طراحی وب سایت در کرج
026-34204893
09101013858

توسعه وب باAngular Javascript

آنگولار | طراحی سایت در کرج | طراحی وب سایت در کرج | هلدینگ کیان تجارت فاوا

توسعه وب باAngular Javascript

توسعه وب باAngular Javascript

آنگولار یکی از تعدادی از چارچوب های جدید است که هدف آن ایجاد رابط کاربری جاوا اسکریپت آسان تر و سریع تر است. آنگولار به دلایل مختلفی که ما در این مقاله بررسی خواهیم کرد، یکی از این واقعیت هاست که گوگل به طور فعال از این پشتیبانی می کند .

 

در حال حاضر همه نوع چارچوب ها در همه زمان ها ظاهر می شود، با AngularJS در بین محبوب ترین ها، همراه با امثال امبر، Backbone، Require، Knockout و Cappuccino نشسته است.

هدف آنگولار این است که نشانه گذاری HTML را پویا و بنابراین برای توسعه دهندگان وب مفید باشد، در حالی که ساختار استاندارد را نیز فراهم می کند که می تواند بسیاری از اجزای آن را به سرعت و به آسانی ایجاد کند.

در حال حاضر توسعه دهندگان وب در حال گسترش بیشتر هستند و به دنبال راه هایی برای سرعت بخشیدن به رابط هستند، زمانی که برنامه های جاوا اسکریپت در غیر این صورت زمان زیادی را صرف کنند.

jQuery یک مثال از یک چارچوب مبتنی بر Javascript بومی است که واقعا کمک کرده است تا سرعت بخشیدن به توسعه وب را افزایش دهد. ویژگی های چندگانه، هنگامی که به کد استاندارد استاندارد HTML5 اضافه می شوند، می توانند به سرعت شروع به تولید نتایج زاویه ای شوند، در حالی که منحنی یادگیری در ابتدا نسبتا ساده است، با قابلیت های قدرتمند در دسترس است که با پیچیدگی بیشتر به عنوان نرم افزار ایجاد می شود.

جاوا اسکریپت برای استفاده بیشتر و بیشتر بخش های بسیاری از برنامه های کاربردی وب امروز مورد استفاده قرار می گیرد، که در ابتدا فقط برای عوارض جانبی اضافی مشتری مورد استفاده قرار گرفت که در ابتدا در وب سایت ها مورد استفاده قرار گرفت.

استفاده از چارچوب به معنای یکپارچگی و پایداری بیشتر در جاوا اسکریپت در وب است و اکنون می تواند در هر دو طرف مشتری و سرور دخیل باشد. کسانی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد AngularJS میباشند، باید آموزش های بسیاری و اسناد قابل توجهی را که در وب سایت رسمی موجود است را بررسی کنید.

همچنین بسیاری از آموزش های مفید دیگر در وب سایت های توسعه وب نیز وجود دارد. علاقمندی رو به رشد در این چارچوب به این معنی است که اطلاعات زیادی در سراسر وب در دسترس است و همچنین بسیاری از پلاگین ها برای استفاده در کنار AngularJS به عنوان راهی برای گسترش آن حتی بیشتر است.

 

Tagged
css | طراحی سایت در کرج | طراحی وب سایت در کرج |هلدینگ کیان تجارت فاوا

استفاده و مزایای PSD به CSS

استفاده و مزایای PSD به CSS

CSS یا جدول سبک آبشار برای توصیف ویژگی های ارائه یک سند نوشته شده در زبان های نشانه مانند HTML یا XHTML استفاده می شود. استفاده اولیه از CSS این است که محتوای سند را از عناصر ارائه سند مانند رنگ، فونت و طرح جدا کند.

چرا نیاز به تفکیک محتوا و ارائه وجود دارد؟ به خوبی می تواند به شما دسترسی بیشتری به محتوای و همچنین انعطاف پذیری بیشتر و کنترل بر عناصر ارائه دهد. CSS همچنین اجازه می دهد چندین صفحه برای به اشتراک گذاری قالب بندی و کاهش پیچیدگی و تکرار در محتوای ساختاری از صفحه وب.

طراحان در ابتدا صفحه وب را طراحی کرده و طرح بالقوه هر صفحه وب را در سند PSD یا فتوشاپ بیرون کشیدند. PSD در طراحی و ویرایش گرافیک کمک می کند. اما در نهایت صفحه وب باید در قالب فرمت زبان یا متن HTML برای مرورگر نوشته شود.

HTML به عنوان بلوک های ساختمان وب سایت نامیده می شود. هنگامی که طراحی تایید شده است، باید در HTML یا XHTML کدگذاری شده باشد که یک نسخه بالاتر از HTML است.

HTML به عنوان بلوک های ساختمان وب سایت نامیده می شود. هنگامی که طراحی تایید شده است، باید در HTML یا XHTML کدگذاری شده باشد که یک نسخه بالاتر از HTML است.

مرورگر وب عموما از برچسب های HTML برای تفسیر و نمایش محتوا استفاده می کند. پس کجا CSS مناسب است؟ خوب قبل از CSS، تمام عناصر ارائه شده یا ویژگی های سند فقط باید در ورقه های علامت گذاری بر روی HTML نوشته شوند.

بنابراین عنوان ها، تراز، پیوندها، لیست ها، فونت ها، رنگ ها، پس زمینه ها، پرده ها و اندازه ها باید به صورت صریح و مکرر درون HTML نوشته شوند. استفاده از CSS به این معنی است که کدنویسی می تواند عناصر ارائه را به جداول جداگانه سبک تبدیل کند که به نوبه خود اجازه می دهد تا ورق علامتگذاری را ساده تر کند.

کل پروسه پیچیده تر می شود. دو نوع تبدیل وجود دارد قبل از اینکه یک صفحه وب در نهایت بارگیری شود و توسط مرورگر نمایش داده شود. اینها PSD به HTML و PSD به CSS هستند.

Tagged
بازاریابی آنلاین | طراحی سایت در کرج | طراحی وب سایت در کرج | هلدینگ کیان تجارت فاوا

استراتژی های بازاریابی آنلاین

استراتژی های بازاریابی آنلاین

شرکت کیان آرت  برای توسعه کسب و کار آنلاین مشتریان خود استراتژی های بازاریابی آنلاین را بصورت پکیج های مدون طراحی نموده است.

این پکیج ها به شما کمک میکند که مناسبترین روش بازاریابی، از نظر قیمت و کارایی را انتخاب نمایید.

استراتژی های دیجیتال شرکت کیان آرت

تفاوتی نمی کند که شما یک مشتری بزرگ با چندین شعبه در ایران و خارج از ایران باشید و یا یک مشتری که تازه میخواهد کسب و کار خود را شروع کند. ما همواره به یک چیز فکر میکنیم و آن هدایت درست تبلیغات آنلاین شما در جهت مناسب است.

تعیین استراتژی های بازاریابی آنلاین در جلسه اول مشخص میشوند. در این جلسه ما با مشتریان خود درباره اهداف، قواعد و استراتژی های شغلی صحبت می کنیم.

نکته: برای یک کسب و کار کوچک استراتژی های بزرگ ایجاد نکنید.

بزرگترین هدف استراتژیک اغلب مشتریان، توسعه فروش خواهد بود. اما فراموش نکنید که فروش شما به شدت تحت تاثیر تولید کنندگان محصولات شما قراردارد. فروش یک محصول معروف در یک سایت تازه تاسیس بسیار ساده تر از فروش یک محصول جدید و ناشناخته است.

هرچه ایجاد بازار برای محصول شما دشوارتر باشد. هزینه بازرایابی آنلاین شما نیز بیشتر خواهد بود.

نمونه ای از استراتژی مشتریان طراحی سایت شرکت کیان آرت

 • افزایش فروش
 • تسهیل در استخدام
 • ارتقاء ارتباط با شرکت های تولید کننده محصولات
 • نگهداری مشتریان فعلی

نمونه ای از استراتژی های افزایش فروش

 • هدایت فروش و ارتقاع و استحکام فروش از طریق آن
 • پکیج بندی سرویس های ارائه شده به صورتی که برای مشتری راحتتر قابل دسترس باشد.
 • دریافت مشتریان مرتبط در وب سایت.
 • دریافت مشتریان بلقوه در سایت و افزایش شانس خرید از طریق کمپین های شبکه های اجتماعی و کمپین های ایمیلی

چرا شرکت کیان آرت را برای تعیین ا ستراتژی های آنلاین انتخاب کنیم:

 • تولید وب سایت برای فروشگاه های بزرگ
 • تولید وب سایت برای هتل ها
 • تولید انواع سایت های شخصی
 • تولید سایت های شرکتی
Tagged

بهترین شیوه های CSS برای طراحان وب

بهترین شیوه های CSS برای طراحان وب

CSS به طور مستقیم هدایت می شود و یکی از شگفت انگیزترین ابزار برای طراحی وب سایت می شود. طراحی وب CSS توسط طراحان وب و همچنین کسانی که مایل به صرفه جویی در وقت و هزینه قابل توجهی هستند، بسیار مورد توجه است. این مزایای فوق العاده ای را نسبت به شیوه سنتی طراحی وب سایت ارائه می دهد، اما اگر به درستی انجام نشود، ممکن است به سبب کد ناسازگار و ناامید کننده باشد.

بسیاری از طراحان تازه کار اغلب اشتباهات احمقانه ای را به دلیل اشکال نه چندان روشن طراحی و روش مناسب برای استفاده از CSS در طراحی خود اشتباه می کنند. در زیر برخی از بهترین شیوه های CSS است که طراح وب سایت باید آن را دنبال کند تا طراحی بسیار سازمان یافته و جذابی برای وب سایت خود داشته باشد.

 •  همیشه با توجه به قرارداد نامگذاری بیشتر توجه بیشتری داشته باشید! در صورت نیاز به سفارشی کردن یا اصلاح فایل CSS در آینده، بسیار مفید خواهد بود. سعی کنید از عبارات عمومی تر و جهانی تر استفاده کنید تا آنها را عنصری مشخص کنید.
 •  سعی کنید تا حروف زیر را دور بزنید! همیشه CSS را به ترتیب تشریح ترجیح می دهیم، تا CSS از سازگاری مرورگر رنج ببرد. همچنین کمک خواهد کرد که زمان زیادی را صرف صرفه جویی در زمان برای تغییرات و پیدا کردن دلیل ضعف سازگار با مرورگر کنید.
 • گروه بندی عناصر یک کلید برای صرفه جویی در وقت است! سعی کنید هر جایی که امکان دارد، عناصر گروهی را ذخیره کنید، زیرا این امر به صرفه جویی در زمان برنامه نویسی کمک می کند و همچنین بسیار سریع می باشد.
 •   بهینه سازی کد می تواند بسیار مفید باشد! همیشه سعی کنید کد را با گروه بندی عناصر و استفاده از کلید های میانبر بهینه سازی کنید. فقط به یاد داشته باشید، کمترین مقدار کد به افزایش بار صفحه وب سایت کمک خواهد کرد. فقط همه چیز را که غیر ضروری و ناخواسته است، بریزید.
 •  همیشه از اعتبار سنج استفاده کنید با استفاده از اعتبار سنج برای پیدا کردن اشکالات و خطاها در طراحی وب CSS خود بهترین راه برای شناسایی آنها و رفع آنها است.
 • همیشه ترجیح می دهم که طراحی سی اس اس را تمیز تر و به خوبی مدیریت کنم! بسیاری از طراحان تازه کار اغلب به کلاس ها و شناسه ها می آیند و از آنها به طور تصادفی در قالب سبک استفاده می کنند. هرگز به طور تصادفی از کلاسها یا شناسه ها استفاده نکنید و آنها را سازماندهی و ساختار یافته ای ندهید.
 •  آخرین، اما نه لیست، همیشه سعی می کند ساده و منظم باشد! همیشه با استفاده از جاوا اسکریپت، کد سمت سرور یا هر نظر، سعی کنید کد را پاک و منظم کنید. بهترین شیوه CSS فوق، نه تنها به شما کمک می کند تا سبک شیوه CSS خود را به شیوه ای بهتر سازماندهی کنید و طراحی وب سایت CSS را به خوبی مدیریت و منظم سازید. امیدوارم این به بعضی از شما کمک کند!

 

Tagged
وب سایت اصطلاحا به مکانی در اینترنت گفته می شود که یک صفحه یا تعداد بیشتری از صفحات را در خود جا داده است. به بیان دیگر به مجموعه ای از صفحات در اینترنت که متعلق به مکان خاصی هستند، اصطلاحا وب سایت گفته می شود.

طراحی مجدد سایت و تاثیر آن بر افزایش درآمدهای آنلاین

طراحی مجدد سایت و تاثیر آن بر افزایش درآمدهای آنلاین

طراحی مجدد سایت میتواند تاثیرات فراونی بر روی یک سایت داشته باشد. اما قبل از بررسی این تاثییرات ببینیم چه کسانی به طراحی مجدد سایت نیاز دارند.

کلیه اشخاصی که از وب سایت خود بعنوان یک ویترین برای عرضه کالا و خدمات خود بهره می برند.

اگر وب سایت شما برای ارائه کالا و یا خدمات و یا معرفی کالا و خدمات می باشد. طراحی مجدد وب سایت میتواند برای شما موثر واقع شود.

به چه دلیل باید برای طراحی مجدد سایت اقدام کرد

·        اگر سایت شما قدیمی و از مد خارج شده است.

·        اگر دیزاین سایت خود را دوست ندارید.

·        اگر سایت شما برخی فرایند ها را به درستی اجرا نمی کند.

·         اگر فروش شما در سایت پایین است.

در طراحی مجدد سایت به چه مواردی باید توجه داشت

·        سایت جدید شما باید از نظر زیبایی جذاب و مخاطب پسند باشد.

·        سایت شما باید بیشترین دایره مخاطبان را تحت تاثیر قرار دهد.

·        آنلاین مارکتینگ سایت امکان اتصال به نرم افزارهای آماری را داشته باشد.

اهمیت طراحی مجدد سایت برای کسب و کار شما در چیست

۱-    وب سایت نقطه شروع دیده شدن کسب کار شما در دنیای آنلاین است.

همانطور که تصویر مخاطبان از کسب و کارهای سنتی با دیدن فروشگاه آنها شکل می گیرد. در دنیای دیجیتال نیز کاربران از روی ظاهر وب سایت شما درباره شما قضاوت خواهند کرد.

برای دریافت بازخورد مثبت شما باید بتوانید علاوه بر جذابیت گرافیکی رابط کاربری مناسبی را در اختیار مخاطبان خود قرار دهید.

وب سایت شما باید بتواند مخاطبان واقعی سایت را جذب و مخاطبان بلقوه را تشویق به مراجعه مجدد به سایت کند و در نهایت آنها را نیز به مخاطبان دائمی سایت تبدیل کند.

۲-    سازگاری مخاطب با سلایق شما

شما همواره براساس سلیقه و نظر خود اقدام به تولید و تهیه کالا و خدمات برای عرضه به سایت خواهید کرد.

وب سایت ها با نگهداری مخاطب در محیط سایت به مخاطب این امکان را میدهند تا فرصت لازم برای سازگار شدن با سلیقه شما را داشته باشد.

مخاطبان با ماندگاری طولانی در سایت امکان آشنا شدن با سلیقه و نظر شما را یافته و در صورتیکه سلیقه شما و مخاطبانتان نقطه اشتراکی داشته باشد. تعامل میان شما و مشتریان رخ خواهد داد.

۳-    ایجاد اعتماد در بین مخاطبان

شما میتوانید محصولات و خدمات خود را در اینستاگرام، تلگرام و غیره نیز عرضه کنید و قطعاً فروش هم خواهید داشت. اما بخاطر داشته باشید که ساخت یک وب سایت به ایجاد اعتماد بین مشتریان کمک خواهد کرد.

اگر شما Enamad داشته باشید. قطعاً مشتریان با اطمینان بیشتری برای خرید خدمات و محصولات شما خواهند داشت.

۴-    دریافت نظر کاربران در رابطه با خدمات اختصاصی شما

اگر کالا و خدمات شما کالا و خدمات خاصی است که کاربران مانند آن را در جایی دیگر مشاهده نکرده اند. داشتن سایت به شما کمک می کند. بتوانید نظر مخاطبان را راجع به این خدمات دریافت کنید.

Tagged