز به تکرار خاص رشته های HTML بارها و بارها، شما می توانید به سادگی سبک سی اس اس را به عنوان یک ویژگی برای هر عنصر گرافیکی که می خواهید آن را طراحی کنید وارد کنید.

 

پست مرتبط
HTML generator | طراحی سایت در کرج| هلدینگ کیان تجارت فاوا
وب سایت ژنراتور حقایق HTML

وب سایت ژنراتور حقایق HTML بسیاری از مردم شروع به استفاده از سایت سازنده وب سایت می کنند. این مقرون به صرفه و آسان برای بالا بردن و اجرا است. با این حال، شما ممکن است بدانید چه HTML شما باید بدانید برای استفاده از ژنراتور وب سایت. واقعیت این است که برای استفاده از […]

ادامه مطلب
html | طراحی سایت در کرج | طراحی وب سایت در کرج | هلدینگ کیان تجارت فاوا
چگونه تبدیل شدن یک سند به HTML

چگونه تبدیل شدن یک سند به HTML شما یک مقاله بزرگ، یک داستان کوتاه، یک رمان نوشتید که قهوه بیشتر بخورید و کمتر از زمانی که در فستیوال کالج تحصیل کردید، بخوانید، و اکنون نمیتوانید آن را به Kindle آپلود کنید زیرا در فرمت HTML نیست ، آیا شما فقط آن را دوست دارم زمانی […]

ادامه مطلب
css | طراحی سایت در کرج | طراحی وب سایت در کرج |هلدینگ کیان تجارت فاوا
مزایای SEO از CSS

مزایای SEO از CSS مانند بسیاری از طراحان وب دیگر، من شروع به ساخت صفحات وب با استفاده از ابزارهای گرافیکی کردم و شگفتی های جداول را برای طرح کشف کردم بدون آنکه کسی به من بگوید که از آنها استفاده کند. از آنجا که مرورگر پشتیبانی از CSS بهتر از آن است که مورد […]

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید