طراحی وب سایت در کرج
026-34204893
09101013858

۱۰ چارچوب CSS محبوب

۱۰ چارچوب CSS محبوب

۱۰ چارچوب CSS محبوب

چارچوب CSS برای ایجاد وب سایت و رسیدن به اهداف مختلف استفاده می شود. چارچوب های جاوا اسکریپت و چارچوب های کاربردی وب دو نوع چارچوب گسترده برای طراحی وب هستند. پیش فرض سبک CSS برای کار طراحی ایجاد شده است و برای پروژه های بیشتر استفاده می شود. در این مقاله، ۱۰ چارچوب سی اس اس محبوب، مانند:

سیستم شبکه ۹۶۰

۹۶۰ Grid System یک چارچوب محبوب است که به طور گسترده ای برای ساده سازی گردش کار توسعه وب مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این چارچوب، ابعاد قابل استفاده که بر روی عرض ۹۶۰ پیکسل تکیه دارند ارائه می شود. به طور کلی، ۹۶۰ شبکه شبکه به طور گسترده ای برای نمونه سازی سریع استفاده می شود؛ با این وجود، نتایج به دست آمده با یکپارچه سازی آن در یک محیط تولید، به دست می آید.

YAML

YAML یکی دیگر از محبوبترین داربستهای سی اس اس  است که ساده و ضد لکه های ضد گلوله ای را ساده می کند. این اساسا به عنوان یک ساختار (X) HTML / CSS برای طراحی پوسته های شناور و نوآورانه طراحی شده است. این چارچوب امکان تسهیل اسناد کامل چند زبانه را فراهم می کند و همچنین برای طراحی فرم ها، تایپوگرافی و غیره ارائه می دهد.

YUI Grids CSS

YUI Grids CSS یک چارچوب محبوب با بارهای ویژگی برای کاربران است. علاوه بر ارائه شش قالب از پیش تعیین شده، YUI Grids همچنین بیش از ۱۰۰۰ صفحه ترکیب طرح برای کاربردهای طراحی و توسعه گسترده ارائه می دهد. دیگر ویژگی های ارزشمندی شامل پشتیبانی کامل مرورگر درجه یک و انعطاف پذیری با تنظیمات فونت می باشد.

Elements CSS Framework

چارچوب عناصر اجازه می دهد نوشتن سریع و کارآمد سی اس اس  برای طراحان. عنصر سی اس اس  مجموعه ای از فایل ها و پوشه ها است تا سهولت نوشتن CSS را فعال کند. این آسان برای استفاده و چارچوب سبک وزن سبک را به لینک های خارجی اضافه می کند و به راحتی آپلود می شود

BlueTrip CSS چارچوب

سفر آبی یک چارچوب زیبا با بارهای ویژگی های مفید است. پیش از این، این چارچوب ویژگی ها و تخصص های دیگر چارچوب محبوب را ارائه می دهد، اما در حال حاضر آن را به خود اختصاص داده است. این چارچوب ارائه می دهد بارهای سبک برای ایجاد آسان وب سایت ها.

محتوا با سبک

محتوا با سبک یک چارچوب محبوب و مفید است که می تواند برای مدیریت ساختار یک وب سایت مورد استفاده قرار گیرد. با استفاده از این سی اس اس ، ساختار طراحی وب آسان است. بیشتر از این، این چارچوب نیز به طور گسترده ای برای عناصر طراحی تایپوگرافی استفاده می شود.

چارچوب CSS الاستیک

چارچوب سی اس اس الاستیک، ایجاد آسان طرح های الاستیک، مایع و ثابت را فراهم می کند. این چارچوب به دنبال اصل تکنیک های چاپ چاپ شده است که در آن ۴ ستون یک عنصر استاندارد است. علاوه بر این، ترکیب ستون های نامحدود را برای اطمینان از ویژگی های بیشتر و انعطاف پذیری بیشتر کاربران فراهم می کند.

CSS-boilerplate

CSS-boilerplate یک CSS ساده برای طراحی اهداف است. این کار به عنوان یک چارچوب دشوار، این سی اس اس ارائه می دهد هر ویژگی حیاتی برای شروع یک پروژه است. این یک سی اس اس  سبک وزن است که از کنوانسیون نامگذاری غیرمنطقی اجتناب می کند.

چارچوب CSS جی کوئری UI

چارچوب CSS جی کوئری UI شامل بسیاری از ویژگی های طراحی مانند اثرات غنی و ویدجت UI و چارچوب قدرتمند قدرتمند است. با استفاده از این چارچوب، برخی از ویژگی های برجسته مانند ویدجت قابل تمیز، تعامل سطح پایین و انیمیشن. این چارچوب برای ایجاد برنامه های کاربردی وب بسیار تعاملی مورد استفاده قرار می گیرد.

CleverCSS

CleverCSS یک چارچوب مفید است که برای ساخت یک صفحه سبک در ساختار استفاده می شود. با استفاده از این چارچوب، ورق سبک به شیوه ای مناسبی برای طراحی اهداف ایجاد شده است. این چارچوب می تواند برای سبک های ساختاری به عنوان قدرتمندتر از CSS2 استفاده شود.

 

 

 

پست مرتبط
css | طراحی سایت در کرج | طراحی وب سایت در کرج | کیان تجارت فاوا
منوهای CSS – عناصر کلیدی

  منوهای CSS طیف گسترده ای از گزینه های خلاق را برای طراحان سایت ارائه می دهند. اما مزایای استفاده از منوهای CSS فقط با انعطاف پذیری طراحی گسترده تر آغاز می شود. مزایای متعدد دیگری برای استفاده از Navigation براساس منوی CSS وجود دارد – مزایایی که باعث صرفه جویی در زمان و پول […]

ادامه مطلب
jQuery /طراحی سایت در کرج | طراحی وب سایت در کرج | کیان تجارت فاوا
jQuery

jQuery jQuery یک کتابخانه جاوا اسکریپت است که از ابزارهای آماده استفاده می شود – به این معنی که از قبل نوشته شده است جاوا اسکریپت، آماده برای شما برای کار در صفحات وب خود را. در اینجا، شما یک تور هدایت از آنچه که جی کوئری بسیار محبوب است. jQuery متخصص در اجازه دادن […]

ادامه مطلب
گالری CSS | طراحی سایت در کرج | طراحی وب سایت در کرج | کیان تجارت فاوا
گالری CSS

گالری CSS این روزها باید از یک گالری CSS استفاده کرد. اگر شما یک طراح وب هستید، می دانید که چقدر مهم است، به ویژه در وب. داشتن کار شما برای میلیونها نفر برای مشاهده هر روز نمایش داده شده ضروری است. گالری CSS می تواند در انجام این کار مهم باشد. بیایید با آن […]

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید