طراحی وب سایت در کرج
026-34204893
09101013858

آموزش بوت استرپ

آموزش بوت اسشترپ|طراحی سایت در کرج،طراحی وب سایت در کرج کیان آرت فاوا

آموزش بوت استرپ

آموزش بوت استرپ

الزامات

دانش اساسی از HTML و CSS مفید خواهد بود ما از ویرایشگر Atom استفاده خواهیم کرد، اما می توانید از مورد علاقه خود استفاده کنیدراه اندازی بوت استرپ در فیلم ها پوشیده شده است

شرح

برای تکمیل آموزش بوت استرپ ۴ با ۳ پروژه خوش آمدید

بوت استرپ چیست؟

هنگام نوشتن کد برای یک صفحه وب، ما می خواهیم کد ما پاسخگو باشد. در دنیای تلفن همراه، اکثر افراد به وب سایت ها در دستگاه های کوچک دسترسی دارند. برای انجام این کار، باید CSS زیادی بنویسیم. نه فقط وانیل CSS، CSS است که پاسخگو است.

می دانم، این درد است. حالا تصور کنید اگر بتوانید CSS را که توسط شخص دیگری نوشته شده است استفاده کنید، این کاملا پاسخگو است. انواع CSS های معمولی مانند طراحی دکمه، طراحی ساختار صفحه یا لغزنده ها، برای شما آماده شده است. ظاهرا غیر واقعی است؟

این همان چیزی است که بوت استرپ است.

قبل از یادگیری بوت استرپ ۴، چه دانش لازم است؟

اول از همه، این یک دوره صوتی است و به هیچ نسخه قبلی بوت استرپ وابسته نیست. اگر چه، مقدار کمی از HTML و CSS است که شما با آن نیاز دارید. ما در مورد چیزهایی مانند آنچه که برچسب بدن انجام می دهد بحث نمی شود و یا چگونه شما می توانید پاراگراف را با کلاس خاص در CSS انتخاب کنید.

این یک نوع از دوره ای است که پس از پایان آموزش با HTML و CSS پایه شما کامل می شود.چه چیزی را در این دوره پوشش خواهید داد؟ این دوره شامل ۳ چیز اصلی است.

بوت استرپ ۴ در عمق پیاده روی برای ایجاد پروژه ها از ابتداتوانایی خواندن اسناد این ۳ امتیاز ممکن است واقعا ساده باشد ولی اینها بنیان های اصلی شروع کار به عنوان یک توسعه دهنده وب هستند. هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم که نحو بوت استرپ ۴ را درک می کنید.

علاوه بر این، ما پروژه ها را به طوری که شما می توانید کل گردش کار ایجاد صفحات و صفحات وب را درک کنید. علاوه بر این، ما نیز در جستجوی چیزهای مناسب از حفاری به اسناد بوت استرپ خواهیم بود.

همچنین عناصر جدید مانند کارتها و پرس و جوهای رسانه ای پوشش داده می شود. در این جا یادگیری زیادی وجود دارد، در داخل این درس را بگیرم

مطالب مشابه:

https://bit.ly/2NLs1w3

https://bit.ly/2NKnUAB

https://bit.ly/2OoYaXF

 

Tagged

آموزش سی اس اس

آموزش سی اس اس

سلکتور یاانتخابگرها

همانطور که عناصر به یک صفحه وب اضافه می شوند، ممکن است از آموزش سی  اس اس استفاده کنند. انتخابگر دقیقا همان عنصر یا عناصر در اچ تی ام ال ما را تعیین می کند تا سبک ها (مانند رنگ، اندازه و موقعیت) را به هدف برساند و اعمال کند.

انتخابگرها ممکن است ترکیبی از مقادیر مختلف را برای انتخاب عناصر منحصر به فرد انتخاب کنند که بسته به نوع خاصی که ما می خواهیم باشد. به عنوان مثال، ممکن است ما بخواهیم هر پاراگراف را در یک صفحه انتخاب کنیم، یا شاید ما بخواهیم فقط یک پاراگراف خاص را در یک صفحه انتخاب کنیم.

انتخابگرها عموما یک مقدار مشخصه مانند یک مقدار id یا مقدار کلاس را هدف قرار می دهند یا نوع عنصر را مانند <h1> یا <p> را هدف قرار می دهند. در آموزش سی اس اس، سلکتورها(انتخابگر) با براکت های curly bracket دنبال می شوند {}، که شامل سبک هایی است که برای عنصر انتخاب شده اعمال می شود.

انتخابگر در اینجا تمام عناصر <p> را هدف قرار می دهد

 

{……}p

 

خواص

هنگامی که یک عنصردر آموزش سی اس اس انتخاب می شود، یک ملک سبک هایی را که برای آن عنصر اعمال می شود تعیین می کند. نام اموال پس از یک انتخابگر، در داخل براکت های در حال تعویض، {}، و بلافاصله قبل از یک روده بزرگ،:.

خواص متعددی که می توانیم از آن استفاده کنیم، مانند پس زمینه، رنگ، اندازه قلم، ارتفاع و عرض، و خواص جدید اغلب اضافه شده است. در کد زیر ما تعریف رنگ ها و ویژگی های اندازه فونت را برای همه عناصر <p> اعمال می کنیم

}p

  ;…:color

 ; …:font-size

{

ارزش هاتا کنون در آموزش سی اس اس عنصر را با انتخابگر انتخاب کرده ایم و تعیین می کنیم که چه سبک ما می خواهیم با ملک اعمال کنیم. حالا ما می توانیم رفتار آن اموال را با مقدار تعیین کنیم.

مقادیر را می توان به عنوان متن بین کولون،، و semicolon، شناسایی کرد. در اینجا ما همه عناصر <p> را انتخاب می کنیم و مقدار ملک رنگ را به رنگ نارنجی می دهیم و مقدار دارایی فونت اندازه ۱۶ پیکسل است.

}p

 ; color: orange

  ;font-size: 16px

{

 

 

برای بررسی، در آموزش سی اس اس مجموعه قوانین ما با انتخابگر شروع می شود، که بلافاصله به دنبال آن می شود. درون این پروانه های در حال تعریف، اعلامیه های متشکل از جفت های مالکیت و ارزش هستند.

هر یک از اعلان ها با یک املاک آغاز می شود، که به دنبال آن یک کولون، ارزش اموال و در نهایت یک نقطه کلاسیک است. این یک شیوه معمول است که جفت های اموال و ارزش را درون محدوده های درازا قرار دهیم. همانند اچ تی ام ال، این سوراخ ها به حفظ کد ما سازماندهی شده و قابل خواندن است.

دانستن چند اصطلاح رایج و نحو کلی آموزش سی اس اس یک شروع عالی است، اما قبل از پریدن در عمق، چند مورد دیگر را یاد می گیریم. به طور خاص، ما نیاز به بررسی دقیق تر در مورد نحوه انتخاب در سی اس اس هستیم.

 

آموزش اچ تی ام ال - HTML |طراحی سایت در کرج | کیان تجارت فاوا

آموزش اچ تی ام ال

آموزش اچ تی ام ال

ساخت یک سند HTML

آموزش اچ تی ام ال از آب خوردن نیز آسان‌تر  است. برای ایجاد فایل‌های اچ تی ام ال نه به برنامه خاصی و نه به سیستم عامل بخصوصی نیاز دارید. در واقع شما آموزش اچ‌تی‌ام‌ال را می‌توانید حتی به کمک نرم‌افزار نوت پدنت پد ویندوز نیز ایجاد کنید. با این وجود توصیه می‌کنیم برای راحت‌تر نوشتن کدها و همچنین فهم بهتر مطالب از نرم افزارهای ویرایش متن استفاده کنید.

ما در این آموزش اچ تی ام ال، به شما نحوه ایجاد یک فایل اچ تی ام ال را در برنامه ویرایش متن پیش فرض ویندوز، یعنی نوت پد Notepad آموزش می‌دهیم.

مرحله اول: در نسخه‌های قبل از ویندوز ۸، بر روی دکمه Start ویندوز کلیک کنید. سپس از بخش All Programs وارد بخش Accessories شوید و از آنجا برنامه Notepad را اجرا کنید. در ویندوز ۸ یا نسخه‌های جدیدتر نیز منوی استارت (گوشه سمت چپ صفحه) را کلیک کرده و کلمه Notepad را تایپ کنید تا برنامه در لیست روبرویتان قرار گیرد. حالا متن کدها را در فایل متنی که باز کرده‌ایم وارد می‌کنیم. در حال حاضر چون متنی را نمی‌دانیم هر چه دوست دارید در آن بنویسید و به مرحله بعدی بروید.

مرحله دوم: حالا وقت ذخیره فایل در آموزش اچ تی ام ال (قالب صفحه اچ تی ام ال) است. برای این کار از منوی file در نرم افزار NotePad گزینه save As را انتخاب کنید. فایلتان را به نام دلخواه مثلا zoomit.Html تغییر دهید. توجه داشته باشید که حتما پسوند html. را بعد از نام دلخواهتان قرار دهید تا فرمت متن به یک سند اچ تی ام ال تبدیل شود.

مرحله سوم:‌ در این قسمت یک گزینه کشویی به نام encoding دیده می‌شود که بهتر است آن را روی UTF-8 قرار دهید.

مرحله پایانی: حالا فایلتان را در جایی که دوست دارید ذخیره کنید. با کلیک بر روی آن خواهید دید که فایل در مرورگر وب پیش فرض شما باز خواهد شد و همه چیز آماده شروع کد نویسی به زبان HTML است.

 تگ‌ها (Tag):

ما در بین دو علامت <> قرار می‌گیرند. ما به این علامت و کلمه بین آن‌ها, اصطلاحا تگ اچ تی ام ال یا گاهی المان اچ تی ام ال می‌گوییم. به مثال زیر توجه کنید تا منظورمان را بهتر متوجه شوید:

<اسم تگ> متن یا هر چیز دیگر<اسم تگ به همراه علامت اسلش(/)>

<tagname> content </tagname>

به تگ اول opening tag و به تگ دوم Closing tag می‌گوییم. شما هر چه دوست دارید خطابشان کنید.

  • نمونه یک تگ باز کننده (همان فارسی openning tag است): <html>
  • نمونه یک تگ تمام کننده (معادل فارسی closing tag است): <html/>

قالب تگ‌های HTML به صورت بالا تعریف می‌شوند. یعنی در ابتدا نام تگی که قصد استفاده از آن را داریم,در بین< > می‌نویسیم، سپس محتوایی که می‌خواهیم نمایش دهیم را بین دو تگ ابتدایی و انتهایی نوشته  و در آخر المان را با علامت اسلش /  تمام می‌کنیم.

خیلی مهم است که حتما به بسته شدن و باز شدن تگ‌هایتان دقت داشته باشید. اگر به موقع تگ‌هایتان را تمام نکنید ممکن است اچ تی ام ال هر تگ را تا انتهای صفحه نمایش دهد یا ترتیب آن‌ها را رعایت نکند.

 

Tagged
طراحی سایت کارخانه

طراحی سایت کارخانه

پس از انقلاب صنعتی مهمترین تحولی که در جهان رخ داد تشکیل بازارهای بسیار قدرت مند مجازی است که ما امروزه در آن دوران زندگی می کنیم. جهان مجازی و بازار های آن خود مانند دنیای واقعی دارای قوانین مخصوص به خود است و به همین دلیل است که بسیاری از افراد اقدام به طراحی سایت می کنند.

طراحی سایت به منزله ایجاد شعبه ای از واحد صنفی خود در فضای مجازی است و طبعا برای داشتن مغازه یا کارخانه ای بزرگتر باید هزینه بیشتری را هم در نظر بگیرید.

طراحی سایت کارخانه برای شرکت های کوچک و بزرگی که می خواهند در جهان مجازی نیز نقشی داشته باشند طراحی می شود و در این سایت ها، کار خانه ها به معرفی محصولات خود و بعضا به فروش برخی از کالای خود اقدام می کنند.

مزایای یک طراحی سایت کارخانه

شما با طراحی سایت کارخانه ای که انجام می دهید می توانید خود را وارد بارزار بزرگتری نمایید و در این فضا به دهکده جهانی هم نامیده می شود شما می توانید با رقیبان بزرگتری رقابت کنید و وارد بازار عرضه و تقاضایی با وسعت بسیار بیشتری وارد شوید.

طراحی سایت کارخانه نه تنها به عنوان یک سایت برای معرفی و فروش محصولات شما بلکه نشاندهنده پرستیژ شغل شما نیز است.

نیازمندی های طراحی سایت کارخانه

طراحی سایت کارخانه نیز مانند هر سایت دیگری نیاز به برخی موارد دارد که تماما بعد از جلسات متعددی که با صاحبان کارخانه ها و صنایع برگزار می شود کنجانده می شوند.

هر صنعتی جدایی از وسعت فعالیت خود (منظور کارخانه کوچک یا بزرگ بودن آنها) در طراحی سایت کارخانه خود نیاز به مواردی دارند که در زیر به تفصیل به آنها خواهیم پرداخت:

طراحی سایت شما باید از نظرگرافیکی کاملا اختصاصی باشد و در غیر این صورت به اعتبار شما لطمه خواهد زد.

برای داشتن سایتی مفید و دیده شدن در رتبه ای برتر گوگل شما باید مواردی را در سایت خود لحاظ کنید تا بتوانید امتیاز های خود را جمع آوری کنید. از جمله این موارد رعایت قوانین گوگل در طراحی سایت کارخانه خود و همچنین دادن قابلیت ریسپانسیو به آن است.

در طراحی سایت کارخانه خود باید صفحه ای برای معرفی خود و هیئت مدیره داشته باشید.

طراحی سایت شما همچنین باید دارای امکاناتی نظیر معرفی کالا، مشخصات کامل کالا، گالری تصاویر، محصولات مرتبط، کاتالوگ محصولات و کارخانه باشد که همه این موارد بسته به نیاز صاحبان مشاغل است.

شما برای دریافت بازخوردی حرفه ای از طراحی سایت کارخانه خود در بازار جهانی باید سایتی چند زبانه به همراه فرم نظر سنجی باشید تا هم بازار های منطقه را از دست ندهید و هم بتوانید از نظرات مشتریان به خوبی آگاهی پیدا کنید

 

این موارد و بسیاری از موارد دیگر هستند که باید در طراحی سایت کارخانه لحاظ شوند و کم و زیاد شدن این قابلیت ها ارتباط مستقیمی با نوع فعالیت و گستردگی فعالیت شما دارد، به همین دلیل اگر شما هم قصد راه اندازی سایت در این ابعاد هستید به شما پیشنهاد می کنیم از مشاوره رایگان ما برای روشن تر شدن مسیر خود استفاده کنید.

طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی یکی از حرفه ای ترین سایت ها به شمار می آید و این کار برای شرکت هایی که کار طراحی سایت حرفه ای انجام می دهند کار بسیار دشواری نبوده و به راحتی می توانند به شما کمک کنند.

طراحی سایت ورزشی حوزه های بسیار زیادی را تحت سلطه خود قرار میدهد به همین دلیل شما اول باید حوزه فعالیت خود را به درستی مشخص کنید و بدانید که شما میخواهید چه کاری را دقیقا انجام دهید؟ مثلا طراحی سایت ورزشی خدمات ورزشی یا اخبار ورزشی نیاز دارید و یا شاد هم ترکیبی از هردو مد نظر است.

طراحی سایت جدایی از جنبه داخلی(قسمت) کد سایت که بسیارمهم است باید ب ظاهر سایت هم توجه ویژه ای شود. برای مثال طراحی سایت ورزشی بیشتر برای مخاطبان آقا (معمولا در فوتبال) طرراحی می شوند و این تناسب حدود دو سوم برای آقایون و یک  سوم برای خانم ها و این در حالی است که بازدید کنندگان خانم رو به افزایش است و به همین دلیل باید تناسب بستن در سایت شما کاملا کنترل شده باشد.

نکته بسیار مهم در طراحی سایت ورزشی طراحی ریسپانسیو یا همان واکنش گرای سایت است و این به دلیل بازدید های زیادی است که توسط گوشی های موبایل به سمت شما روانی می شوند.

سبک طراحی سایت ورزشی

سایت های ورزشی بیشتر ساده و دارای اطلاعات زیادی هستند که به مخاطب ارائه می دهند و این ظاهر ساده ولی زیبا به کاربر کمک می کند تا رابطه بهتری با سایت شما برقرار کند و پس از دیدن سرفصل خبرها سایت شما را به سرعت ترک نکند.

رابط کاربری در طراحی سایت ورزشی

مخاطبان شما از هر قشری هستند، به همین دلیل شما باید کاملا رابط کاربری سایت را ساده طراحی کنید تا هم افراد خبره و هم افرادی که از دانش کمی برخوردار هستند بتوانند با شما کار کنند.

سعی کنید از فونت هایی مانند فونت ۱۴ استفاده کنید که نه قالب شما به هم بریزد و هم چشم کاربر خسته نشود! از طرفی فضای خالی اطراف نوشته ها در طراحی سایت ورزشی بسیار مهم هستند  چرا که این فضا ها امکان استراحت چشم کاربران را فراهم می کند و اگر زیادی شاوغ باشد کاربران به سرعت سایت شما را ترک خواهند کرد.

نمایش اطلاعات مسابقات

در طراحی سایت ورزشی خود باید جایی رو به نمایش اطلاعات ورزشی قرار دهید تا کاربران بتوانند از این قسمت اطلاعات مربوطه را دربافت کنند.

در این قسمت باید نام تیم و زمام دقیق برگزاری مسابقات دقیقا ذکر شود تا بتوانید مخاطبین ثابت داشته باشید.

از جمله مواردی که در این قسمت از طراحی سایت ورزشی باید توجه کنید، ثبت اخبار، نقل و انتقالات، خلاصه بازی ها، ویدئو و تصویر بازی ها و سایر موارد پر بازدبد باید لحاظ شود.

پروفایل های شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی بسیار مهم هستند و می توانند پشتوانه بسیار محکمی برای جذب بازدید کننده برای شما به حساب بیایند، به همین دلیل نباید این حوزه را از دست بدهید.

 

طراحی ساست ورزشی یکی از حرفه ای ترین طراحی سایت ها است که تعامل بسیار زیادی با کاربران دارد و نقص کوچکی در آن بسیار بزرگ دیده خواهد شد به همین دلیل طراحی سایت ورزشی شما باید کاملا حرفه ای انجام شود.